Gde kupujete igrice?

ako ima zainteresovanih iz novog sada za kupovinu igrica neka posalju mail na madscorpiondr@yahoo.com igrice 100% rade,radjene su na verbatim diskvima, sve su sa krekom i uradjene su kao originali, svaki disk je odstampan.ko voli nek izvoli
pozdrav
 
E aj kada smo kod prodaje cd-ova ja da dam svoju ponudu ! Ja dakle prodajem jedan cd sa preko 1000 pozadina sve su u rezoluciji preko 800 X 600 a cena diska je 250 din (saljem samo u teritoriji beograda a ako neko hoce izvan cena je malo visa) ! U svakom slucaju stvarno pozadine su ekstra ima svakakvih (na cd-u nemam crackove odma da se razumemo hahahha) a dobijate i dosta viceva u .txt formatu ! Ko oce neka javi na inspectorigor@yahoo.com !
 
uh sto je smesno,nisam bukvalno mislio kao original, vec se to odnosi na spoljni izgled diska to jest diskovi su odstampani,krek sam spomenuo jer gomila likova prodaje igrice bez kreka,ali u zurbi zarez je dosao na pogresno mesto pa je ispalo da prodajem original sa krekom.meni to ne deluje toliko smesno da te stomak zaboli od smeha :twisted:
 
Prodajem i ja tutorijale i knjige za krekovanje, hakovanje, phreaking.....
Na srpskom i Engleskom jeziku.
Onda Hackers Handbook na eng. jeziku iz 2000. godine (mnoooogo zastarelo).
Sve ukupno: po dogovoru....
e-mail jeste.vi.normalni@piraterija.zabranjena.na.forumu. com

Cim nema moderatora par dana odmah nastane haos.
Sharaf, kao baba si, kao da nikada nisi kupovao pirate :rolleyes: (bez uvrede :-D )

Super bez moderatora, kao u dobra stara bezbrizhna vremena kad si cd mogao kupiti bilo gde :nostalgija: :shmrc:
 

Back
Top