CLUBBING ZA ČAČAK DA/NE

soundmute

Početnik
Poruka
46
Hoće te li klubsku scenu u gradu. Želite li da naš grad posećuju imena poput Ferry Corsten,Deep Dish,Paul Van Dyke,Terry Fransis,GMS,Astral Projection,Penta,Mekkanika,X-Dream,Rinkadink...ili bilo kog drugog imena koje bi ste voleli da čujete LIVE u svom gradu,na trgu,na hipidromu,u holu doma kulture ili na još nekoj od desetine dobrih lokacija u ovom gradu.Želite li da se čuje za ovaj grad onako kao treba ili će te se zadovoljavati Šakom Polumentom,Sekom Alexić,Romanom itd. Zamolio bih vas da ostavljate isključivo normalne komentare jer prosipanje nekih drž nedaj fora ostavite za teme tipa SELJACI U SELO itd. Samo nije dovoljno da želite već da to isto i podržite svojim prisustvom.

MI ZA VAS, VI ZA OVAJ GRAD
 
soundmute:
Hoće te li klubsku scenu u gradu. Želite li da naš grad posećuju imena poput Ferry Corsten,Deep Dish,Paul Van Dyke,Terry Fransis,GMS,Astral Projection,Penta,Mekkanika,X-Dream,Rinkadink...ili bilo kog drugog imena koje bi ste voleli da čujete LIVE u svom gradu,na trgu,na hipidromu,u holu doma kulture ili na još nekoj od desetine dobrih lokacija u ovom gradu.Želite li da se čuje za ovaj grad onako kao treba ili će te se zadovoljavati Šakom Polumentom,Sekom Alexić,Romanom itd. Zamolio bih vas da ostavljate isključivo normalne komentare jer prosipanje nekih drž nedaj fora ostavite za teme tipa SELJACI U SELO itd. Samo nije dovoljno da želite već da to isto i podržite svojim prisustvom.

MI ZA VAS, VI ZA OVAJ GRAD

Mislim kontam ja tvoje zelje ali...mislim da si promasio grad...ipak podrska
 
Rey brate pa i jesi u pravu ali ako se nista ne preduzme na tome ce i ostati. Neznam u kom svetu muzike si ti ali ako ti ista znaci radi se na dovodjenju PENTA live Mexico/Latina America Psytrance EVENT hol doma kulture. To je trenutna opcija!
Hvala na podrsci! Budi tamo!
 
Hvala na pozivu,ali mislim da necu moci da budem tamo jer trenutno nisam u scg.Nisi jedini koji je pokusao da ozivi clubbing scenu u Ca i verovatno ne i poslednji ali cinjenice govore da je tako nesto u Ca neprihvatljivo.Mislim bilo bi super jednoga dana da npr deep dish dodje u cacak ali,koliko bi cacana bil tamo???Pa brate nas jedini club koji josh uvek postoji (barum) uglavnom je prazan.A bilo je dosta dobrih nasih dj koji su radili u njemu i sigurno ne zasluzuje tako nesto.Ok stoji treba se boriti i uvek ces imati moju podrsku,ne samo ti vec i svako ko bude organizovao bilo sta sto je u vezi sa elektronskom muzikom
 
Moras da prihvatis da ce ti se na ovu temu javljati ljudi nagutani i drogirani, slicni onima iz nekulturne price koju si inace pomenuo. Navedi u zeljene goste i neki band. Ljudi su, mislim, zeljni neke svirke a ne samo pustace ploca. Moby, Massive attack, Faithless i mnogi drugi su mi bolja opcija. U svakom slucaju podrzavam udarac seljacima. Samo napred!
 
rey:
Hvala na pozivu,ali mislim da necu moci da budem tamo jer trenutno nisam u scg.Nisi jedini koji je pokusao da ozivi clubbing scenu u Ca i verovatno ne i poslednji ali cinjenice govore da je tako nesto u Ca neprihvatljivo.Mislim bilo bi super jednoga dana da npr deep dish dodje u cacak ali,koliko bi cacana bil tamo???Pa brate nas jedini club koji josh uvek postoji (barum) uglavnom je prazan.A bilo je dosta dobrih nasih dj koji su radili u njemu i sigurno ne zasluzuje tako nesto.Ok stoji treba se boriti i uvek ces imati moju podrsku,ne samo ti vec i svako ko bude organizovao bilo sta sto je u vezi sa elektronskom muzikom

Moyda nisam prvi ni poslednji ali sam sigurno JEDINI KOJI CE USPETI to sigurno jer nisu bitni ljudi odavde vec sa strane koji ce dovesti i ljudeodavde. BUDI U TO 100% SIGURAN. Havla na podrsci,dovoljno za pocetak!
 
