Pivo!!!

Chernobill

Domaćin
Poruka
3.389
Prosto da covek ne poveruje da niko nije pomenuo pivo. Hladno (znojavo), penusavo, osvezavajuce, jednom recju predivno PIVO!

Vase omiljeno i poneka zanimljivost.

Od domacih Niksicko, ako je domace, a od stranih (tezak,ali sladak izbor) Kaiser

Jedna od zabluda je da pivo narocito goji. Svakako da poseduje odredjeno kalorijsku vrednost, ali nikako vrednost 2 sarme :lol:

Mi volimo pivo!

www.belgradebeerfest.com
 
ma goji,sem toga pivo se ne pije u manjim kolicinama kao rakije pa tako i siri zeludac pa zato pivopije imaju velike stomake...
ja volim pivo leti,uz pizzu,uz grickalice,mmmhmmm
 
6.gif
mmmmmmmmmmmm moja slabost :wink:
 
hanibal77:
ma goji,sem toga pivo se ne pije u manjim kolicinama kao rakije pa tako i siri zeludac pa zato pivopije imaju velike stomake...
ja volim pivo leti,uz pizzu,uz grickalice,mmmhmmm

e to je ono sto sam hteo da kazem, grickalice, pizza, to su stvari koje goje, mada su gotovo neizbezne uz pivo.

Od deser velikih pivopija koje znam, samo jedan ima pivski stomak (ne bi me cudilo da sam to bio ja :lol: )
 
Pivo ima veliku kalorijsku vrednost i hranljivo je. Izaziva nadustost stomaka(trajnu) sto posebno za zene moze biti problem. Toliko o tome da ne goji.
Al da ga volim obozavam ga! :lol:
 
wild_child:
Pivo ima veliku kalorijsku vrednost i hranljivo je. Izaziva nadustost stomaka(trajnu) sto posebno za zene moze biti problem. Toliko o tome da ne goji.
Al da ga volim obozavam ga! :lol:

nasla sam negde da svetlo pivo goji vise od tamnog,i da je guinness posebno manje kalorican od ostalih.i nasla sam da 12 tecnih unci,sto mu dodje oko 0.36 l valjda (ne secam se tacno) ima oko 190 kcal.
ura za guinness! :D
 
Nexus 6:
bio sam na beerfestu samo da bih probao to pivo...
prosle godine nisam mogao da nadjem stand, al su ga zato sad stavili da ne mozes da ga promasis...

i mogu da kazem...
mmmmmmmmmmmmmmmmmm....guinneeeeeeeess....

idi bre nexuse,pa kako si tek sad probao guinness ? :shock:
inace na beer festu je guinness bio mlak :roll:
mrzim mlako pivo... :-x
a kazu da je pivo na ostrvu drugacije nego na kontinentu.ja bila i tamo ali se bas nesto i ne secam razlike.mozda je bio gusci i malo jacii ukus.ali to je mozda i bilo zato sto je pivo bilo rashladjeno...
 
Banshee:
idi bre nexuse,pa kako si tek sad probao guinness ? :shock:
inace na beer festu je guinness bio mlak :roll:
mrzim mlako pivo... :-x
a kazu da je pivo na ostrvu drugacije nego na kontinentu.ja bila i tamo ali se bas nesto i ne secam razlike.mozda je bio gusci i malo jacii ukus.ali to je mozda i bilo zato sto je pivo bilo rashladjeno...

stidim se... :oops:

pa, nije mi se ranije davalo love u irish pubu, a prosle godine na beerfestu me mrzelo da trazim...
a na ostrvu nisam bio...bar na britanskom... :)
 
Banshee:
nasla sam negde da svetlo pivo goji vise od tamnog,i da je guinness posebno manje kalorican od ostalih.i nasla sam da 12 tecnih unci,sto mu dodje oko 0.36 l valjda (ne secam se tacno) ima oko 190 kcal.
ura za guinness! :D


Ura ura ura :)

Inace vise volim tamno od svetlog tako da mi je ova informacija super dosla ;)
 
danas sam imao vrlo traumatican dan.Jedna malena je krenula u prvi razred,i eto povoda da ponosni tata baci jelenka,ali elem,dodje domacica i natjera me da jedem tortu i pijem pivo...gnusno....
 

Back
Top