lepota u ljudskom obliciju

Imas neku na umu?! :ceka:

Evo i on sam moze da potvrdi da sam mu uvek upucivao korisne sugestije u tom smeru, koja god forumasica na mene ostavi zadovoljavajuci utisak na osnovu iznetog u njenim postovima biva preporucena priki, a to sto je on uzdrzan i oprezan i temeljno bira je za pohvalu ili za osudu, zavisno od stanovista. Pre svega sam mu ukazivao na potencijalne domacice, lepota nije bila presudna. :deda: :)
 
Evo i on sam moze da potvrdi da sam mu uvek upucivao korisne sugestije u tom smeru, koja god forumasica na mene ostavi zadovoljavajuci utisak na osnovu iznetog u njenim postovima biva preporucena priki, a to sto je on uzdrzan i oprezan i temeljno bira je za pohvalu ili za osudu, zavisno od stanovista. Pre svega sam mu ukazivao na potencijalne domacice, lepota nije bila presudna. :deda: :)

eto.a da sam neki neozbiljni,promiskuitetni,magnoman...radovale bi se trachare forumske :(
 
:lol: :lol: :lol: Ovo je jedan od najboljih tutorijala koje si mi prosledio. Nadogradnja. :rotf:


Da, da, zna se sta je prioritet, kakva bre estetika i spiritualnost, ako je snajka vrsna tehnicarka i ume da barata s ponudjenom joj motkom sigurno ce izmamiti osmehe na licima sagovornika. :lol:

- - - - - - - - - -


Aha, tu si Zaki, pa lepo bre, maturira se na prelazu iz 18. u 19. godinu, dakle 55. godisnjica. Ne bi se ljudi u poznim godinama okupljali tek tako, ako jubilej nije okrugla cifra. :)

Sto mi ovde odgovaras na to :fdlan: .
 
Imamo prelepe forumase koji su djubrad od osoba ali da su prelepi jesu.Medjutim-nista im lepota ne vredi.

Imamo neverovatno harizmaticne forumase koji nisu lepi ali to pada u drugi plan jer tako zrace neodoljivim magnetizmom pozitivne energije da imas osecaj kako su predivne osobe.

Imamo forumase koji su neverovatno dobre osobe,isijavaju dobrotu i samim tim su predivni.

Lepota tela prodje,lepota duse ostaje zauvek i zato je samo ona sustinski bitna.

Napunis 40,50 godina i fizicki nisi kao sa 20,30 ali sjaj u oku,onu iskru imas ili nemas.

Mislim da nemozemo ovde na osnovu nekoliko (pa i hiljada) postova bas da stvorimo sliku kakav je ko.Mozda tek onako vrlo povrsno.
Vec sam par puta rekao - o mnogim stvarima o kojim diskutujem ovde uopste ne raspravljam i RL niti me posebno tangiraju.Nego,eto,ako je tema o necemu,iznecu svoje misljenje i to je to.Cak verovatno i ima stvari kojih se ovde forumasi uhvate kao pijan plota a u RL mozda o tome uopste i ne razmisljaju preterano.
Tako da na osnovu par slika i odgovora na kojekakvim,nebuloznim temama,ja licno nemogu doneti sud o tome kakav je neko.Bar ne u velikoj vecini forumasa.
 
jedno je biti skladno gradjen, imati pravilne crte lica, sve lepo oblikovano, a drugo je opsti utisak koji ostavlja celokupni izgled.

da li je
covekov izgled puno vise od skupa njegovih lepo (ne)oblikovanih segmenata,
da li je
covekova lepota upravo to "vezivo" koje povezuje sve elemente koji ga cine.
?

ljudska lepota privlaci nasu paznju a ta ista paznja pravi nam OSMEH u dusi i na licu.
zato se osecamo lepo i prijatno kada kao sagovornika imamo lepo stvorenje.

u delicu seknde primetmo da je neko lep, ni nemajuci vremena da ga "analiziramo" , taj fluid, odnosno nacin na koji se on odrzava na okupu, nacin na koji POSTOJI KAO CELINA, cini ga lepim:)

sta mislite dragi diskutanti?

Naravno da nije samo izgled sto privlaci, imas hladne i tople osobe, prijatne i uzdrzane... sve na prvu loptu, Medjutim to moze biti samo maska i ko zna koliko slojeva se zapravo krije ispod nje, ali to vec nije ovdje tema.
 
Poslednja izmena:
Imamo prelepe forumase koji su djubrad od osoba ali da su prelepi jesu.Medjutim-nista im lepota ne vredi.

Imamo neverovatno harizmaticne forumase koji nisu lepi ali to pada u drugi plan jer tako zrace neodoljivim magnetizmom pozitivne energije da imas osecaj kako su predivne osobe.

Imamo forumase koji su neverovatno dobre osobe,isijavaju dobrotu i samim tim su predivni.

Lepota tela prodje,lepota duse ostaje zauvek i zato je samo ona sustinski bitna.

Napunis 40,50 godina i fizicki nisi kao sa 20,30 ali sjaj u oku,onu iskru imas ili nemas.



duse ili duha?

da, lepota tela i lica uglavnom prodje ako nije duhom podrzana.

dusa ne moze da sacuva telo vec duh.

pod patnjom u situaciji gde duh nije u stanju da se zbori, dusa strada, orone i preda telu svoju bespomocnost kao znak ruznoce i nemogucnosti.

ne moze ni telo ni dusa tako da ostane "lepa" ako duh poklekne :) ;)

a opet, ako duh nema svest o dusi, moze da se otme svemu ljudskom i razuzdan da ruinira coveka, cinieci ga ruznim na jedan drugi, coveka nedostojan nacin, cineci ga spodobom.