Kanidja:
Moras da prihvatis da ce ti se na ovu temu javljati ljudi nagutani i drogirani, slicni onima iz nekulturne price koju si inace pomenuo. Navedi u zeljene goste i neki band. Ljudi su, mislim, zeljni neke svirke a ne samo pustace ploca. Moby, Massive attack, Faithless i mnogi drugi su mi bolja opcija. U svakom slucaju podrzavam udarac seljacima. Samo napred!

A ti si nagutan ili nadrogiran kada se javljas a ?Ne stvarno mislim bio bi red da Moby stvarno jednom dodje u Cacak :) da ga nahvatamo kod nas,svirka za 50 vip-a.Nemoj da mi hejtujes "pustace ploca" da ti ne polomim bas gitaru.Reci cu imenjakinji moje "cerke" gde ti stoji gitara i kupicu joj kornet kinder jaja da ti pocupa zice
 
da se razumemo....postoje seka i sekta....koja ne zavredjuje ni u svinjcima da nastupa.....postoji ta svakako bolja opcija koju ti nabroja....al ovo je chachak....oko nas je kraljevo pozhega milanovac i slichne vukojebine....dakle ovo je rupa.....ovde su ljudi glupi slepi sirovi jadni prazni nikakvi.....dakle od toga ovde nema nishta za vjek i vjekov....shto se samih opcija tiche....to i nije neka opcija....to je muzika koja ne znachi....koja ne govori....ekvivalent srpskom igranju kola....znachi talaaaasaaaaaj....i to je to...tako daaaa.....me zabole anus za chachnski "clubbing"
 
e da barum....extra fora....znao sam da netje raditi....aaaal znao sam....ispochetka tu i tamo....kao novo mesto....kao dolaze ljudi....i onda samo pljaaaaaas.....eto ti ga lokal nakrcan exerdzijama....spidashima....i ko zna kakim josh zlikovcima....eto ti ga klabing....a da je pushtao neke red hote...andervrld...tako neke ghetto varijante....bilo bi ok....bila bi neka ekipa koja bi tu neprestano visila....i bilo bi extra....ovako....izdaju "studentima" za zhurke...ooo jeeeeeeeeee
 
Kanidja:
Samo bubanj i bass.. ali stvarno


eee tako vetj moze

ali da se vratimo na temu,decku je potrebna podrska a ne h8 i lista zelja ko bi sta...
mislim da je to i nasa najveca bolest,samo bi da pljunemo po necemu,sto je kao tu neko nesto pokusao i radio a k...om nismo mrdnuli...e pa zato Cacak nikada nije imao nikakvu scenu...sve nam je o out-u...ajde kontam neko ne voli ovakvu muziku i ovakva desavanja...ali gde nam je ostatak "urbanog" zvuka...NEMA POJELI HEJTERI
 
AntunTun:
e da barum....extra fora....znao sam da netje raditi....aaaal znao sam....ispochetka tu i tamo....kao novo mesto....kao dolaze ljudi....i onda samo pljaaaaaas.....eto ti ga lokal nakrcan exerdzijama....spidashima....i ko zna kakim josh zlikovcima....eto ti ga klabing....a da je pushtao neke red hote...andervrld...tako neke ghetto varijante....bilo bi ok....bila bi neka ekipa koja bi tu neprestano visila....i bilo bi extra....ovako....izdaju "studentima" za zhurke...ooo jeeeeeeeeee

Ko netje raditi....shta netje rditi...kakav barum...o chemu ti prichas momche...shta exeri i spid, shta samo ti je to u glavi, koji **** rde hot bla bla pepers,visili bi ali na kanapu.Getto varijante. Nauchi prvo znachenje fraza koje upraznjavash pa ih tek onda koristi. Ko jb studente i barum. Pricha je o klabingu. Reko odavde sam pa da neshto se uchini za ljude koji su toga dosledni. Ima ih hvala bogu. Isto kao shto bi ti voleo red hot tako bi neko voleo Ferry Corstena primer. Shta se odmah zarish ko klinac. Lepo je gore navedeno DA/NE a ne tu da seresh i hejtujesh. Kul malo. Negotivish OK ali na pljuj.
 
