nije fer
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: nije fer

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation nije fer

sto se tice mog pitanja o marihuani, postavio sam ga iz radoznalosti jer sam cuo da se zadrzava u organizmu oko nedelju dana, a na zvanicno mup-ovom sajtu pise da se zadrzava 7 nedelja. sto se tice onog momka sto je rekao da se doktori drogiraju, za to stvarno nisam cuo, ali da drogiraju pacijente, to je istina. Jedan od subotickih psihijatara je u bolnici primio jednu moju drugaricu na lecenje. kasnije je "posavetovao" da pocne da dolazi kod njega privatno na razgovore. Naravno, to nije bilo besplatno, a za to vreme ona nije isla u skolu. To je trajalo negde oko 4 meseca. Pri kraju skolske godine njoj je trebalo opravdanje, ali vise nije imala para da mu placa. Za svo to vreme on je njoj davao neke antidepresive. kada je nestalo kesha, nije bilo ni za lekove ni za opravdanje. na kraju je izbacena iz skole, jedva se skinula sa lekova, a "gospodin doktor" i dalje radi u bolnici bez ikakvih posledica. U sustini ono sto hocu da kazem jeste da nisu svi doktori "sveci" i da je vrlo moguce da postoje i oni koji "smrcu". nadam se da se niko nece uvrediti jer mi to stvarno nije namera

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano Re: nije fer

ok,ja se nisam uvredila...i doktori su samo ljudi sa manama.to sto smo studirali medicinu ne znaci da smo sveci...cak daleko smo i od puritanaca.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nije fer

a je l ti drugarica bolje

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Reputaciona moć
    0