kako je najlakse?

galerinica

Početnik
Poruka
25
Kad shavtim da me neko laze i vara i da je neko neiskren u meni proradi ego (znam da je to sranje i totalno bezveze ali ja imam zelju tada za osvetom). Pa me zanima da li da se pravim cool i sacekam pogodnu situaciju pa da ga kasnije sjebem ili da ga uhvatim na delu pa da odmah to sredim???? I stavim tu tacku tada. Obicno me bes prode za par dana pa neznam ako budem cekala mozda vise i necu imati zelju za tako necim.
Ali me zanima kako je muskarcima kad ih uhvate u lazi????
Kad bih ga vise povredila ????
NA DELU ILI KASNIJE NA FINJAKA
Kad im je nelagodnije???
Pa recite mi kako je najlakse za mene???
 
Nesto i ne verujem da bi nekog takvog neotesanka uopste ikako mogla da povredis....
Ali verovatno je najbolje -na delu....pa ti kao u shoku.....ali mislim da ce najvise biti on...a nju nateraj da -odperja- .....pa...bar neku -malu- osvetu tako da mu priredis...Neka guta knedle malo....i posmatra kako je izduvao kod obe....he,he......
 
Suzy:
Nesto i ne verujem da bi nekog takvog neotesanka uopste ikako mogla da povredis....
Ali verovatno je najbolje -na delu....pa ti kao u shoku.....ali mislim da ce najvise biti on...a nju nateraj da -odperja- .....pa...bar neku -malu- osvetu tako da mu priredis...Neka guta knedle malo....i posmatra kako je izduvao kod obe....he,he......

Hvala Suzy.
Ionako od muskaraca nemgu ocekivati neki pravi odgovor. Drze se oni svi zajedno u igri.

:))))))
 
Mislim da bi trebala da imas pametnija posla i da se okrenes drugim boljim i kvalitetnijim stvarima. I cisto da znas, to nije osveta.Osveta je nesto drugo cemu moras biti dorasla i spremna da snosis posledice iste.
 
Ako imas mogucnosti na delu - uhvati ga na delu. Takvi likovi ce uvek kasnije da ti negiraju i da lazu, tako da ovako ne mogu da demantuju.

Takodje dobro razmisli o tim osvetama....pune bolnice i zatvori osvetnika...
 
galerinica:
Kad shavtim da me neko laze i vara i da je neko neiskren u meni proradi ego (znam da je to sranje i totalno bezveze ali ja imam zelju tada za osvetom). Pa me zanima da li da se pravim cool i sacekam pogodnu situaciju pa da ga kasnije sjebem ili da ga uhvatim na delu pa da odmah to sredim???? I stavim tu tacku tada. Obicno me bes prode za par dana pa neznam ako budem cekala mozda vise i necu imati zelju za tako necim.
Ali me zanima kako je muskarcima kad ih uhvate u lazi????
Kad bih ga vise povredila ????
NA DELU ILI KASNIJE NA FINJAKA
Kad im je nelagodnije???
Pa recite mi kako je najlakse za mene???


Sednes mu na kitu, i skaces i kad cujes da je blizu, kazes:

'znam da me vars sa mojom najboljom drugaricom, svinjo muska!!!' i onda prestanes...

Ima da ga bile yaya 3h...
 

Back
Top