Izmisljeni prijatelj

Larra:
Da li ste imali izmisljenog prijatelja, kao deca? Ja jesam, koliko se secam, i vise od jednog...


OOOOO, ja sam se "druzila" sa glumcima, sa pjevacicama, imala sam i drugu sebe, i savjetovala se sa svima njima.
Bila sam i manekenka (ogledalo mi je bilo fotograf), i davala sam intervjue....eh, djetinjstvo....
I dan-danas mastam, mada ne pricam (vise) sa Bred Pitom, cak sam i sa Bon Dzovijem prekinula svaki kontakt
 
:oops: to je malo psihoticno-ali ja jesam!:)
imao je dugu kosu,zasmejavao me,voleo dzez i svirao gitaru...to sam tripovala u 6-7 osnovne.iskreno mislim da nisam nasla pogodnog decaka u to vreme da se zaljubim pa sam izmislila tzv. kikija
e,a kroz 2-3 godine sam upoznala jednog bas takvog kao iz maste...i postali smo najbolji drugovi!duuugo,duuugo! dok nas nije razyebala njegova ljubomorna devojka:?
 
ne bash prijatelja...al sam chesto delio sebe na slog i dobrog mene...i onda oni vode dijalog...dal da ukradem sladoled...i tako neshto...mislim da je to zbog silnih crtanih filmova...to i sada ponekad radim...mada vishe pricham sam sa sobom....
 
Ivica Markovic!!! Sjajno! Da, na to sam u principu i mislila, te bas izmisljene likove, koje samo dete vidi, dozivljava, sa kojima "prica", ili mu oni "govore" sta da radi, obicno kad pravi neko s*anje. Ima i jedan film na tu temu, gde se devojci od 25 godina u nekom kriznom periodu vraca njen izmisljeni prijatelj iz detinjstva, i krece da pravi haos. Zove se nesto-Fred cini mi se, obucen u zeleno sa narandzastom kosom. Super je film.
 
Ima i knjiga na tu temu : "Proleća Ivana Galeba", pa u Pavićevoj knjizi, mislim da je "Unutrašnja strana vetra"....pa Crnjanski, ali to je ozbiljno jer je na prelazu iz dečjeg u odraslo doba i u bolnici u sred rata (Dnevnik o Čarnojeviću), ap Rastko Petrović u "Dan šesti", pa....
U prve dve nabrojane su deca junaci sa alternativnim likovima (kod Pavića je to umrla sestrica koaj svira noću čembalo, valjda) , u druge dve odrasli pa je sve mnogo ozbiljnije, i zove se "udvajanje lika".
Mislim da i Stiven King ima nešto na tu temu, ali ja samo gledal nj.filmove, ne čitam ga, pa ne mogu da se setim.
E, ima u filmu "Beautiful Mind" :D

Mislim da sam ,osim seksa sa Šogunom, bila odlepila i na Danijela i htela da sam Džuli :P
A što se prijatelja tiče - pa svakog dana ih je bilo puno....ad hoc...ogledalo i ostale stvari, barbike, čuda...tako to kad si jedinica ili jedinac - igraš se sam sa sobom, projektuješ na igračke.
A kad odrasteš - postaneš internet ovisnik, što je na pola puta između izmišljenog i stvarnog (i života i prijateljstva, mada bih mogla da napišem čitav esej koji će prevagnuti na STVARNO i I idealno umesto na "samo" izmišljeno i nestvarno ) :P
 
ej,hani:dobri ti big boobies!!!
samo,sto se nisi suncala u toplesu,ocrtava ti se od kupaceg,miiiis'iiiim???...zayebavam malo,heee
dala si mi ideju da stavim u avatar na tigrica istetoviranu guzu kako "jede bananu",al' bilo je toliko brutalno da sam izbrisala cim sam dobila tu slicku,pa nista od toga...bzvz
 
peach:
ej,hani:dobri ti big boobies!!!
samo,sto se nisi suncala u toplesu,ocrtava ti se od kupaceg,miiiis'iiiim???...zayebavam malo,heee
dala si mi ideju da stavim u avatar na tigrica istetoviranu guzu kako "jede bananu",al' bilo je toliko brutalno da sam izbrisala cim sam dobila tu slicku,pa nista od toga...bzvz
sta cu kad sam stidljiva pa ne skidam gornji deo:D
 
jao ja sam klasicna kad je u pitanju ves
crno crveno i bez
imam poneke roze i plave gace ali retko;zbog garderobe koju nosim i koja je u crnoj ili beloj boji.a moj muz ne voli beo ves jer brzo izgubi onu belinu pa eto...
ali ja tebe vidim u nekim pastelnim bojama,sva si mi nekako nezna
 

Back
Top