Divx Player ==> TV???

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Ova tema nema veze sa kompjuterima ali mi treba odgovor!


Kupio sam Divx player i sad ne mogu da ga prikljucim na TV! U stvari ne znam sta mi sve treba?!?


Divx player ima Scart out, video out, coaxial out, audio out i component video (nesta sto pise Y, CR, CB)! Sta mi sve treba da bih povezao Divx player na TV?


Imam dva kabla od kojih je jedan crveno beli (verovatno cinc za audio prebacivanje slike) a drugi zuti! Sta da radim s kojim??? Treba li jos nesta da dokupim???

Hvala!
 
Taj kabal sto si dobio su cincevi, ako na televizoru imas mogicnost za kacenje tog kabla uradio si sve, crveni kablic koristis za video(sliku) kacis ga na tv u prikljucak na kome pise video, beli ili zuti koristis sa zvuk(audio) i kacis ga na slican nacin kao i crveni samo u audio. Kada pustis film prebacis na tv-u na kanal audio-video (AV) i gledas. Drugi nacin je ako imas na pleyeru skart i na tv-u onda ti je jos lakce samo nabavis kabal skart skart. Postoje kablovi skart-cincevi za pocezivanje televizora koji nemaju skart nego samo ulaz za cinceve.
 
Sve je to u redu! Povezao sam scartom! E sad kada pustam DVD filmove on mi prikazuje prevod normalno ali kad pustim Divx onda prevod ne ide na sredini nego po strani! Kao ono kad aranzirate nesta Left, Right Bottom! Ali ja nemam opciju na DVD Playeru da podesim gde ce titl stajati!

DVD Player mi cita samo srt i smi titlove!
Verovatno postoji neki kod kao kod dvd titlova da se titl pojavljuje na sredinu ali ja taj kod ne znam! Molim ako znate da mi javite! Hvala!
 

Back
Top