Kako vam se svidja novi izgled foruma

Kako vam se svidja novi forum? Izgled i funkcionalnost ocenjujete...

  • Funkcionalan je

    glasova: 36 48,6%
  • Nije funkcionalan

    glasova: 17 23,0%
  • Lepo izgleda

    glasova: 39 52,7%
  • Ruzno izgleda

    glasova: 15 20,3%
  • Upucen/a sam u materiju i shvatam razloge prelaska na novi forum

    glasova: 25 33,8%
  • Nisam upucen/a u materiju i ne shvatam razloge prelaska na novi forum

    glasova: 16 21,6%

  • Ukupno glasova
    74
  • Anketa je zatvorena .
bljaaaaaaaaaaaaaak sta ste mu uradili!!! pa ako vam je dosadno idite pa lupajte neku vrecu

sve mi je veliko i nerviraju me ovi dodatni natpisi, pre mi je bilo preglednije!!! ok moc navike ali ima dosta nekakvog prostora

sorry ja sam konzervativna, lici mi vise na ove ostale forume na koje nikad nisam isla previse. taman red je da se malo skinem

fuj uveli ste ignore : ))))

i sta ima svaki put da mi se ispisuje poruka o FAQ-u, na pocetnoj strani. i sto ste menjali smajlije :(
 
Odlican je novi forum. Ima mnogo novih opcija, funkcionalniji je, ima moderniji interfejs itd.. ali ono sto mi se najvise svidelo je sto mogu da ga podesim onako kako meni najvise odgovara, znaci moze da se customizuje po zelji svakog korisnika. Prvo sto sam uradio je korigovanje vremena (napokon imam tacan prikaz vremena na Krsti) prikaz 50 postova po stranici (usteda vremena plus mnogo bolje za pracenje tema) stavio sam full mode za editovanje poruka zbog dodatnih ikonica... ma stvarno mi nije jasno sta vam se ne svidja?!? :confused: Milion puta je bolji od starog forumu.. :D
 
rastamann:
...Mnogo je funkcionalniji, bezbedniji i bolji, tako ...

мени није болји :И

е вратите онај списак смајлија и да могу да болдујем и тако. то не видим. мени не требају ове слицице, онда је исто ко било који форум. али некако не могу бас да лупетам сад морам да стедим поруке :) имам постованје
 
rastamann:
Aman ljudi, niste ni dva posta napisali u novom forumu, a odmah pada kukanje za starim.

Verujte, ovo je mnogo bolje i funkcionalnije. Naravno da ne vidite to josh, jutros je pocheo sa radom. Uvidecete vec to. End...

slayem se brze je ali ...sto rece neko..... nema dushu :(

samo shminka mi se ne svidja ovo ostalo ok...vratite onu socijalu : ((( onako se izdvajao od mase

necu vishe obecavam :I
 

Back
Top