POMOC

Incognito je u pravu, 2100e imaju jako slabe srednje tonove. Od tako malenih front zvučnika ne možeš očekivati previše...

Ako voliš Altec, imaš i boljih modela za manje pare.
 
Imao Altec ACS34 cini mi se, koji su se isporucivali samo uz DELL-a, izgledali su pristojno, zvucali pristojno (mada ne znam zasto sam ih uzeo jer zvuk slusam uvek sa HI-FI sistema, ali ajde). Za novac koji je bio dat zvucali su za dve klase bolje, ali imaju jednu ogromnu manu. Kad pojacas visoke tonove i pojacas malo zvuku, aktivna skretnica u predpojacalu pocinje da probija i dobijas neverovatan utisak grebanja i krcanja iz subwoofer-a. Zanimljivo je da sam to isto cuo i na jednom drugom modelu iste firme cije se oznake ne secam, ali je bio 4.1 sistem.

Altec Lansing jeste bratska firma JBL-a, ali je ipak krsh.
 
Anonymous:
Hvala svima na ukazanoj pomoci a to znaci da se na TV ti zvucnici nemogu kaciti...

E je8iga pa ja sam se taman ponadao.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kazi mi kako stojis sa primenjenom elektronikom,oces semu za pojacalo boli glava,malo para jedine pare das na zvucnike ostalo je dzabe pa da vidis sta je zvuk!Moze pravih 40w stereo da ti usi otpadnu.
 
Ok ali opet mi niko nije odgovorio na pitanje da li moze ili ne da se prikljuci na TV s obzirom da imam SCART i ulaz za slusalice kao i ulaz AUDIO-IN-VIDEO
 

Back
Top