Zbunjena li sam!:)

C

Chick_23

Gost
Ljudi, dosla sam do jednog zakljucka, i to sama!: :idea: :wink: Lozim se na mladje tipove... Imam 23 godine, i svidjaju mi se uglavnom likovi 82 godiste....Ne znam da li je to zbog toga sto sam prekinula jednu sedmogodisnju vezu pre 6 meseci, ili mozda nesto sasvim drugo.....Stariji tipovi, CINI MI SE, samo smaraju, i nisu dovoljno opusteni....Nadam se da sam normalna, i da je sve OK!:)Pozdrav za celu 82 geenraciju..... :wink:
 
Chick_23:
Ljudi, dosla sam do jednog zakljucka, i to sama!: :idea: :wink: Lozim se na mladje tipove... Imam 23 godine, i svidjaju mi se uglavnom likovi 82 godiste....Ne znam da li je to zbog toga sto sam prekinula jednu sedmogodisnju vezu pre 6 meseci, ili mozda nesto sasvim drugo.....Stariji tipovi, CINI MI SE, samo smaraju, i nisu dovoljno opusteni....Nadam se da sam normalna, i da je sve OK!:)Pozdrav za celu 82 geenraciju..... :wink:

Cekaj 23 manje 7 = 16 i jos manje 0.5 jednako je 15 i po! :!: :!: Sa moje tacke gledista Ti si balavica sa 23, a koliko vidim pocela si vrlo rano. :idea: Predlog koji Ti mogu dati jeste da nadjes jednog stamenog osmaka, ili eventualno srednjoskolca iz prvog razreda. :twisted: :twisted: Mi "matorci" cemo da u medjuvremenu obratimo paznju na tvoje drugarice i vrsnjakinje koje, ne misle da nismo "kuulll". Da zavrsim jednom mudruscu naseg naroda: "Bez Starca nema udarca!!!" :twisted: :!:

LJUBIM TE
 
Ma nije to nista... Pa to je sad u modi koliko ja shvatam... Evo, i 90% parova sa foruma su poznati po tome sto su dame starije (prosek 3 do 5 godina)...

A gde bas pogodi '82-go :oops: ... zna se da su najbolji tipovi ovde oni '82-og godista :lol: (Guardiane, pomagaj! ;) )... Pametni smo, valjda, pa nas dame hoce ;)

Dakle... to niti je nenormalno ni daj boze... Uostalom, i pticice na granama znaju da ljubav NE ZNA za godine!

Poz.
 
Svidja mi se , valjda :?, decko 5 godina mladji. Lep, pametan, fin, cak bih rekla ozbiljniji od mene. Jako se trudi oko mene valjda me to i privuklo. Nismo u vezi i ne verujem da cemo biti mada me svi nagovaraju da pokusam, ali prosto 5 godina nije malo.... Pravi je slatkis ali za sad se samo druzimo.
Pa, valjda smo normalne :? :?:
 
Elle23:
Moguce, moguce!!! Nego, kazi ti meni inconito, sta si u horoskopu???

lol... verujes u horoskop? ... Ja tesko, ali eto... ako te bas zanima Rak/Strelac ... Doduse, ja mislim da bi trebalo da mi zalepe jos par pod-pod-pod-znakova, da bih se uklopio u neki profil ;)

me_26:
Svidja mi se , valjda :?, decko 5 godina mladji. Lep, pametan, fin, cak bih rekla ozbiljniji od mene. Jako se trudi oko mene valjda me to i privuklo. Nismo u vezi i ne verujem da cemo biti mada me svi nagovaraju da pokusam, ali prosto 5 godina nije malo.... Pravi je slatkis ali za sad se samo druzimo.
Pa, valjda smo normalne :? :?:

Kako valjda? ... Nema tu valjda... A jeste normalne kao sto vam rekoh... Pa i meni se (valjda?), svidja 'dosta' starija devojcica, pa sta? ...

Again, ljubav ne zna za godine... Ne zivite u predrasudama :!:
 
Elle23:
Znaci..Normalna sam!!!!!!!!! Fjuuuu!!!!!!! :D Mnogo vam hvala za odgovore, divni ste.....Pitanje za cika gosta ''Zasto ste vi gospodine toliko uvredjenim osecate???''

Nema vredjanja, samo me zanima otkud je Vasa generacija toliko plitka po svim pitanjima???? Nista niste uradili niti sa sobom niti sa drugima i mislite da je igra "turaj-vadi" glavni smisao zivota. Naravno izlisno bi bilo pitanje u kom se filmu spominje pomenuta igra. Pogledaj "Paklenu pomorandzu" mozda Ti bude nesto jasnije. :!: :!: :!: Ocigledno nisi shvatila da je odgovor na Tvoje pitanje najobicnija sprdnja kao i ono samo.
 
Generalizacije, generalizacije... ma u svakom zitu ima kukolja... Eto, ja se malo salim na racun svog godista nazivajuci ga najboljim, a daleko je od toga...

Jednostavno, godine NISU vazne, i to bi trebalo da bude kraj ove diskusije!
 
Zahvaljujem cika gostu za njegova dva DIVNA komentara....Oni su samo cvrsta konstatacija da sam ustvari upravu i da vi stariji tipovi ustvari i jeste samo SMOROVI!!!!Pozdrav ze tebe, a pouljubac za moju divnu piletinu :wink: !!!!!
 
Elle23:
Zahvaljujem cika gostu za njegova dva DIVNA komentara....Oni su samo cvrsta konstatacija da sam ustvari upravu i da vi stariji tipovi ustvari i jeste samo SMOROVI!!!!Pozdrav ze tebe, a pouljubac za moju divnu piletinu :wink: !!!!!
i opet generalizacija...
mozda bi ste se ti i mr. gost ipak slozili u necemu... (cim volite da lupate etikete)
peace
 
Incognito:
Ma nije to nista... Pa to je sad u modi koliko ja shvatam... Evo, i 90% parova sa foruma su poznati po tome sto su dame starije (prosek 3 do 5 godina)...

A gde bas pogodi '82-go :oops: ... zna se da su najbolji tipovi ovde oni '82-og godista :lol: (Guardiane, pomagaj! ;) )... Pametni smo, valjda, pa nas dame hoce ;)

Dakle... to niti je nenormalno ni daj boze... Uostalom, i pticice na granama znaju da ljubav NE ZNA za godine!

Poz.

Tu sam druze Inco! Nismo mi rekli da je 82. najbolje, to je lady's choice! Imamo nesto u ocima i... :roll: :wink: :oops:

Moja devojka je '79. godiste i ni ona ni ja se ne osecamo trulo u vezi toga! Cak se i stalno zezamo na tu temu i predivno nam je! :oops:

Nemoj da mislis da si nenormalna, to je sasvim ok, ako ti je decko privlacan, drag i bla-bla...samo napred! Nema rucka bez piletine! :wink: :oops: Jel tako Inco?
 

Back
Top