Ana Ivanovic


- - - - - - - - - -

“Imala sam teške trenutke tokom karijere. Posebno pamtim 2010. godinu kao izuzetno lošu za mene. Sećam se da sam mami jednom prilikom rekla da nisam sigurna da više želim da igram tenis. Tako sam se osećala, ali sam krenula od početka, setila se koliko volim ovaj sport. Ti porazi i teški trenuci su me učinili jačom”,
 
RAZBIJA U MINIĆU I NA ŠTIKLAMA! Pogledajte Anino izdanje za jednu žurku u Njujorku!

ana-njujork-moda.jpg

ana-njujork-moda1.jpg


Osim što je večernjom fotografijom u Njujorku još jednom potvrdila da malo koja teniserka može da joj stane na crtu kada je lepota i glamur u pitanju, Ana Ivanović je bila centralna ličnost žurke magazina “Bella” na čijoj se naslovnici nalazi srpska teniserka.

Takođe, Njujorčani s ponosom predstavljaju da će Ana biti u gradu tokom nedelje mode, što dokazuju mnogi tvitovi u kojima se posebno akcentuje prisustvo naše teniserke, inače 10. na svetu.

Ana je u Njujork stigla zbog US opena, na kojem je stigla do drugog kola, u kojem je ispala od Karoline Pliškove.

Kurir-info.rs
 
759353170541e751a123fb065900454_orig.jpg


„Karolina je igrala sjajan meč danas.
Bila je to veoma dobra borba – bilo je nekih teških momenata, posebno u drugom setu.
Ali, samo sam pokušavala da idem poen po poen i veoma sam srećna što sam uspela da pobedim.
Neverovatan je osećaj osvojiti ovu titulu“

„Volim da dolazim ovde – navijači su neverovatni, uvek je zadovoljstvo videti ih.
Stekla sam neke prijatelje ovde tokom godina i sjajno je iznova se vraćati“,
Od turnira u Tokiju...
Ani je pripalo 470 bodova i 196.670 dolara.
 
Poslednja izmena:
759353170541e751a123fb065900454_orig.jpg


„Karolina je igrala sjajan meč danas.
Bila je to veoma dobra borba – bilo je nekih teških momenata, posebno u drugom setu.
Ali, samo sam pokušavala da idem poen po poen i veoma sam srećna što sam uspela da pobedim.
Neverovatan je osećaj osvojiti ovu titulu“

„Volim da dolazim ovde – navijači su neverovatni, uvek je zadovoljstvo videti ih.
Stekla sam neke prijatelje ovde tokom godina i sjajno je iznova se vraćati“,
Od turnira u Tokiju...
Ani je pripalo 470 bodova i 196.670 dolara.

Što su maštoviti japanci :roll:
Tanjiri k'o sa buvljaka !
 
70466_untitled_630x0.jpg


Teniserka Ana Ivanović posjetila modni šou Oskara de la Rente.
Tada se po prvi put srela sa ovim modnim dizajnerom i u garderoberu popričala sa njim i odabrala odeću (i nakit, cipele i torbu) koju će nositi za njegov šou.
Na svoj profil na Fejsbuku postavila je fotografiju na kojoj je fotografisana pored Ane Vintur.
 
"I dalje imam šansu da prođem u polufinale, to je i prednost ovakvih turnira u kojima se igra najpre po grupama. Iskreno, ja sam samo htela da uživam na terenu. Izgubila sam dvaput od nje, znala sam da će ona imati samopouzdanja, no sve se ipak završilo dobro po mene. Ključni momenat je, bar po mom mišljenju, bio sedmi gem drugog seta. Imala sam tada brejk lopte koje nisam iskoristila, ali sam ipak prošla kroz tog, a nije bio lak ni moj servis-gem koji je usledio", rekla je Ana.

527491_20141022reutersedgar-susingaporedi006844094_ff.jpg
 
70466_untitled_630x0.jpg


Teniserka Ana Ivanović posjetila modni šou Oskara de la Rente.
Tada se po prvi put srela sa ovim modnim dizajnerom i u garderoberu popričala sa njim i odabrala odeću (i nakit, cipele i torbu) koju će nositi za njegov šou.
Na svoj profil na Fejsbuku postavila je fotografiju na kojoj je fotografisana pored Ane Vintur.

Siromah Oskar je odmah nakon toga - umro! :sad2:
 
Удде ли се Ана за оног Швапског Крмка...мислим Швајнштајгер? Има брате свињско име..Schwein_steiger.
 
622461_20150531reutersjeanpaul-pelissierparisdi007744063_ig.jpg


Ana Ivanović plasirala se u polufinale Rolan Garosa pošto je u dva seta eliminisala teniserku Elinu Svitolinu sa 6:3, 6:2.

- - - - - - - - - -

Igra koju je Ana prikazala definitivno se može svrstati među najboljima ove sezone.
Nije samo bila u pitanju ubojita ofanziva i konstantan pritisak na protivnicu, već i defanziva i kretnja po osnovoj liniji, jer je Svitolina došla do samo šest vinera u meču.


622459_20150531reutersjason-cairnduffdi007744064_ig.jpg


Velika radost i velika podrska ...

622463_20150602reutersjeanpaul-pelissierparisdi007750731_ig.jpg
 
Poslednja izmena:
samo 2 strane o Ani

steta sto nije kostantna u igri i sto nema vecu mentalnu snagu.

inace kad igra najbolje sto moze garantovano pobedjuje bilo koju igracicu.

ali posle jednog dobrog poena dodje 5 losih , posle 10 dobrih igara dodje 30 losih.
 

Back
Top