Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Primećen član shalle87 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Smile Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Dragan Mladenovic se vratio u Zvezdu !!!!!!! Sad smo sigurno bez konkurencije u nasoj ligi i samo je vazno koliko cemo dogurati u evropi. A grobari mogu samo da placu ... Sta vi mislite ?
    Ко полако иде - далеко стиже.
    Не бој се непријатеља који те куди, но пријатеља који ти ласка.

Aktivan član Trajce (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

odlicno,odlicno,mada bolje bi bilo da se vratio PERICA!!
    samo ti
    u mome srcu si...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je dobro,jer nam je srednji red kao i odbrana UZAS! Osim Pixija Kovacevica,koji jedini zasluzuje da igra u Zvezdi ostale treba otpustiti bez obestecenja,jer ne vrede QRCU! Ne znam kako ce Bedevija (Mladenovic) da se uklopi,a ni za Ognjenovica nisam siguran,ne zna se ni da li dolazi,a ni da li nam je potreban. Uglavnom znam da nam je odbrana NJAGORA NA SVETU.Djordjevica nisu trebali da prodaju,a Dudic,Joksimovic i ekipa su bilmezi BR.1
    Nebojsi Joksimovicu cu licno da nateram da ode iz Zvezde,jer ga znam cao zivot.Rasli smo zajedno.On uopste ne treba da igra halfa...to ga je jedan debilni trener nizerazrednog kluba stavio pre par godina da igra halfa i upropastio ga.Decko je rodjen za ofanzivni srednji red.i Dudic je poceo kao napadac,pa ga je taj isti trener prebacio na halfa i napravio bilmeza od njega.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

On nije uigran s ovom ekipom,zato ce biti tesko da se dokaze odmah,tj.protiv Brage.Em nema Zigica,em nema Pantelica...

Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Post Re: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Spicevi??
    Postavlja se to pitanje,siguran-Purovic,a drugi....verovatno Boban Stojanovic(to samo u prvom mecu protiv Brage),a posle-Zhiga Purke...
    a videcemo sigurno i kakav je ovaj Raskovic....
    Poslednji put ažurirao/la Trajce : 31.08.2005. u 23:22
    samo ti
    u mome srcu si...

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Trajce
    odlicno,odlicno,mada bolje bi bilo da se vratio PERICA!!
    Kad si vec spomenuo Pericu, zna li ko gdje je otisao nakon Dinama ?

Zainteresovan član Zagor BG (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Thumbs down Re: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    To je dobro,jer nam je srednji red kao i odbrana UZAS! Osim Pixija Kovacevica,koji jedini zasluzuje da igra u Zvezdi ostale treba otpustiti bez obestecenja,jer ne vrede QRCU! Ne znam kako ce Bedevija (Mladenovic) da se uklopi,a ni za Ognjenovica nisam siguran,ne zna se ni da li dolazi,a ni da li nam je potreban. Uglavnom znam da nam je odbrana NJAGORA NA SVETU.Djordjevica nisu trebali da prodaju,a Dudic,Joksimovic i ekipa su bilmezi BR.1
    Nebojsi Joksimovicu cu licno da nateram da ode iz Zvezde,jer ga znam cao zivot.Rasli smo zajedno.On uopste ne treba da igra halfa...to ga je jedan debilni trener nizerazrednog kluba stavio pre par godina da igra halfa i upropastio ga.Decko je rodjen za ofanzivni srednji red.i Dudic je poceo kao napadac,pa ga je taj isti trener prebacio na halfa i napravio bilmeza od njega.
    Najzad neko realan ali pojedinim ljudima je teshko dokazati da sa shkartovima možesh igrati samo sa istim krshevima od timova: Partizanom, Zetom, OFK...

Aktivan član Tokan (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Dobar potez, Mladenovic je iskusan i kvalitetan igrac,koji itekako moze pomoci Zvezdi. Ponajvise da nekako nadoknadi odsustvo Zigica protiv Brage( Ako bude mogao da igra) Sa njegovim povrtakom Zvezda je dobila stabilnu sredinu terena. Sve najbolje !!!

