Sva pitanja u vezi sa nejasnoćama na pdf. Muzika

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
poshto smo 'dobili' ovaj novi forum, bio bi red eto i da imamo i ovu temo, ne bi li zika izgledala bolje i lepshe od prethodne (vishe zakljuchanih, nego otkljuchanih tema) ... staru temu zakljuchah, jer tamo ima gomila nepotrebnih stvari, ovde cje biti preglednije ... (;

dakle ... ova tema sluzi za:
1. sva pitanja u vezi sa forumom
2. sva pitanja u vezi sa zakljucavanjem/brisanjem tema/postova
3. sve komentare o moderatorima
i sl.
dakle shta god vas zanima i shta god imate da kazete ...

Pravila ovde napisana moraju da poshtuju i moderatori podjednako kao i chlanovi

dalje ... od sad, p na dalje:
~ svaka tema koja je ranije postojala cje se zakljucavati, a moderator ima obavezu da staru vrati na pochetak i tu prekopira sve postove ...
~ teme tipa:
# rechi nekih pesama, ko peva neku pesmu, odakle je neka pesma, chija je obrada i sl. znaci za sva pitanja u vezi sa Pesmama = Nazivi izvodjacha, nazivi pesama i rechi pesama
# u vezi sa mp3 download-om = mp3 download
# razmene, otkupa, prodaje i sl. cd-ova(a) (mada to verovatno ne bi trebalo ni da postoji RoLL) = Razmena, otkup, prodaja CDova => mada mislim da ni ta tema nije preneta ROLL videcju ...
# koncerata, svirki i sl. deshavanja = Koncerti
cje biti brisane! moderator necje imati obavezu da shalje PP sa objashnjenjem... a postovi cje naravno biti prebacivani na odredjene teme (koje su gore navedene) ...
~ svaki post koji u sebi nosi neku uvredu - bicje obrisan
~ svaka rasprava koja se zasniva na pljuvanju bicje takodje brisana
a modovi opet necje objashnjavati svoj postupak u PP-u, jer ste upozoreni ...
~ sve poruke sa psovkama cje biti brisane ... tj mozete da cenzurishete ili da krstarici dopustite, ali u suprotnom mi brisemo post ...

ovih pravila se moraju svi pridrzavati ... u suprotnom, znate ... ali se nadamo da necje biti suprotnog ((;

pravila za moderatore ->
~ svaka vec postojecja tema se zakljuchava, a na pochetak vracja stara sa prebacivanjem novih postova => to vishe nije neophodno, jer postoji nova opcija 'spojiti teme' s tim shto se prvo pishe tema na koju se spaja, a potom tema koja se spaja (8 volim ovu novu opciju ((8 (:
~ Komentar zashto je zakljuchana tema mora obavezno potojati pre nego shto se lupi kljuc!
~ Teme tipa 4 gore navedenih tema se brisu, (jer ce u suprotnom forum biti pun samo zakljuchanih tema, bez razloga) a na temu namenjenu za taj post se prebacuju postovi, kao i svi odgovori kako bi taj ko je otvorio temu teme mogao da vidi shta su mu rekli ... (pih kako sam ga objasnila ;p)
~ Moderator je obavezan da poshalje PP sa objashnjenjem svog postupka samo u slucaju kada je obrisao neshto, a da ovde nije napisan razlog!

I svakako, Svim Novim Chlanovima zelimo dobrodoshlicu i da malo pogledaju po forumu pre nego shto pocnu da otvaraju teme ... (;

eto ... to bi bilo otprilike to ...

~ ako imate nekih pitanja, pitajte uvek ovde, ne otvarajte nove teme

Pozdrav!
. . . i mortishaaa
 
dollar MC:
Interesuje me jedna stvar, zasto tema 'slike clanova foruma' nije zatvorena odmah po otvaranju?
Jel se kriterijum promenio, pravila ili nesto trece?
Jedini odgovor je taj da nisam odmah bio u mogucnosti da reagujem kad je otvorena, a drugi je bio taj sto sam se razmisljao gde da je stavim (da je nadovezem na pasnjak, svastara i sl) i onda kad sam vio da bi bilo bolje da se zatvori onda je samo bilo momenta kad ce se to desiti. Eto to je razlog.
 

Back
Top