A oćeš sa Ludačom da "klabinguješ" pederčino nadrkana....?
I šta bi sa čačanskom scenom koju ćeš pokrenuti iz mrtvih....
Ajde klinjo ne serendžaj više....
Ti ćeš uspeti....aha...da se popenješ Dači na *****....
Marš bre lipso jedan bezobrazni i nadrkani
Pun je Čačak uspešnih organizatora partija i sličnih sranja....
Svaka je kafana puna filozofa....
Pedere na ledinu.....a Soundmute je definitivno jedan od njih....
 
sharpie:
A oćeš sa Ludačom da "klabinguješ" pederčino nadrkana....?
I šta bi sa čačanskom scenom koju ćeš pokrenuti iz mrtvih....
Ajde klinjo ne serendžaj više....
Ti ćeš uspeti....aha...da se popenješ Dači na *****....
Marš bre lipso jedan bezobrazni i nadrkani
Pun je Čačak uspešnih organizatora partija i sličnih sranja....
Svaka je kafana puna filozofa....
Pedere na ledinu.....a Soundmute je definitivno jedan od njih....

Ti se bre neshto mnogo lozish na Dachu bre. Preopteretjen si skroz Gay populaciom i Dachom da si i temu o tome otvorio.CCC. Nemoj da se ljutish na mene brate, nisam ja u tvom fazonu. Netju ja da ti preotmem tipa. Nebudi u frci. Pozovi ga i videtjesh da je samo tvoj! Ja volim ribe.

A ako sam ja klinjo onda si ti mnogo mator da bi visio na forumu.
 
Kao prvo,izvinjenje što ovako matoru temu vučem iz naftalina...Sama ideja klabinga u Čačku jeste dobra ali načinom koji je soundmute predložio je apsolutno neizvodljiva!Kao što rekoste,Čačak je grad vernih fanova"zvezda"sa ružičastog nam kanala.Nemojte misliti da sam Kraljevčanin koji je na ovaj pdf i temu došao da bi vas j*b'o u mozak sa razlogom što je u mom gradu gore pomenuta stvar naprednija od vaše.Volim Čačak,često sam u njemu,podržavam svaku decentralizaciju a vi ste za razliku od nas složni tako da bi sve bilo izvodljivo.Da se vratim na temu...Možeš ti da dovedeš Ranieri-a ali glavni problem bi bili ljudi.Došlo bi npr.400 likova,ti bi bankrotirao i izgubi svaku volju za daljim radom."Ne sinko,ne pravi se tako avion!"Najbitnije je da se ljudi zainteresuju za takav pravac muzike.I ja sam nekad slušao narodnjake dok nisam video da žestoko ispiraju mozak,sve dok polako ali sigurno nisam ušao u svet elektronike.U početku sam slušao lokalne DJ-eve i čudio im se kako satima mogu puštati pesme bez i jednog stajanja,misleći da je sve što dopire iz zvučnika njihovo delo.:dash:Tek sam kasnije ukapirao šta je mix,a šta produkcija.E onda sam tražio takvu muziku,slušao Nastića i ostale,počeo da pravim svoje demo pesme,upoznao bitnije ljude domaće scene...Ali da nije bilo mog interesovanja,danas se ništa od toga ne bi desilo.Ljude možeš zainteresovat' promocijama i ko zna čime sve,ukratko rečeno jakim marketingom srednje robe(tj.DJ-eva).Kad zavole i slušaju nekog lokalnog lika,onda je sve lakše.Kao što rekoh,bunare po netu za novim pesmama i otkrivaju nove,kvalitetne i talentovane umetnike,prate scenu,skidaju nova izdanja besplatno sa Rapida(:mrgreen:).Sad da budem kratak:nađi klub i dovedi malo poznatije likove domaće scene kao npr.Alexandra,Vladimira Aćića,Marka Nikolića,SHKEPA-u,Marka Vukovića...Tako da ne pukneš puno kinte i ne odeš sa živcima ukoliko odziv ljudi bude mali.
 
Šteta što nema više žurki kao što je tuborg party :)

E, nije bila losa, da znas
Cak sam i neki disk dobila :)
A mi smo se dok smo bili mlsdji cimali, al smo skontali da od toga nema nista
Licno cu ne samo podrzati, nego i biti na bilo kojoj takvoj akciji, potrositi pare, i sve sto treba. Najbolje zelje, al mislim da od toga u ovom gradu ni za 100 god nece biti nista... NADAM SE DA GRESIM, I VOLELA BIH TO
 

Back
Top