Test agresivnosti vozača

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Hajde da vas vidim! Ali pošteno da odgovorite!!!

http://www.sigurno-voziti.net/agresivnost.php

Ja ''skupio'' 81 bod...
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
81
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».
 
Hhahahahahah ovo je dobro.

18 boda.

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar.
Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu.
Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.


Ovo je najbolje:
"U vožnji radim više stvari,
telefoniram, podešavam radio, jedem, pričam sa suputnicima…. jer to nije opasno"

Ma daj ne znam da li ima neko da ne radi ovo. Ja uvek mrckam oko stanica, i chips mi je konstanto na suvozacevo sediste.
 
49 bodova.

Izrazito ste neprijateljski raspolozeni prema ostalim sudionicima u prometu.Morate promjeniti svoje ponasanje i poceti cijeniti ostale sudionike u saobracaju.
Malo vise osmeha na vasem licu ne bi skodilo.Treba shvatiti da svi ljudi grijese,a vama nitko u prometu ne daje pravo da budete sudac jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca mozete postati zrtva.
Amin.

GRRRRR!!! Ja da im se smejem i kezim i tapsem po ramenu kako su sjajni vozaci?????!!!!!
E ne dam.Nisam dzabe odrastao uz trkacke automobile i ne dam svoj Renault Laguna da iko uvredi svojom sporom voznjom,a samim tim i potecnjivanje moje francuske lepotice.
 
19 bodova

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

Ma ajde, bre, josh jedno sranje od testa. Ja ispade po njihovom kriterijumu, nervni psihic koji vozi ko seka persa, a kad dobije nervni slom, iz neznam ja kojih razloga, izleti napolje i izivljava se nad neduznima... ma pali :roll: Ko smislja samo ovakve idiotske testove.
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
89
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu

Evo i moj doprinos....Laki je malo nervozan...
 
Па како сад ово... Мислио сам да нисам толико агресиван... Па зар ништа не значи то што дајем мигавце, држим растојање и не јурцам често.. Ја сам у својој нафтарици гори од јоминија у "субарију" 4*4.


NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
83
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE

10
BODOVA


ZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAŠANJA

Imate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.




8)
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
37
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

Vidjecu da rijesim probleme sa suradnicima i obitelji. :lol:
 

Back
Top