Nova vrsta - Forumaš

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.248
Da li primećujete razliku u razmišljanju izmedju ljudi koji su na forumu i ljudi koji su kilometrima daleko
od virtuala ovog tipa?
Da li nailazite na nerazumevanje i da li vas ljudi gledaju belo dok pričate o nekoj temi o kojoj ste, uslovno rečeno,
nekad diskutovali ili čitali na forumu?
Da li ste svesni mogućnosti da je neka od forumskih priča doprinela promeni ili čak formiranju mišljenja
o nekoj temi, nije bitno kojoj?

Svedeno..da li vam ljudi, koje srećete i sa kojima razgovarate van foruma, postaju brzo dosadni?..:confused:
 
Moj utisak je - da jedan aktivan forumas ima sire vidike, i barem nekog pojma iz vise oblasti...
I otvoreniji i tolerantniji je za razlicite ljude i poglede na zivot :aha:

Dok jedan prosecan covek, koji ne forumashi, moze biti zatvoreniji i ziveti samo neki svoj , linearni zivot...
Mislim da je pravo pitanje: Kakvu promenu forumashenje donese kod coveka? :think:
 
secam se veselih osamdesetih kad sam ljudima pricao da imam kompjuter a oni me izbezumljeno gledali sa pitanjem "imas komp...sta?"..da bi me danas ti isti ljudi pitali "imas fejsbuk?" I izbezumljeno me gledali kad im kazem ..da ne visim po drustvenim mrezama nego pisem po forumima
 
Moj utisak je - da jedan aktivan forumas ima sire vidike, i barem nekog pojma iz vise oblasti...
I otvoreniji i tolerantniji je za razlicite ljude i poglede na zivot :aha:

Dok jedan prosecan covek, koji ne forumashi, moze biti zatvoreniji i ziveti samo neki svoj , linearni zivot...
Mislim da je pravo pitanje: Kakvu promenu forumashenje donese kod coveka? :think:

Ja pre mislim da su okoreli forumaši u reali zatvoreni tipovi ljudi...ovde nalaze sebe u tom nekom smislu..
 
secam se veselih osamdesetih kad sam ljudima pricao da imam kompjuter a oni me izbezumljeno gledali sa pitanjem "imas komp...sta?"..da bi me danas ti isti ljudi pitali "imas fejsbuk?" I izbezumljeno me gledali kad im kazem ..da ne visim po drustvenim mrezama nego pisem po forumima

Da, fejsbuk generacija je potpuno drugačija...forum mi ponekad izgleda kao geto...:lol:
 
Ja pre mislim da su okoreli forumaši u reali zatvoreni tipovi ljudi...ovde nalaze sebe u tom nekom smislu..

Da, definitivno. Ako provode dosta vremena na forumu... znaci da im ne ostaje mnogo za ljude u RL.

Ali samim citanjem razlicitih tema, i diskutovanjem sa razlicitim ljudima, dobija se neka sirina.

Postoje ljudi koji ne forumashe i imaju puno kontakata i interesuju se za sva moguca desavanja,
ali vecna obicnih ljudi ide nekom svojom zivotnom stazom....i ne razmislja o svemu ovome o cemu se pise po forumu ~~~
 
Poslednja izmena:
Da li primećujete razliku u razmišljanju izmedju ljudi koji su na forumu i ljudi koji su kilometrima daleko
od virtuala ovog tipa?
Da li nailazite na nerazumevanje i da li vas ljudi gledaju belo dok pričate o nekoj temi o kojoj ste, uslovno rečeno,
nekad diskutovali ili čitali na forumu?
Da li ste svesni mogućnosti da je neka od forumskih priča doprinela promeni ili čak formiranju mišljenja
o nekoj temi, nije bitno kojoj?

Svedeno..da li vam ljudi, koje srećete i sa kojima razgovarate van foruma, postaju brzo dosadni?..:confused:

Ovo zlo od foruma mi je postalo dosadnije od reala...:aha:
Vrijeme je da se pali,samo nikako da odem,jedino da napravim neku pizzdariju pa da me banujete trajno:confused:
šta treba čoek ođe da uradi a da mu ugasite nalog:sad2:
 
Ovo zlo od foruma mi je postalo dosadnije od reala...:aha:
Vrijeme je da se pali,samo nikako da odem,jedino da napravim neku pizzdariju pa da me banujete trajno:confused:
šta treba čoek ođe da uradi a da mu ugasite nalog:sad2:

Ako ti dodje trenutak nadahnuca - mozes da trazis da ti trajno banuju nalog,

a onda ces se vratiti kroz par nedelje sa novim, i poceti od 0 poruka ..haha.

Vidjala vec par primera ovde :lol:
 
Ljudi u mom okruzenju obicno se ne zanimaju za iste stvari kao ja, ali mogu da pricam i o stvarima o kojima diskutujem na forumu, samo ako se to na pravi nacin objasni, tj. isprica.
U realu mi ljudi nisu previse zanimljivi, barem u mom okruzenju, nego eto, na forumu diskutujes sa ljudima koje zanimaju slicne teme pa je mozda malo zanimljive, nekome bar.
Sta znam, forum je hladan, sve je to virtual, diskusija i zdravo.
 
Ljudi u mom okruzenju obicno se ne zanimaju za iste stvari kao ja, ali mogu da pricam i o stvarima o kojima diskutujem na forumu, samo ako se to na pravi nacin objasni, tj. isprica.
U realu mi ljudi nisu previse zanimljivi, barem u mom okruzenju, nego eto, na forumu diskutujes sa ljudima koje zanimaju slicne teme pa je mozda malo zanimljive, nekome bar.
Sta znam, forum je hladan, sve je to virtual, diskusija i zdravo.

E, vidiš..to mi je zanimljiva pojava..aj ovako, da li si se kao muškarac u skorije vreme zainteresovao za ženu
koja je van forumske priče i koji su tvoji utisci pri prvom kontaktu sa njom..da li se u krajnjoj liniji i ta privlačnost
donekle razlikuje?
 
Groove u glavi- Ne vidim potrebu da bezis sa foruma.Imas priliku ovde,da se boris za svoje misljenje,u svim aspektima drustvenih desavanja.Neznam,cemu
ili bolje reci,zbog cega,zelis da dezertiras. Niko u ovom forumu Krstarica,nikoga ne pritiska,niti ogranicava,da iznese svoje misljenje,o bilo cemu.I ne samo to,
svako ovde ima priliku,da to svoje misljenje brani,samo na fer i kulturan nacin,bez licnih uvreda,i niskih udaraca.
 
cinjenica je da zbog svoje anonimne prirode forum ljudima pruza priliku da se oslobode u svojem izrazavanju..ili izivljavanju phe

ovde se ne vidi ko je koliko visok zgodan lep I bogat.. dal mu jedan noga kraca od druge..dal joj jedna sisa vislja I veca od druge phe dal je slucajno pojeo hranu zagadjenu osiromasenim uranijumom lezao tri nedelje u bilonici I propali mu /joj rapidno zubi zbog toga..
 

Back
Top