Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

To je dobro,jer nam je srednji red kao i odbrana UZAS! Osim Pixija Kovacevica,koji jedini zasluzuje da igra u Zvezdi ostale treba otpustiti bez obestecenja,jer ne vrede QRCU! Ne znam kako ce Bedevija (Mladenovic) da se uklopi,a ni za Ognjenovica nisam siguran,ne zna se ni da li dolazi,a ni da li nam je potreban. Uglavnom znam da nam je odbrana NJAGORA NA SVETU.Djordjevica nisu trebali da prodaju,a Dudic,Joksimovic i ekipa su bilmezi BR.1
Nebojsi Joksimovicu cu licno da nateram da ode iz Zvezde,jer ga znam cao zivot.Rasli smo zajedno.On uopste ne treba da igra halfa...to ga je jedan debilni trener nizerazrednog kluba stavio pre par godina da igra halfa i upropastio ga.Decko je rodjen za ofanzivni srednji red.i Dudic je poceo kao napadac,pa ga je taj isti trener prebacio na halfa i napravio bilmeza od njega.
 
PLESsitnihDEMONA:
To je dobro,jer nam je srednji red kao i odbrana UZAS! Osim Pixija Kovacevica,koji jedini zasluzuje da igra u Zvezdi ostale treba otpustiti bez obestecenja,jer ne vrede QRCU! Ne znam kako ce Bedevija (Mladenovic) da se uklopi,a ni za Ognjenovica nisam siguran,ne zna se ni da li dolazi,a ni da li nam je potreban. Uglavnom znam da nam je odbrana NJAGORA NA SVETU.Djordjevica nisu trebali da prodaju,a Dudic,Joksimovic i ekipa su bilmezi BR.1
Nebojsi Joksimovicu cu licno da nateram da ode iz Zvezde,jer ga znam cao zivot.Rasli smo zajedno.On uopste ne treba da igra halfa...to ga je jedan debilni trener nizerazrednog kluba stavio pre par godina da igra halfa i upropastio ga.Decko je rodjen za ofanzivni srednji red.i Dudic je poceo kao napadac,pa ga je taj isti trener prebacio na halfa i napravio bilmeza od njega.
Najzad neko realan ali pojedinim ljudima je teshko dokazati da sa shkartovima možesh igrati samo sa istim krshevima od timova: Partizanom, Zetom, OFK...
 
Dobar potez, Mladenovic je iskusan i kvalitetan igrac,koji itekako moze pomoci Zvezdi. Ponajvise da nekako nadoknadi odsustvo Zigica protiv Brage( Ako bude mogao da igra) Sa njegovim povrtakom Zvezda je dobila stabilnu sredinu terena. Sve najbolje !!!
 
PLESsitnihDEMONA:
To je dobro,jer nam je srednji red kao i odbrana UZAS! Osim Pixija Kovacevica,koji jedini zasluzuje da igra u Zvezdi ostale treba otpustiti bez obestecenja,jer ne vrede QRCU! Ne znam kako ce Bedevija (Mladenovic) da se uklopi,a ni za Ognjenovica nisam siguran,ne zna se ni da li dolazi,a ni da li nam je potreban. Uglavnom znam da nam je odbrana NJAGORA NA SVETU.Djordjevica nisu trebali da prodaju,a Dudic,Joksimovic i ekipa su bilmezi BR.1
Nebojsi Joksimovicu cu licno da nateram da ode iz Zvezde,jer ga znam cao zivot.Rasli smo zajedno.On uopste ne treba da igra halfa...to ga je jedan debilni trener nizerazrednog kluba stavio pre par godina da igra halfa i upropastio ga.Decko je rodjen za ofanzivni srednji red.i Dudic je poceo kao napadac,pa ga je taj isti trener prebacio na halfa i napravio bilmeza od njega.
Kovacevic - kapiten , odlican je , Joksimovic - najveci panichar kog sam u zivotu video , Dudic , uopste nije bilmez , najbolji u odbrani , Zigic legenda , Purovic nova zvezda , Raskovica nisam gledao , Bosko sjajan ,Trajkovic - najbolji igrac lige , Mudrinic - najveci indijanac -NEMA POJMA , Lukovic - sve bolji i bolji , Randja - nista specijalno vishe bih voleo da Stojkovic bude 1. golman , Perovic - nije los , Miladinovic - Kiksara- Mladenovic - HVALA TI BOZHE!
 
Ne bih zeleo nikog da vredjam, ali gledao sam uzivo prosle godine zvezdu protiv jang bojs berna za kvalifikaciju uefe, i ubedio sam se licno da je nas fudbal totalni kurton u medjunarodnoj sceni!!!!Inaci zivim u Nemackoj, a nivo zvezde na pomenutoj utakmici je bio od prilike uporedljiv sa nekom srednjom ekipom druge nemacke lige!!!!

Bez ljutisha i pozzz svima
 
Niska Banja:
Ne bih zeleo nikog da vredjam, ali gledao sam uzivo prosle godine zvezdu protiv jang bojs berna za kvalifikaciju uefe, i ubedio sam se licno da je nas fudbal totalni kurton u medjunarodnoj sceni!!!!Inaci zivim u Nemackoj, a nivo zvezde na pomenutoj utakmici je bio od prilike uporedljiv sa nekom srednjom ekipom druge nemacke lige!!!!

Bez ljutisha i pozzz svima


Eeee trebao si da gledas Zvezdu protiv rvata, da vidis kako Musa dere jarca :) Mada jos uvek osciliraju, ali sada su neki novi klinci, nova uprava, valjda ce da krene na bolje.
 
Иако Делија...стварно јако дуго нисам гледао Звезду (фудбал уопште)...све до утакмице са хрватима. Мислим да Звезда има добре спољне...Луковића и Басту, задњег везног Ковачевића, Жигића, а сада и Младеновића. Штета што је отишао Пантелић, јер је он упркос свему, други по квалитету нападач код нас (одмах иза Жигића, а далеко испред свих Партизанових). Значи имамо 5 играча који солидно могу да играју (чак и лигу шампиона следеће године) и имамо пуно младих играча, али и доста добрих замена (сад сам видео на сајту...ту су неки потпуно заборавњени добри играчи). Чак се спомиње да би Јулијано требало да потпише.
 
Sto se tice Julijana, to je propalo. Lik nas je malo ispalio. Prvo je rekao da je slobodan igrac, a kasnije da je pod ugovorom, tako da bi zvezda trebala da pukne vece pare...
A Purkovic... Mislim da je lik extra...Danas je u reprezentaciji (mladoj naravno...) odigrao za medalju...
pozz svima
 
malena_nbg:
Sto se tice Julijana, to je propalo. Lik nas je malo ispalio. Prvo je rekao da je slobodan igrac, a kasnije da je pod ugovorom, tako da bi zvezda trebala da pukne vece pare...
A Purkovic... Mislim da je lik extra...Danas je u reprezentaciji (mladoj naravno...) odigrao za medalju...
pozz svima
Purovic :lol:
Iuliano ima ugovor sa Juve-om do 2007,a znamo kako ZVEZDA stoji sa kintom:)
Mada kada bi ovaj Zenga dao priliku i nekim drugim igracima bolje bi bilo
moja neka postava bi izgledala ovako:
Stojkovic na golu
Lukovic,Bisevac(ili Fabio-cuo sam da je dobar od druga koji igra u Radu)Dudic,Draman(mnogo je dobar,bio sam na Zvezda-Rad,odusevio me,moze i Basta)....

Jankovic,Mladenovic,Kovacevic,Trajkovic(ili Perovic,Milovanovic)

Purovic Zigic
 

Back
Top