ZASTO NEKE TEME ZAKLJUCAVATE????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sladja NS

Obećava
Poruka
91
Ne mogu da verujem da je tema Vesele igrackice zakljucana, zar ovo nije demokratska drzava gde svako ima pravo na svoje misljenje? To vise nije tabu, bar tako ja mislim!
Motiv je bio da se razmene misljenja a ne neke gadosti!!!
Sto se tice leptirica to su spravice koje stimulisu klitoris radi brzeg dozivljavanja orgazma.
Zargonski je naziv leptirici.
 
Sladja NS:
Ne mogu da verujem da je tema Vesele igrackice zakljucana, zar ovo nije demokratska drzava gde svako ima pravo na svoje misljenje? To vise nije tabu, bar tako ja mislim!
Motiv je bio da se razmene misljenja a ne neke gadosti!!!
Sto se tice leptirica to su spravice koje stimulisu klitoris radi brzeg dozivljavanja orgazma.
Zargonski je naziv leptirici.

Napokon hvala na dugo ocekivanom odgovoru, sto se tice zakljucavanja tema 100% se slazem s tobom..........Gazdaica preteruje, veliko slovo je iz postovanja......malo se uvlacim....he he he...............
 
Na to pitanje necete dobiti odgovor, ja sam vec N puta pitao N moderatora i administratora... ali to je neka cudna forumska etika, da se prakticno nista ne brise... ma kolko glupavo i nepotrebno bilo.

@Sladja

Nemoj se ljutiti, ali Gazdinka je u pravu sto ti je zakljucala. Tema postoji samo sto je zamrla u zadnje vreme i ko zna na kojoj je strani. Dve teme na istu temu nam stvarno ne trebaju. A ljudi cesto tako dodju bace pogled na prve dve strane o cemu se diskutuje, vide nema toga i toga i otvore temu, a ono u stvari bilo samo sada nije aktuelno. Ta pojava veruj mi ume malo i da nervira clanove koji su dugo na forumu!
Ima novih ljudi, uvek, nadji staru temu, procitaj sta su stari clanovi pisali, dodaj nesto ili je samo jednostavno izvuci na vrh, novi ljudi ce vec pisati nesto. Pozdrav ;)
 
Sladja NS:
Ne mogu da verujem da je tema Vesele igrackice zakljucana, zar ovo nije demokratska drzava gde svako ima pravo na svoje misljenje? To vise nije tabu, bar tako ja mislim!
Motiv je bio da se razmene misljenja a ne neke gadosti!!!
Sto se tice leptirica to su spravice koje stimulisu klitoris radi brzeg dozivljavanja orgazma.
Zargonski je naziv leptirici.


Pa zar ti nisi znala?

Ovde je zabranjen pristup devojkama koje ne mogu da nadju ziv komad mesa nego se zadovoljevaju plastikom i gumom...
 
Bojim se da mnogo ljudi ne pogleda ni sta ima na prvoj strani, vec odmah otvara ono sto ga zanima...
Zamislite na sta bi licio forum, kada bi se dozvoljavala takva praksa...

Elem, posto je Sladja vec dobila odgovor na pitanje zasto joj je zakljucana tema, i ova ide pod kljuc!

Eh da, zanimljivo je i to da neki od novih clanova, cim im se tema zakljuca, misle da, kao razbijaju neke tabue... Svi su ovdje bili zadrti neandertalci, dok nisu oni dosli da im prosire vidike... Nije nego... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top