POHVALITE KOGA ZELITE ...

Pohvaljujem majstore, svaka čast ljudi!!!! Ovoliko kiše, ni kap nigde nije propustila!
Vratili ste crep i sve ostalo baš kako ste obećali, sve stoji super, nigde ni kondenz, a kamoli kap da je prokisla.
Alal vam svaka kinta ( a niste bili jeftini, čisto da spomenem :mrgreen: )

Aj sad i ovi sledeći, koji bi trebalo da stupe na scenu od nedelje kada ( ako ) se prolepša vreme, da budu isto 'vako dobri i pedantni, pa da i njih hvalim...
 
Mogao bih i ja da pohvalim majstore iz gradskog stambenog sto su menjali hidroizolaciju na delu krova iznad mene. Da se pomerim s mesta suvo kao barut :aha:, a nije me dinar kostalo, ali zato ove sto su krpili zid posle zamene prozora bih najradije u top stavio. Šta mi vredi što prozor dihtuje kad je na obe strane ispod prozora voda pronašla put :confused:
 
Vojsku, zandarmeriju, vatrogasce, dobrovoljce...ma sve one koji su na bilo koji nachin pomogli u spasavanju ljudi:heart:

taman kad sam pomislio da su nam proteklih 20 godina ubile dušu, da smo postali bezosećajni, desi se ovako nešto i budem demantovan...bravo

mog muza i sve njegove kolege u uniformi,nebitno koje boje,koji su svo vreme na terenu i cine sve sto mogu...i vise od toga.ponosna sam.

..moje djake opet, volontirali su mnogi, mushki i zenski..

Hvalim predsednika kućnog saveta i poverenika za civilnu zaštitu.:super:

Hvalim sve ljude koji su ostali ljudi i nesebično pomažu koliko mogu. "Naše malo je nekome mnogo!" :super:

+ prijatelje koji su odavde odleteli jos pre tri dana i jos uvek lete i spasavaju
+ prijatelje ronioce koji su i dalje tamo i jos uvek iako potreseni i okamenjeni od bola funkcionisu
 

Back
Top