Skola" Zarko Zrenjanin"

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
U Skoli "Zarko Zrenjanin" na Limanu 3 je uveden internet dnevnik. Da cujem misljenje internet sugradjanja? Da li je to dobro ili ne? Bio je jedan SF tekst o dvoje dece koje nalaze knjigu,u dalekoj buducnosti, na tavanu.Procitavsi knjigu, deca se odusevljavaju kako je lepo druzenje u skoli(tj. socijalizacija), dok oni uce kuci uz kompjutere. Ko je direktor moje bivse skole?
 
Meni se ta ideja jako svidja! Imam troje djaka iz Zarkove, sad cu lako da ih kontrolisem! :lol: :twisted:


PS mada, nije nekako fer prema tim klincima, kontam da ce roditelji dizati frku i kada ne treba... sirota deca! :-(
 
nsbee:
Meni se ta ideja jako svidja! Imam troje djaka iz Zarkove, sad cu lako da ih kontrolisem! :lol: :twisted:


PS mada, nije nekako fer prema tim klincima, kontam da ce roditelji dizati frku i kada ne treba... sirota deca! :(

Neces bas tako lako da ih kontrolises ;) osim ako ti roditelji ili sami klinci ne daju sifru.
Pa zar ste mislili da ce svi imati uvid u sve ocene?
 
Citat:
Original postavio nsbee
Meni se ta ideja jako svidja! Imam troje djaka iz Zarkove, sad cu lako da ih kontrolisem! :lol: :twisted:


PS mada, nije nekako fer prema tim klincima, kontam da ce roditelji dizati frku i kada ne treba... sirota deca! :(



Neces bas tako lako da ih kontrolises ;) osim ako ti roditelji ili sami klinci ne daju sifru.
Pa zar ste mislili da ce svi imati uvid u sve ocene?
__________________
Ja radoznala? A ko vam je to rekao? :rolleyes:
Ma kakva kontrola !!! :shock: Na Najlon - pijaci već se prodaju CD sa programima razbijanja školskih log - šifara, za 100 dindži !!! :lol:
 
@The she
Da, naravno da ce uvid u ocene biti ogranicen, mislim da je u pitanju jmbg ili sifra, ali nesto sam razmisljala o dobrim i losim stranama takvog uvida, pa nikako da skontam cega ima vise. I dalje sam pre za neki drugi sistem, tipa onog da se roditelji obavestavaju telefonom, pozivima na sastanke i sl. Ovaj internet dnevnik mi nekako nije ok prema deci, pogotovo onoj sa nadrkanim roditeljima, a o paranoicnim i preambicioznim da ne govorim! Ne znam, videcemo kako ce funkcionisati.:???:
 
Морају да уведу Интернет дневник, кад родитељи нису у стању да довуку своје дупе до школе. Неки су толико забринути како њиховој деци иде школа, да верујем да тај сајт неће ни отворити. Нису крива деца ни за шта, већ незаинтересовани и неодговорни родитељи. :x
 

Back
Top