brza i laka zarada!?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: brza i laka zarada!?

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2005.
    unutar mog imaginarnog kineskogog zida koji odvaja mene od ostatka sveta i ostatak sveta od mene
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano brza i laka zarada!?

ok adresa sajta srboagent.co.yu ukratko rad u kuci sklapanje raznih gluposti i neverovatna zarada!? sta vi mislite da verujem u bajke bar poslednji put ili da bezim kao od djavola??????????????????
    e a moze i neki vas savet kako da se dodje do nekih dodatnih parica(studentu sve treba)
    samo da nije u pitanju prodavanje raznih gluposti
    deni bubavi pupicica te voji

XSAVIER-HERDZ UND NAIREN

JEDNA LJUBAV
    tvoj pupicic

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Angry Re: brza i laka zarada!?

????????????????

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: brza i laka zarada!?

pa da l je to brza i laka... ako pretpostavimo da radi i da nema prevare sto se tice tih paketa

hoces da narucimo jedan paket zajedno? meni ne bi bilo zgodno da narucujem n akucu

ali pazi, to je shivenje... mislim da su neki pomalo pipavi poslovi u pitanju, ako si s tim vesht, ok, ali ako nisi..... ako ne shijes, mislim da ce ti bar u pocetku trebati dosta vremena da sasijes dinosaurusa! il stagod. znaci nece bash odma

onda, drugo...pare koje dobiejs po komadu nisu bas velike

trece. ti valjda treba i da platis slanje, znaci one pare koje dobijesh jedan deo se ponishtava. mada ovo bi trebalo proveriti, da ne sirim defetizam

cetvrto. kako se zna da ce oni da ti prihvate sve te proizvode, moze da kaze da ih se pet pocepalo i da ne mogu d aprihvate...el to prolazi neku kontrolu ovde, treblao bi...

bilo bi ok kad bi ti to sasio i odneo u srboagent, a onda te oni isplate i oni shalju, mozda i funkcionise tako, ne znma

inace ako pogledas po oglasima videces jos slicnih ponuda, samo je pitanje koje su OK. obicno su malo misteriozni, nece da otkrivaju mnogo o sebi sto znaci sve je nelegalno i ne znam ko te shtiti u toj prici, al kao dobro. mislim tvoja prava radnika. ko zna mozda su neki dinosaurusi punjeni heroinom hahahah

ok ovo je bilo malo defetizma...mozhda se isplati raditi za neke kineze..al ja nisam vehsta s rukama... predlozicu amfibiji :>>>

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

ahah i ja bi tako ko i ti, al najlakshe je zna se sta...da dilujes drogu il prostitucija

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Getta
    ok adresa sajta srboagent.co.yu ukratko rad u kuci sklapanje raznih gluposti i neverovatna zarada!? sta vi mislite da verujem u bajke bar poslednji put ili da bezim kao od djavola??????????????????
    e a moze i neki vas savet kako da se dodje do nekih dodatnih parica(studentu sve treba)
    samo da nije u pitanju prodavanje raznih gluposti
    eeeeeee kad sam ja bio mlad kao ti... davo sam pare na takve gluposti. dodushe bio sam prva srednje...

a ti probaj, nemoj posle da ti nisam reko. ako shaljesh na Posthansko sanduche broj taj i taj a ti vidi dal je logichno. a poshtarina za 8 diska, vrednosno je 180 dinara, a ti vidi kako se nekom isplati da ti shalje (pored milijardu i po kineza koji rade za shaku pirincha dnevno...)

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

mi cemo za pola shake!!! trulog pirincha!!!

// Cpbuja go Tokuja

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •