Ana Ivanovic

Hvala Majat na otvorenoj temi .:D
Nasu Anu vole sirom svijeta i u svojoj zemlji Srbiji .
I ova dvojica joj se dive ...
Rodzer i Mirka je obozavaju .

files.php
 
775214115369dd7dbdc05872543687_orig.jpg


Ana je dobila veoma težak posao za prvu rundu, 20-godišnja Francuskinja Karolin Garsija trenutno je 46. na svetu.
U prošlosti je znala da namuči favorite na Gren slem turnirima, a nedavno je u Madridu iz kvalifikacija stigla do četvrtfinala.
Osvojila je i turnir u Bogoti, takođe na šljaci, a još je igrala polufinale u Akapulku. Biće to njihov prvi međusobni okršaj.


http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=23&nav_id=851916
 
Hvala Majat na otvorenoj temi .:D
Nasu Anu vole sirom svijeta i u svojoj zemlji Srbiji .
I ova dvojica joj se dive ...
Rodzer i Mirka je obozavaju .

files.php

- - - - - - - - - -

775214115369dd7dbdc05872543687_orig.jpg


Ana je dobila veoma težak posao za prvu rundu, 20-godišnja Francuskinja Karolin Garsija trenutno je 46. na svetu.
U prošlosti je znala da namuči favorite na Gren slem turnirima, a nedavno je u Madridu iz kvalifikacija stigla do četvrtfinala.
Osvojila je i turnir u Bogoti, takođe na šljaci, a još je igrala polufinale u Akapulku. Biće to njihov prvi međusobni okršaj.


http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=23&nav_id=851916

Ako je i 46. na svetu problem, onda čemu da se nada protiv Serene, Azarenke, Li, Maše, Agnješke...?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Karolina Garsija je prilično nezgodna igračica. Uvek je pravila probleme najboljim igračicama, a mečeve je gubila zbog nestabilne psihe. Izgleda se ove godine malo stabilizovala po tom pitanju...
 
475160_mdf61316_ff.jpg
475162_mdf61421_ig.jpg


Ana je lako izašla na kraj sa zvezdom usponu, Karolinom Garsijom na startu Rolan Garosa 6:1, 6:3 ...

"Zadovoljna sam.
Očekivala sam težak meč, ona je igrala jako dobro na šljaci, imala je rezultate, osvojila je turnir.
Znala sam da ima samopouzdanja i što igra na domaćem terenu, ali ja sam krenula dobro i agresivno od prvog gema, bila sam sigurna u svoje udarce.
Srećna sam što sam zadržala nivo do kraja, pošto je tada počeo da duva vetar i bilo je nezgodno".
 
Poslednja izmena:
Ana o Ana radost nasih dana...
„Povratak na Filip Satrije budi dobre uspomene i pozitivne misli. Medjutim, dugacak je put do titule ali nadam se da cu ponovo uspeti da ozivim taj divan momenat.“


117483370453878a9e44f17587835849_orig.jpg


„Pa da. Iz svakog iskustva može da se nauči dosta kako bi se napredovalo.
Mislim da sam sada drugačija igračica zbog svega kroz šta sam prošla. Kao osoba sam zrelija, odrasla sam.
Ali prvi set je bio neizvestan. Ima tu dosta i do samopouzdanja. znala sam kada da se povučem, a kada da napadnem.
O tome često razgovaram sa mojom trenerom.
Prvi set je bio neizvestan i imala sam sreće da ga u finišu dobijem.
Nakon toga sam ušla u ritam u drugom.“


http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=29&nav_id=854638
 
Poslednja izmena:
476327_mdf67318_f.jpg


Ana nije uspjela ..
Ana nije krila da je razocarana zbog eliminacije u 3. kolu Rolan Garosa i poraza od Lusi Safarove.
"Nisam igrala na potrebnom nivou.
Pokušala sam da nađem ritam, ali nisam uspela jer je Safarova igrala veoma agresivno.
Ona je jak protivnik, levoruka je i to stvara probleme.
Nije mi dozvoljavala lake poene, ali i ja nisam iskoristila svoje šanse.
Ipak, zadovoljna sam svojim igrama na šljaci ove sezone".
 
735883653539da9aba5f3e649369230_orig.jpg


Ovo je zaista bila izvanredna priprema za Vimbldon, jer sam titulom izgradila toliko potrebno samopouzdanje".
Ona je istakla da je izuzetno srećna što je osvojila prvu titulu u karijeri na travi.
"Počastvovana sam što sam i ja ušla u društvo poznatih teniskih imena koja su osvajala Birmingem".
Ana je naglasila da zasluge za ovaj trofej pripadaju svima onima koji su "iza zavese".
"Tu pre svega mislim na trenera koji odlično radi svoj posao".
Ana je u Birmingemu osvojila treći WTA turnir ove sezone, posle Oklenda i Montereja, a ukupno 14. u karijeri.
 
Ana dobi nocas Masu u 3 seta 6:2, 5:7 i 7:5

A toliko su obe gresile da to uopste nije bilo normalno....

Najvecu teskocu im je predstavljalo kada su imale svoj servis....

Ana hitno treba da menja trenera.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top