a najbljak parfem???

Larra

Primećen član
Poruka
748
Posto smo se raspisale o najlepsim, omiljenim, isl, mene zanima koji su vam bljaaaaaaak. Ono, smuci vam se kad ga osetite.

Npr. ja pamtim traumu od Diorissimo i Diorella, imala ih je moja drugarica jos u osnovnoj, secam se, kad sam ih osetila, bilo je ono: Omigod, ko moze ovo da napravi, kamoli da kupi! Ali, dobro, o ukusima se ne raspravlja...

U poslednje vreme mi ni jedan nije bio odvratan, uglavnom me ostave ravnodusnom

E, da, i mrzim muski Brut.
 
First, Van Cleef & Arpels
03421444406.jpg
 
Uhhhhh ja ne volim jake i mnogo slatke. :?
Kenzovi mi se uglavnom ne svidjaju, zaboli me glava. :? A bljak mi je i Diorov Addict, mnogo je tezak. :? Uglavnom su njegovi teski, ali sve mu je oprosteno zbog Jadora. :) Ima jedna moja drugarica neki sa flasicom koja izgleda kao bomba (ne znam kako se zove), taj mi smrdi na gusenicu. :shock: :lol: A jedan od najbljakavijih mi je ROMA! Kako meni taj parfem smrdi pa to je strasno. :? Na neke travuljine. :? I ne podnosim parfeme koji sadrze miris lavande u sebi, lavanda mi nikako ne odgovara, boli me glava od nje i muka mi je. :-? :-(
Uhhhhhhhhh ima ih jos samo ne mogu da se setim! :roll: Dopisacu! :lol:
 
e spominjete u ovoj temi neke koje bas volim
ja najvise mrrrrrzzzzzzim angel i kad mi dodje neka musterija pa mi prica s odusevljenjem o tom parfemu,ipak ne mogu da joj kazem sta ja mislim jer sam prvo trgovac pa posle iskrena.oh pa jos ako trazi da joj napunim epruveticu time pa se sva isprskam uzas!!!
i opium od ysl je grozan i bapski(meni)
a od muskih takodje vodi thierry mugler sa svojim a manom i b manom(btw moj muz prica sa ortakom i ovaj ga pita sta ima od slatkih muskih kod mene u parfimeriji,moj muz mu kaze "ima novi parfem b-man" a ortak "si ti normalan to je za pedere",mada zabavna igra reci)
i lolita lem pi c ka mi je poprilicno bljaks
 
hm,ja nesto ne volem muske parfeme in general...mislim,ne mirishu bas k'o st bi muskarci trebalo da mirishu:? ...nekako,vecina ih ima onu gej-notu.aftershave & dezodorans rule...:lol: bash sam ljanka-se,hmm

a od zenskih,uf...pa ne volim D&G-nijedan:pola grada mirishe na njih kad se pojavi neki novi!:mad:
 
Uf ja sam jednom dobila pakovanje Bvlgari parfema za rodjendan i kad ono-kopija i to sa buvljaka ...a parfem je uzasan..mirise na povracanje..FUJ!!!
I ne volim slatke parfeme i to pogotovo sa ukusom lubenice ili takog nekog voca i jos kad ga devojka stavi pa leti pocne da isparava.....:p
 
E svaki parfem je odvratan.
Volim da osetim miris prirodne koze bez ikakvih maski,skrivanja iza nekakvih gluposti.
Volim zenski znoj posle vodjenja ljubavi,volim NJEN miris jer se onda osecam sigurno.

Ali uzas je sto 99 % ljudi oba pola unistavaju sebe raznim grozotama da ih prosto ne mozes prepoznati,ni nazreti njihovu licnost.
 

Back
Top