Divx na Tv-u
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Divx na Tv-u

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Divx na Tv-u

Molila bih nekoga da mi objasni na koj nacin mogu divx filmove sa kompa da gledam na tv-u, da li se kabl ukljucuje u antenski ulaz tv-a i da li je potreban neki softver? Hvala Vam....

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Divx na Tv-u

Citat Original postavio tamarisss
    Molila bih nekoga da mi objasni na koj nacin mogu divx filmove sa kompa da gledam na tv-u, da li se kabl ukljucuje u antenski ulaz tv-a i da li je potreban neki softver? Hvala Vam....
    Pa ovako,potrebno ti je graficka karta koja ima tv izlaz S-video(prevedeno na narodni jezik:"To ti je ono onako okrugla rupa koja je na tvojoj grafickoj karti sa cetiri male rucice i malim pravougaoncicem pri dnu" ) i onda kupis kabeb pa sa tim kabelom koji ima na drugom kraju cinc("ono onako okruglo pa iz sredine nesto viri pa to ubodes u ono okruglo koje u svedini ima rupu) koji povezes sa tvojim TV-om ako je noviji i ima video ulaz ako nema,moze i preko antene ali jedino ako imas videorecorder,Graficka--->Video(preko scart-a)--->pa na tv preko antenskog ulaza,trebalo bi da sa drajverima mozes da sve lepo namestis ali mozes i uzeti dodatni program npr.........eeeeee zaboravih ime programa a i otpadose mi prsti. :?

Jel nesto jasnije?

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako mislis na Tv tool taj mi prjavljuje da nemam tv chip, a imam Ge force 4 440 mx, koj ima tv out, dakle poslusacu tebe, pa cu videti, hvala ti

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio tamarisss
    Ako mislis na Tv tool taj mi prjavljuje da nemam tv chip, a imam Ge force 4 440 mx, koj ima tv out, dakle poslusacu tebe, pa cu videti, hvala ti
    Ako imas GF onda novi detonator drajveri 45.23 bi trebalo da odrade posao,ako ne onda probaj sa najnovijom verzijom Tvtool-a 8.3.

Slične teme

1. Matrix DivX 2600 - DVD / DivX player
    Autor gost 1234 u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.05.2005., 15:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •