GRAFITI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da su grafiti do jaja,ali uzasno lose crtam tako da samo gledam ne radim.
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
ja sam inace veliki obozavalac subway-arta, ali pod grafitima smatram samo ona prava "umetnicka dela". a glupi natpisi i poruke, to je stvarno jadno...to je unistavanje a grafiti su ulepsavanje
 
Ja sam jedared za voljenu osobu nacrtao grafit (pravi grafit a ne oni skrabopisi 'volim te' :D ) isflekao sam se ceo i trajalo je duze nego sto sam mislio,al je na kraju vredelo :wink:
 
.MEAN MACHINE.:
Pa aj stvarno jel ovde postoji neko okupljanje i upoznavanje clanova il nesto slicno?
Bilo bi lepo kad bi se medjusobno upoznali mi koji se ne znamo :D
A onda vas vodim...znate vec gde :D :lol: :D
Pa bila je pricha o tome...tj. ja sam postavila temu,ali niko nije mogao...te ovo te ono...znash kako...i na kraju je propalo.. :?
 
.MEAN MACHINE.:
Pa kakve veze ima...siguran sam da ima desetak nas koji podrzavaju takvu ideju...
Da okacimo temu? Gde? Sta mislis?
Pa znash kako...dechica kao ja idu sada u shkolicu :lol: pa bolje za neki raspust...vikend... otkud znam...postavi temu pa cemo se dogovoriti 8)
 
.MEAN MACHINE.:
Ella_RASTA:
.MEAN MACHINE.:
Pa aj stvarno jel ovde postoji neko okupljanje i upoznavanje clanova il nesto slicno?
Bilo bi lepo kad bi se medjusobno upoznali mi koji se ne znamo :D
A onda vas vodim...znate vec gde :D :lol: :D
Ej to bi bilo dobro(mislim na upoznavanje)

Pa kazem ja...za sada nas ima troje (JaH GirL,ti i ja :D )
JaH GirL je postavila temu,pa recite sta mislite o tome!!!
 
meni su grafiti lepi,ali ne wolim one skrabotine koje unistawaju grad,to mi je gadno,a pogotowo u centru grada......inace wolim one prawe lepe,ali ne znam da ih prawim
 
Joj, ja bih da probam, ali nemam sa kim....pusti šovinizam kod nas, a ove naše devojke ne zanima ništa osim momaka i mode....ma opšte rasulo....a ne mogu sama da ih radim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top