Trpezarija

Pogledajte prilog 451049

- - - - - - - - - -

12429_37328.jpg
 
Незамисливо ми је да доручкујем у таквом амбијенту и мрвим по тапацираним столицама. И то ношење хране из кујне у специјалну просторију...
 
Незамисливо ми је да доручкујем у таквом амбијенту и мрвим по тапацираним столицама. И то ношење хране из кујне у специјалну просторију...

Има разних трпезарија, за обичан свет, има оних за оне са нешто дубљим џепом, а има и оних о којима само можемо да сањамо, немењених људима који живе неки сасвим другачији живот, али није лоше све погледати и имати неку општу слику.
Висока мода, не прави се за обичан свет, за свакондневне активности, али даје неке смернице дизајнерима и свима који воле лепо.
 
У мојим годинама нема снова, само сушта и гола збиља. А није ни она тако лоша, тера нас на креативно размишљање.
pišeš kao da imaš 89.
Imam utisak da ti rešavaš stvari veoma radikalno,sečeš sad i odmah i da nema sive nijanse,il je crno ili belo. :) :) :) zato se ti slabo uklapaš u ovu našu slikovnicu šarenicu :)
Bazen je bazen-šta ga komplikujete i pravite kičeraj i izmišljate.
 
pišeš kao da imaš 89.
Imam utisak da ti rešavaš stvari veoma radikalno,sečeš sad i odmah i da nema sive nijanse,il je crno ili belo. :) :) :) zato se ti slabo uklapaš u ovu našu slikovnicu šarenicu :)
Bazen je bazen-šta ga komplikujete i pravite kičeraj i izmišljate.


На факултету смо пројектовали по шеми - уклопи се у квадратуру, упакуј све у дати простор и не зајебавај. Тако смо научени рационалности, што је добро.

Немам 89 него 55 и млада сам и телом и духом али бацакања у свет безразложне маште нема нити је икада било. Стојим на земљи са обе ноге.
 

Back
Top