Hrvataka je nastala vojnim udarom....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.037
Već je i meni ovde dojadilo slušati kako su Srbi bili agresori na RH i BiH, a cilj te propagande je da se zataška uloga Hrvata u rušenju juge-pljuge, te sam smislio ovo citirano:

Ako zanemarimo sve nebitne nijanse, 'nastanak' i postupak priznanja Hrvatske je započeo klasičnim vojnim udarom. Naime, tako se u demokratskim zemljama zove kada ekipa okupljena oko bivšeg generala pokušava doći na vlast, 'postaviti' sebe preko fora i fazona za precednika i ostvariti bilo kakav cilj. Tiletova JNA je prema tome, imala PRAVO i OBVEZU intervenirati, a pogotovo ako se uzme u obzir da su drilani za očuvanje poretka i bla, bla,...(kako je ono išlo: Ja, vojnik ......., zaklinjem se da ću čuvati i braniti.....)
Međutim, onda su se hvala Bogu, pojavili chetnici, pomrsili mnogima račune i spasili nas i Hrvate daljnje robije u takvoj pljuga državi...
:D
 
Овај... `рватска држава је настала кад су усташка емиграција, про-усташка екипа из ЈНА, загребачка германофилска елита и језуитско крило католичке цркве из међугорја склопили савез за новом Германијом или уједињеном немачком државом... како вам драго... да разбију југославију, реално ЈЕДИНУ АНТИНЕМАЧКУ државну творевину на Балкану...
И ТАЧКА.
Остало је тралалала и пропаганда.
Је л` читате ви шта пишу немачки нацисти?
Људи се поносе тиме...
 
@commodore

"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."

Ovo mi je mnogo poznato,odakle je?
 
"Mars na drinu" - yebote, pa to je elementarno...
Ceo odeljak ide ovako

"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче. А ја, мокар већ, ал још ко не верујем да пада, па дигнем руку те пипнем оне шљиве над главом, а оне мокре, па све капље од њих, низ руку ми цури.”


a ono tvoje je u originalu -
"ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum ishi krimpatul"
 

Back
Top