Krivicno pravo - opsti deo

Актуелно је 10. издање које је усаглашено са предлогом новог КЗ, а пошто исти ступа на снагу од нове године највероватније, радиће се и 11. издање које ће бити усклађено са КЗ и измењено колико због разлике између предложеног и усвојеног КЗ. По 11. издању би требало да почне да пита од лета...
9. издање је употребљиво тренутно, али не и 8.
Иначе проф Стојановић је најкоректнији од свих, али ипак тражи знање.
Срећно!
 
Polozila sam pre tri godine opsti deo kod Stojanovica. Tada je bio sasvim korektan.Ma bio je extra. Jedino me smorila guzva, cekala sam od 12 do pola 10 uvece. A kada sam stigla na red, toliko mi se spavalo da sam napravila dva-tri zestoka lapsusa ali on je bio sasvim ok, ispravio me je bez neke galame. Tada nije bio tako zahtevan kao ona, kako se bese zove (plava, mahom pijana profesorka, polagala sam bar dva puta kod nje ali sam joj zaboravila prezime). Nebitno, uglavnom, ona trazi da kazes recimo - ako je preneo stvar na kojoj nije imao pravo svojine, i ako kazes slucajno '...na kojoj nije imao svojinu' maltene te zbog toga obori iako je to indirektno vezano za ispit koji polazes. Dok Stojanovic ne gleda takve sitnice. Da li si se izrazio 100 % pravilno ili ne. A ako odgovaras pri kraju, jos bolje.
 

Back
Top