- - - - - - - - - -

dusa je najfinija materija , duh je taj koji se za nju bori.

- - - - - - - - - -

dusa se tice spiritualnog, a duh kompletnog covekovog
 
Marlon i Tab... pardon, Kojatkin je pre svega životinja. Njegova morfologija, njegovi snažni udovi, oči i uši u parovima, njegovi masivni bubrezi, srce sa četiri šupljine, skeletni sklop, snaga njegovih muskula i njegov moćan životinjski mozak... tja, ukazuju nam na jasno mesto u okviru razgranatog estetskog stabla kičmenjaka ((koje obuhvata i ribe - Šmiki i Vanda), amfibije (bilo je jednom ovde to... dupence), reptile (Maki, Borči), ptice (krilata Arti i Barbi)), u grupi dlakavih ali nadasve lepih sisara. U samom središtu ove grupe koja obuhvata i mačke (Linda i Šiki), prelepe kučk(ic)e (Smoki i Modi), slonove, delfine (Dive i Bogi) i ajkule, mi ne znam, ali Tab, već pomenuti reptil, Maki i ja zasigurno lako nalazimo mesta među primatima i za primarnu Vešticu, Debeljucu. Da se ne bi naljutili, neću preskočiti ni velike i visoko evoluirane antropoidne majmune, ali ih neću imenovati jer bi taj posao oduzeo previse Krstinog prostora i Kojinog vremena. Dakle, da zaključim: Kojatkin je najpre životinja, pa tek onda ono drugo. Lepa, debela životinja.
 
Poslednja izmena:
Najlepsa vrsta medju svim sisarima,po mom skromnom misljenju je LJUDSKA ZENKA.Ja licno,smatram,da sa covekovom zenkom,ne moze porediti ni jedna
zivotinja,na ovoj nasoj planeti zemlji.Uvek sam se divio zenskoj lepoti,i nikada nisam imao potrebe,da zavirujem u njihovu pamet.Nikada nisam video,a ni cuo,da
se odrzavalo neko takmicenje,za miss zenske pameti,vec uvek za miss lepote i sarma.Prema tome,treba da gajimo kult lepote nasih zenkica,a koje su uzgred
da napomenem,po svojoj lepoti,cuvene i daleko,van granica nase zemlje.
 
jedno je biti skladno gradjen, imati pravilne crte lica, sve lepo oblikovano, a drugo je opsti utisak koji ostavlja celokupni izgled.

da li je
covekov izgled puno vise od skupa njegovih lepo (ne)oblikovanih segmenata,
da li je
covekova lepota upravo to "vezivo" koje povezuje sve elemente koji ga cine.
?

ljudska lepota privlaci nasu paznju a ta ista paznja pravi nam OSMEH u dusi i na licu.
zato se osecamo lepo i prijatno kada kao sagovornika imamo lepo stvorenje.


u delicu seknde primetmo da je neko lep, ni nemajuci vremena da ga "analiziramo" , taj fluid, odnosno nacin na koji se on odrzava na okupu, nacin na koji POSTOJI KAO CELINA, cini ga lepim:)

sta mislite dragi diskutanti?

Lepota nije prelazna, ali je prolazna.
Retko ko ume da kaze sta je to prava fizicka lepota. Uglavnom proglasavamo za lepe one ljude koji nam se dopadaju, a ne prema tome da li su pravilno gradjeni ili imaju lepe crte lica.
Boldirano ne mora da znaci. Postoji veliki broj ljudi koji smatra da je lep covek i gej, te na osnovu toga definisu svoj osecaj.
 
Lepota nije prelazna, ali je prolazna.
Retko ko ume da kaze sta je to prava fizicka lepota. Uglavnom proglasavamo za lepe one ljude koji nam se dopadaju, a ne prema tome da li su pravilno gradjeni ili imaju lepe crte lica.
Boldirano ne mora da znaci. Postoji veliki broj ljudi koji smatra da je lep covek i gej, te na osnovu toga definisu svoj osecaj.

proglasavamo lepim to sto nam stvara prijatan osecaj koga mozemo a ne moramo biti svesni, u svakom slucaju prvo sto spoznamo jeste da je to nesto lepo. pri susretu sa tim.
to sto neko smatra a priori da je lep covek gej, pre bi bila predrasuda.
na takav nacin "gej" postaje sinonimom lepote .
 
jedno je biti skladno gradjen, imati pravilne crte lica, sve lepo oblikovano, a drugo je opsti utisak koji ostavlja celokupni izgled.

da li je
covekov izgled puno vise od skupa njegovih lepo (ne)oblikovanih segmenata,
da li je
covekova lepota upravo to "vezivo" koje povezuje sve elemente koji ga cine.
?

ljudska lepota privlaci nasu paznju a ta ista paznja pravi nam OSMEH u dusi i na licu.
zato se osecamo lepo i prijatno kada kao sagovornika imamo lepo stvorenje.

u delicu seknde primetmo da je neko lep, ni nemajuci vremena da ga "analiziramo" , taj fluid, odnosno nacin na koji se on odrzava na okupu, nacin na koji POSTOJI KAO CELINA, cini ga lepim:)

sta mislite dragi diskutanti?

slazem se
ali po mom misljenju ja neki konacan sud o necijoj lepoti formiram tek kad nekoga bolje upoznam i svarim kao osobu
tada mi je slika kompletna
fizicki izgled je bitan na prvu loptu, ali nije presudan da se ostvari fluid medju osobama
neki ljudi jednostavno zrace pozitivnom energijom cak i ako nisu savrsenih proporcija i crta lica i volim da se druzim s takvim ljudima, nebitno da li je musko ili zensko

imam koleginicu koja je em lepa, em je toliko pozitivna da ju je milina i gledati i slusati :heart:
 

Back
Top