Pomozimo Krstarici

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Онај мрски мондијалистички Б92 (овог пута сајт) испао кредибилнији. Е баш нећу да преносим вест, него гледајте овде:
http://forum.dsomladina.org.yu/viewtopic.php?t=4410&sid=b96781211bce3c653b76c4ae197e1162
Таман да видите како телетабиси овим поводом сеире... Наравно одмах је скренула тема на форуме, па им је као овај форум лош.

Него, да се не лажемо - и ја прво гледам вести на том сајту... мада ретко гледам вести на нету, али ако нешто треба да се прекопира и тако то (после ћу наравно да обрадим ту вест како ми одговара, тако и сви други раде...)
Добра вест је што је Крстарица на другом месту. Па шта може Крстарица да учини да престигне мрски, огавни бееееееееее=92?!?
Ако имате неке идеје како популаризовати овај сајт било би добро да се пишу за почетак овде, после ћемо лако адресирати управи.
 
Pa mene su izbacili sa njihovog foruma jer sam postavio tekst koji kritikuje Verana Matica. Prvi su jer im je ceo sajt ozbiljno uradjen i posetioci su svi oni koji su izlazili na ulice protiv Milosevica. Tesko je ljudima da vide ideolosku poadinu B 92. A Krstarica je na dobrom putu da postane jos popularnija i ova modernizacija foruma je pravi potez.
 
Truman:
Pa mene su izbacili sa njihovog foruma jer sam postavio tekst koji kritikuje Verana Matica. Prvi su jer im je ceo sajt ozbiljno uradjen i posetioci su svi oni koji su izlazili na ulice protiv Milosevica. Tesko je ljudima da vide ideolosku poadinu B 92. A Krstarica je na dobrom putu da postane jos popularnija i ova modernizacija foruma je pravi potez.

Модернизација форума је прави потез, мада ми фале неке ствари којих је раније било а сада их бар не видим... величине слова, смајлији...
Мислио сам како да Крстарица постане јачи портал, рецимо у смислу праћења вести. Можда би добро дошла сарадња са неком новинском кућом или тако нешто...

Мене су на Б92 бановали до 2016 зато што сам написао управи форума шта мислим о њиховој "уређивачкој политици". Нажалост, нисам сачувао тај текст.
 
Кад већ говоримо о поправкама сајта и форума, указујем часној управи да српски језик није баш флексибилан. Конкретно: "Original postavio gigule"

А гигуле нема пишу, ерго може само постави-ла, па је боље да смислете нешто друго.
 
... he he he

ja Duše ne volim primitivce a ovaj koga ti nazivaš Bratom ja tipičan pimerak toga ...a i mulja tamo po Čačku oko Muzeja pa...
nije ti Brat imun na lovu i boli ga ona stvarčica za kulturne znamenitosti... ajd ponovi gradivo pisali su Čačani o tome ovde.
 
Ма ја видим само оно што хоћу да видим, а видим да се лепо надињио мондијалистима и "остао жив", и да је по анкетама први министар по популарности...
 
I ja sam hteo da prigovorim na avatar. Posot sam rodom iz Cacka neki ljudi koje ja znam ga znaju i kazu da je zaista iskvaren covek i primitivac. Ne bih se hvalio da ga podrzavam. Ima i mnogo boljih antimondijalista.
 
То је најмањи проблем, а колико видим на овом форуму је још најлакше играти се с аватари... Контам да и овај може некоме сметати, али ме заболе чисто - ионако сам мислио следеће недеље да га шибнем.

Сад кад сам скренуо пажњу аватаром имате ли конкретних идеја како помоћи Крстарици да буде намбер уан.
 
Duh Sekire:
То је најмањи проблем, а колико видим на овом форуму је још најлакше играти се с аватари... Контам да и овај може некоме сметати, али ме заболе чисто - ионако сам мислио следеће недеље да га шибнем.

Сад кад сам скренуо пажњу аватаром имате ли конкретних идеја како помоћи Крстарици да буде намбер уан.


Jeli duse, jel avatar simbolise Yin i Yang ili sam obnevideo?
 

Back
Top