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Kovacevic - kapiten , odlican je , Joksimovic - najveci panichar kog sam u zivotu video , Dudic , uopste nije bilmez , najbolji u odbrani , Zigic legenda , Purovic nova zvezda , Raskovica nisam gledao , Bosko sjajan ,Trajkovic - najbolji igrac lige , Mudrinic - najveci indijanac -NEMA POJMA , Lukovic - sve bolji i bolji , Randja - nista specijalno vishe bih voleo da Stojkovic bude 1. golman , Perovic - nije los , Miladinovic - Kiksara- Mladenovic - HVALA TI BOZHE!

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ne bih zeleo nikog da vredjam, ali gledao sam uzivo prosle godine zvezdu protiv jang bojs berna za kvalifikaciju uefe, i ubedio sam se licno da je nas fudbal totalni kurton u medjunarodnoj sceni!!!!Inaci zivim u Nemackoj, a nivo zvezde na pomenutoj utakmici je bio od prilike uporedljiv sa nekom srednjom ekipom druge nemacke lige!!!!

Bez ljutisha i pozzz svima

Aktivan član Tokan (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Niska Banja
    Ne bih zeleo nikog da vredjam, ali gledao sam uzivo prosle godine zvezdu protiv jang bojs berna za kvalifikaciju uefe, i ubedio sam se licno da je nas fudbal totalni kurton u medjunarodnoj sceni!!!!Inaci zivim u Nemackoj, a nivo zvezde na pomenutoj utakmici je bio od prilike uporedljiv sa nekom srednjom ekipom druge nemacke lige!!!!

Bez ljutisha i pozzz svima

Eeee trebao si da gledas Zvezdu protiv rvata, da vidis kako Musa dere jarca Mada jos uvek osciliraju, ali sada su neki novi klinci, nova uprava, valjda ce da krene na bolje.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Иако Делија...стварно јако дуго нисам гледао Звезду (фудбал уопште)...све до утакмице са хрватима. Мислим да Звезда има добре спољне...Луковића и Басту, задњег везног Ковачевића, Жигића, а сада и Младеновића. Штета што је отишао Пантелић, јер је он упркос свему, други по квалитету нападач код нас (одмах иза Жигића, а далеко испред свих Партизанових). Значи имамо 5 играча који солидно могу да играју (чак и лигу шампиона следеће године) и имамо пуно младих играча, али и доста добрих замена (сад сам видео на сајту...ту су неки потпуно заборавњени добри играчи). Чак се спомиње да би Јулијано требало да потпише.

Obećava malena_nbg (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Cool Re: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Sto se tice Julijana, to je propalo. Lik nas je malo ispalio. Prvo je rekao da je slobodan igrac, a kasnije da je pod ugovorom, tako da bi zvezda trebala da pukne vece pare...
    A Purkovic... Mislim da je lik extra...Danas je u reprezentaciji (mladoj naravno...) odigrao za medalju...
    pozz svima

Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Thumbs up Re: Mladja ponovo u Zvezdi !!!!!!!!!!!!

Citat Original postavio malena_nbg
    Sto se tice Julijana, to je propalo. Lik nas je malo ispalio. Prvo je rekao da je slobodan igrac, a kasnije da je pod ugovorom, tako da bi zvezda trebala da pukne vece pare...
    A Purkovic... Mislim da je lik extra...Danas je u reprezentaciji (mladoj naravno...) odigrao za medalju...
    pozz svima
    Purovic
    Iuliano ima ugovor sa Juve-om do 2007,a znamo kako ZVEZDA stoji sa kintom
    Mada kada bi ovaj Zenga dao priliku i nekim drugim igracima bolje bi bilo
    moja neka postava bi izgledala ovako:
    Stojkovic na golu
    Lukovic,Bisevac(ili Fabio-cuo sam da je dobar od druga koji igra u Radu)Dudic,Draman(mnogo je dobar,bio sam na Zvezda-Rad,odusevio me,moze i Basta)....

Jankovic,Mladenovic,Kovacevic,Trajkovic(ili Perovic,Milovanovic)

Purovic Zigic
    samo ti
    u mome srcu si...

Slične teme

1. ALEKSANDROV U ZVEZDI!!!
    Autor shalle87 u forumu Košarka
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.05.2006., 00:09
  2. TEPIC U ZVEZDI????
    Autor marina_se_budi u forumu Košarka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 23:52