MORAM DA VAM ISPRICAM NESTO...

Da li ste TOTALNO ISKRENI u vezi?


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .

bojank

Početnik
Poruka
31
:shock: Totalno obicno-neobicna prica :shock:

Pre para dana sam se video sa bivsom devojkom sa kojom sam bio u aktivnoj vezi (ako se tako moze nazvati) 4 meseca i posle pasivnoj skoro oko 1 godinu dana, susret je bio TOTALNo ne obavezan. Ona je dosla kod mene, pricali smo, bili smo TOTALno opusteni nista nije bilo planirano, lagano je svirala muzika, u trenutku sam pozeleo da je samo poljubim - sto sam i uradio. Nije ispalo onako kako je trebalo nego suprotno, probudile su se stare emocije (ako su uopste i postojale), i pocela su secanja nakon toga trenutne misli itd. Znaci rasprava koja se zavsila na tom poljupcu...

Sutra dan, opet TOTAlno ne planirano vece stize mi SMS (od nje NARAVNO), da se vidimo (u zagradi nosim MINI suknju). Sta bi svaki normalan muskarac pomislio - SEX. Dosla je do mene, isto lagana muzika, opusteno, samo sto se sada mazimo, ljubimo, smejemo sve TOTalno super. Ali nije ovo bajka, njoj dodju neke crne misli i ona odjednom ne zeli sa spava samnom jer TO NIJE TO (ne volimo se), ok ako ne zeli nije PROBLEM. Ali pocne raspravka koja je trajala oko 2h, pricali smo o nama, vezi, sexu - da bi mi na kraju nabacila na nos (namerno, slucajno ili smiljneno - neznam) "da nisam los u krevetu, ALI (uvek ono ali) nikad joj nije prijalo, jer nije bilo onako kako ona zamislja odnosno onako kako ona to VOLI I ZELI" tu sam se naravno izbedacio i nisam znao sta da mislim. Da li sam ja kriv??? sto se nikad nije trudila da mi stavi do znanja sta joj PRIJA. TOtalna konfuzija, posle skoro 2 godine SEX ja to tek sad saznam, i to na ovakav nacim...da ne poverujes...rasprava je tekla dalje (ne bitno) - posvadjali smo se i to je to - KRAJ.


Svrha ove moje Totalno obicno-neobicne price:
Zasto cutimo u pravo vreme, a pricamo u pogresno vreme...Zasto nismo u stanju da kazemo 2 reci koje su veoma vazne i koje dosta znace...Ljudi treba da pricate i da olaksavate jedni drugima, ne samo u vezi SEX-a vec u vezi bilo cega sto vas vezuje...Bilo mi je krivo - zato sto joj nisam udovoljio, jesam ali ne 100%...Ne kritikujem sebe zbog toga VEC sve one koji cute...Nadam se da sam nekima otvorio OCI :!: :!: :!:

totalni POZDRAV
voleo bih da cujem vase komenare...
 
Cutati ili ne cutati pitanj je sad. Neki nisu zasluzili ni da im kazes ista............dok nekima treba reci.Eto, ja sam rekla ali nista.................samo sam ponovo povredila sebe.Ipak sam trebala mudro da cutim,kao sto uvek radim,a ne da slusam drugarice.Cutanje je zlato ;)
 
E slazem se sa tobom, uvek zagovaram iskren i otvoren razgovor u vezi.
E sad, ono sto tebi licno zelim da kazem je, mozda ona tada nije znala kako ili nije imala hrabrosti da ti kaze "ej nije nam sex bas za medalju" :)
Hm, ja sam od onih koje vole da kazu ono sto im prija i da ispitaju sta prija partneru, ako ne direktno jer me blam, onda malo okolo, ali nije svako takav :)
 
Ja kao zena mogu da zakljucim sledece:
ne verujem da joj nisi odgovarao u krevetu nego je to progovorila sujeta iz nje. Zasto bi bili s nekim u vezi ako ne odgovaramo jedno drugom, sem ako nisi, sto bi rekli narodski pun ko' brod ili zbog neceg drugog?! Ne zesti se zene su ti cudna bica kada ih povredis svesno ili nesvesno samo gledaju da ti napakoste. A udaraju tamo gde najvise boli u MUSKOST!!!
 
To je qrva steraj je u ****. A da si bio los ne bi ti ona dosla. Jedino ako te nesto ne treba. NIKAD SE ONE NE VRACAJU BEZ RAZLOGA. Kad ti kaze u buduce neka da si los, ako si pametan napucaj je sakom u glavu. Ljudi moji pa jeste muskarci ili babe.
 
Meni ovde nema nista neobicno......i ..na zalost , nista da me iznenadi....Muskarci samo razmisljaju o velicni -doticnog- i kakvi su u krevetu....i to je centar poimanja sveta za njih....
a kada nalete na neku kojoj su duzina i tehnika jedino sto je zanima...i kod muskarca i u zivotu uopste (ima i takvih)..onda se ovde iscudjavaju....Znaci bio si sa nekom i -niste se voleli-.....znaci dvoje..koji od gaca ne vide nista dalje....i nema tu nista sto cini ovu pricu -neobicnom-.....Sta si trazio-to si dobio.
 
Sladja NS:
Ja kao zena mogu da zakljucim sledece:
ne verujem da joj nisi odgovarao u krevetu nego je to progovorila sujeta iz nje. Zasto bi bili s nekim u vezi ako ne odgovaramo jedno drugom, sem ako nisi, sto bi rekli narodski pun ko' brod ili zbog neceg drugog?! Ne zesti se zene su ti cudna bica kada ih povredis svesno ili nesvesno samo gledaju da ti napakoste. A udaraju tamo gde najvise boli u MUSKOST!!!


Najpametniji zenski odgovor koji sam video na ovom forumu.
Svaka cast.
 
Hvala, ja samo realno razmisljam. Sta mislis zasto je dosla u mini suknji? Da nahrani sujetu!!!
Verovatno je to videla na reklami za neko pivo cini mi se ili nesto sl. tip i riba u klubu,pa u WCu ljube se i pocela da ga skida kad se on vec nap... ona odlazi.... s osmehom......
 
Vas dvoje nastavite da se pipkate na pp-u!
I nije poenta teme zasto je ona dosla kod njega u mini suknji, poenta uopste nisu oni, nego cutanje u vezi...
Glede toga, treba reci partneru ono sto zelis, odnosno ono sti ti se dopada... Ako te ne cuje, onda ne treba ni da budete zajedno...
Suprotno, ako ne kazes, kako ce on/ona znati sta nosis u sebi... Ljudi ipak, jos nisu naucili da citaju misli... Ma, koliko se mnogi kad su u vezi, oslanjali na to...
 
Vecina vasih komentara mi se svidja...
sinnke je opicen 100% nezna ni sam sta zeli, a i vidi se da si kavgadzija
Pozdrav za tebe

Sto se tice teme ili price JA sam i rekao da je obicno-neobicna kako za koga...

A sto se tice suzy njoj sam komentar poslao PRIVATE...
 
Sladja NS:
Hvala, ja samo realno razmisljam. Sta mislis zasto je dosla u mini suknji? Da nahrani sujetu!!!
Verovatno je to videla na reklami za neko pivo cini mi se ili nesto sl. tip i riba u klubu,pa u WCu ljube se i pocela da ga skida kad se on vec nap... ona odlazi.... s osmehom......


Tacno bih je patosirao istog momenta!
 

Back
Top