...ISPALJIVANJE...mislim,sta reci...

mooonique

Početnik
Poruka
28
Vidite u koliko sati pisem temu...da,da ispaljena sam i to od decka,u znak protesta i u borbi za svoja prava smaram se veceras iako je P E T A K ! ! !mozda mislite da teram inat,ne znam i briga me znam samo da sam ispaljena...

OPTUZITE IH SVE! ! !
optuzite svaku osobu za ispaljivanje nije vazno da li mi to uvalicavamo ili sta vec vazno je da sastavimo crnu listu pri popunjavanju odgovorite na 5w
KO?
ZASTO?
KADA?
GDE?
// STEPEN POVREDJENOSTI VASEG EGA//
//ideja o osveti//ili eventualno resenje...
 
KO? drugarice...
Zasto kada smo isle na zimovanje sa skolom,i kada se naravno odlucivalo o tome ko ce u sobi biti {joj koje je to smaranje bilo :roll: } sve 3 smo se slozile da kazemo jednoj drugarici,koja je vec isplanirala da bude sa nama,da u stvari ne zelimo da budemo sa njom u sobi...i kada je dosao taj trenutak,ja sam ta koja joj je rekla i ja sam ta na koju je bila ta ljuta {iako meni nije bilo bitno da li je ljuta,ali opet...} a one su se okrenule i otisle...
kada pre nekih 8-9 meseci...
stepen povredjenosti mozda sada izgleda kao glupa decja prica,ali meni u tom trenutku uopste nije bilo lepo :(
eventualno resenje pa porazgovarala sam sa njima o tome,i kako se to pre desilo,ali to se i posle par puta desilo,i onda sam digla ruke od toga i sada se vise ne trudim da sve bude iskreno,vec me zabole... :roll:

Slobodno recite da je glupo ;) :(
 
love_girl:
KO? drugarice...
Zasto kada smo isle na zimovanje sa skolom,i kada se naravno odlucivalo o tome ko ce u sobi biti {joj koje je to smaranje bilo :roll: } sve 3 smo se slozile da kazemo jednoj drugarici,koja je vec isplanirala da bude sa nama,da u stvari ne zelimo da budemo sa njom u sobi...i kada je dosao taj trenutak,ja sam ta koja joj je rekla i ja sam ta na koju je bila ta ljuta {iako meni nije bilo bitno da li je ljuta,ali opet...} a one su se okrenule i otisle...


Happens all the time.Don't worry.
I meni se to desilo jer sam jedina bila dovoljno "hrabra i naivna " da to kazem, i zato sam snosila posledice. Ali uopste mi nije zao.Sada ne...
 
love_girl:
KO? drugarice...
Zasto kada smo isle na zimovanje sa skolom,i kada se naravno odlucivalo o tome ko ce u sobi biti {joj koje je to smaranje bilo :roll: } sve 3 smo se slozile da kazemo jednoj drugarici,koja je vec isplanirala da bude sa nama,da u stvari ne zelimo da budemo sa njom u sobi...i kada je dosao taj trenutak,ja sam ta koja joj je rekla i ja sam ta na koju je bila ta ljuta {iako meni nije bilo bitno da li je ljuta,ali opet...} a one su se okrenule i otisle...
kada pre nekih 8-9 meseci...
stepen povredjenosti mozda sada izgleda kao glupa decja prica,ali meni u tom trenutku uopste nije bilo lepo :(
eventualno resenje pa porazgovarala sam sa njima o tome,i kako se to pre desilo,ali to se i posle par puta desilo,i onda sam digla ruke od toga i sada se vise ne trudim da sve bude iskreno,vec me zabole... :roll:

Slobodno recite da je glupo ;) :(

ne treba da dozvolis da se opet desi, ako se desi vec jednom. ako ste to raspravile, i one opet uradile... onda ne zasluzuju vise da imas poverenja u njih eh, sad, lako je reic, a tesko to uraditi :( svi smo nekad bili ispaljeni, a u tom trenutku ne mozes razumno da razmisljas.
 
Girl next door:
ne treba da dozvolis da se opet desi, ako se desi vec jednom. ako ste to raspravile, i one opet uradile... onda ne zasluzuju vise da imas poverenja u njih eh, sad, lako je reic, a tesko to uraditi :( svi smo nekad bili ispaljeni, a u tom trenutku ne mozes razumno da razmisljas.
Ja ovako imam poverenja u njih da im kazem neke stvari i sve to,naj drugarice su mi vec par godina,a sad smo zajedno i u gimnaziji...
Ali kad bi i mene ispalile tako,povredilo bi me puno,ali bila bih u fazonu OCEKIVALA SAM...mada sada znam da to ne bi uradile,zato sto smo dosta vezane...ako kapiras sta hocu da kazem..
 
wild_child:
Hmm hmmm......mozda devojka radi za neke glupe teen novine pa ovde trazi odgovore na pitanja koja sama postavlja? :D


RADILA ! ! !
a i jos nesto onaj ko radi za casopis i koji je pored svih srpskih provlacenja i rodjaka drugih saradnika uspeo da dokaze svoj kvalitet i bude u prednosti,dovoljno je sposoban da sam uradi kvalitetnu pricu,i to originalno !
samo za javnost ja nisam radila te rubrike o pomoci!
ali uskoro...ma cuce se ne zelim da mi neko mazne ideju
 
@mooonique
****** decko, ostavi i njega i nas na miru! Ne nalaze se partneri tek tako, ko na pijaci, dobar dan - dobar dan ja bi kilo ovoga.Ukljuci malo kliker sledeci put, a ne ono reagovanje na prvu loptu "Jaaaaoooooo sto je slaaaadak, pa ja moram da budem sa njim, jaaaaoooo kakve oci ima..." i blablabla... a on neko tocilo koje jedino ukapiralo da moze da skuplja pice, jer im je jako slaaaaadaaaaak i sad to exploatishe do maximuma! Crni svete... :roll:
 
Kad_LupimLupim:
@mooonique
****** decko, ostavi i njega i nas na miru! Ne nalaze se partneri tek tako, ko na pijaci, dobar dan - dobar dan ja bi kilo ovoga.Ukljuci malo kliker sledeci put, a ne ono reagovanje na prvu loptu "Jaaaaoooooo sto je slaaaadak, pa ja moram da budem sa njim, jaaaaoooo kakve oci ima..." i blablabla... a on neko tocilo koje jedino ukapiralo da moze da skuplja pice, jer im je jako slaaaaadaaaaak i sad to exploatishe do maximuma! Crni svete... :roll:
Ma 100 posto je neki s dobrim kolima,ne kazem da je monique sponzorusha,nego da ovaj iskoristjava auto za dobavljanje "sirovine".;)
 

Back
Top