MITRALJEZ U GTA SAN ANDREAS

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
zavrsio sam onu misiju kod truth-a gde od vojske treba da maznem onaj jetpack, i tamo sam nasao i onaj mitraljez sa 5 cevi mislim da se zove minigun (nevidim sta je tu mini al ajd) i nakon misije mi je ostalo to oruzje.
kasnije sam poginuo tako sto sam iskocio iz aviona i avion pao na autoput i zapalio se, i kako sam ja padobranom sisao u blizini, tako se nakupilo kola i sve explodiralo i mene digne u vazduh...
gde ja sada da nadjem opet taj mitraljez?
 
Zao mi je sto moram da te razocaram ali mislim da vise to oruzije neces ni naci.....Baza ti je otvorena samo jednom... a prodavac nece dobiti to oruzije.... A zasto jednostavno nisi poceo da izlazis sa pandurkom (u onoj nedodjiji "severo-zapadno" od Las Venturasa je mozes naci <mislim na malecno naselje koje je ucrtano na mapi>) Kad pocnes da se zabavljas sa njom kad god pogines ili te uhapse svo oruzije ostaje kod tebe... (Slican slucaj i sa bolnicarkom samo sto ti onda kad pogines ili te uhapse oruzije ostaje kod tebe i plus ti bolnicari ne uzimaju pare!)
 
jos nisam stigao do bolnicarke i pandurke. sad sam sa onom sto je malo nastrana i radi na aerodromu, sto ima dildo u sobi.
znaci mogu se pozdraviti a?
sigruno da ima da se nadje negde zavuceno. tako sam zavuceno nasao i onu bazuku sto ima pratece rakete. imao sam je vec na sifru ali sad sam je i nasao na aerodromu u Las Venturas izmedju nekih rezervoara
 
bio sam i video mapu na kojoj je prikazan rucni top (ili kako bi ja rekao mitraljez) ali to je na onom mestu gde sam ga i pre toga nasao. A to je pod zemljom, i osim ako ne postoji neka kao "no clipping" sifra, onda ga necu izvaditi odande... nisam primetio da jos negde ima toga na karti. jel ima?
 
Ručni top uvek može da se uzme u kući onog belog pandura ili šta već radi. Sad sam zaboravio kako se zove mesto u kome se nalazi kuća ali je u onoj pustari između Los Venturasa i Los Santosa. Tu uvek stoje i dve bazuke i bacač plamena. Ustvari precizno, to je onaj pandur za koga je Carl kupio onaj napušteni avio otpad a kuća je ona gde se ide po misije.
 
Zelim da izmenim svoju prethodnu poruku...postoje DVA mesta gde se moze naci mingun! Samo nake mi neko objasni kako da u poruku ubacim sliku i poslacu vam detaljnu mapu gde mozete naci MINGUN!

Bolnicarku mozes da nadjes u onom parku na samom ulazu u 2. grad kada se krene od Los Santosa.... pokazacu vam na mapi samo mi objasnite kako da ubacim sliku u moj message!
 
. Ali prvo slika mora da bude na nekom sajtu, recimo photobucket.com, i onda stavis adresu koju ti daju u ovaj kod na pocetku. ;)
 
Pa forum sada podrzhava atachovanje slika u post, pogledajte malo opcije pri postovanju...
Bolnicharka se nalazi u parku ispod kojeg ide autoput kada udjesh u san fiero, vezhba :)
Btw meni se taj minigun uopshte ne svidja... Heat seeking bazooka rules :)
 
e a probaj da ga potrazis i na krovu one Zeroeve prodavnice avioncica. znam da je tamo bio minigun za prvu misiju pa ga mozda ima jos... sto se mene tice, ona Torenova viknedica u Tieri Robadi je najbolje izvoriste brutalnih oruzja. tu ima i minigun i bazuka i raketni bacac i bacac plamena

e a koja je bolnicarka? ja sam do sad imao tri ribe, onu reperku, seksomanku i onu sto popravlja kola besplatno u SF-u. pandurku neznam kako da smuvam. neznam sta zahteva...
 
Ljudi mislim da se neki mitraljez nalazi na zeleznickom mostu kod san fiera(blize san fieru) i mislim da je na prvom nosecem stubu mosta ali cini mi se da cete do njega doci samo uz pomoc jetpaka ili padobranom.

nego zna li neko kako da nastavim igricu stigao sam do utovaranja kola na brod treća serija i ne mogu da nadjem niti znam kako izgledaju tri auta: MESA EUROS BF INJECTION POMOZITE
 
Minigun se može naći na dva (meni poznata) mesta:
- Vrh jednog od nosećih stubova nekog od mostova između San Fiera i Las Venturasa
- U podzemnoj garaži u Las Venturasu (ne sećam se tačno koje, kad pokušavam da je nađem ne uspeva mi). Mislim da se nalazi negde u ovom delu mape:
 
Totalni sam pocetnik u ovoj igri. Moze li mi neko reci u cemu je fora sa jednom od prvih staza kada treba sprejom da se prska po onim natpisima na zgradi? Prvo, pise mi da ih ima 100 (?!), a drugo, nisu obelezeni na mapi. Treba mi 100 godina da nadjem toliko!
 

Back
Top