Такмичење на тему Мој поглед КРОЗ прозор

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Наслов чини ми се говори више него довољно...
Прозора има свуда...
Има их чак у разним обилицима и величинама, има их доста стандардних и обичних, али, сваки од њих има нешто посебно и само своје...
оно што се кроз њега види...
са ове или оне стране (Воајеризам је кривично дело и као такво, кажњиво је законом :rtfm:)
А ово такмичење је о прозорима и погледу кроз њих...
Прозор који је тренутно ту, на зиду, или онај кроз који се најрадије гледа, на кровове, улицу, град, на двориште ил парк, шуму или башту...сасвим је свеједно...
Оно што се рачуна је оно што кроз њих видимо...



1. Право учешћа имају сви чланови/це форума Krstarica
2. Фотографије морају бити Ваше дело.
3. Подпис, рам и слична обележја нису дозвољена.
4. Фотографија би ваљало да је 800x600 (или приближне) резолуције.
5. Обрада у Photoshop-у или сродним програмима је дозвољена.
6. Шаље се само једна фотографија.
7. Фотографија мора да одговара задатој теми.
8. Приликом гласања се не сме гласати за своју фотографију
9. Победник бира следећу тему такмичења..
10.Не могу се слати фотографије које су већ постављане на форуму Krstarice.( технички, лепо би били кад би свако сликао нешто ново, наменски...)
11.Једном послата фотографија се не може повући из учешћа док је замена могућа.


Такмичарске фотографије се шаљу модератору (мени, стицајем околности) до 10. 5. текуће године, до 20:00 ха
 
Dakle da potvrdimo, prozor mora da bude na fotki?Da se izbegne ono, a kako znamo da je fotkano kroz prozor ako nema prozora. Ili moze biti slikano kroz bilo kakvu ' pukotinu' naprimer koja ima ulogu prozora u smislu da nam otkriva pogled na nesto.

Hm, na nekim slikama je ocigledno, ako se recimo fotografise sa sprata zgrade....

Mada ja bih stavila da se vidi prozor...
 
Рачунам да рам прозора никако не би наружио фотографију , но, на избору је оног ко слика какав ће прозор и поглед кроз њега да буду...

Znaci mora prozor da se vidi?

Ne bunim se nista, samo hocu da potvrdim :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top