Ko je za ukidanje pojma Srbin?

i 1 000 000 000....debila kao hromi daba
22.gif
 
commodore:
Vidim da se na ovom forumu javlja neizreciv broj hrvata, pa rekoh da im dam priliku da se razmahnu.

Dakle, raspisujem opsti referendum na sledece teme:

1) Ko je za to da se ukine pojam Srbin?
2) I pojam Srbija?
3) I pojam Srbi?
4) I pojam Pravoslavlje?
5) I sve sto na prethodna cetiri pojma podseca.

Slobodno, nemojte se ustrucavati. Glasajte!

Commoodore jedna mala digresija. Danas se ovde svi izjasnjavaju po nacionalnoj i drugoj osnovi. Da li mislis da je u nekoj varijanti moguca neka nova Jugoslavija sa nezavisnim republikama?
 
Vašdrug:
Nema veze kako se zove samo da je od Triglava pa do Carigrada.

Ууууууууу... што волим те најновије штосове: "нисмо ми Срби, него Србијанци",
"нема везе како се зове - само нека се не зове Србија" и слично... знаш кад'
ће да прођу ти фазони... :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
Ууууууууу... што волим те најновије штосове: "нисмо ми Срби, него Србијанци",
"нема везе како се зове - само нека се не зове Србија" и слично... знаш кад'
ће да прођу ти фазони... :evil: :evil: :evil:



Eremita vidim ja da tebi ovaj Mondizajn foruma pase li pase....
 
Небитно. Важно је само да чујем да се сви лепо изјасне и да кажу: да ли Србе, као езничку заједницу, као школу мишљења, као елемент треба укинути. Свакодневно читам тираде и филипике на рачун Србије, Српства - па се питам, што се њих тиче, можда би нас требало укинути... Чисто да знам ; да ли да подмазујем ону танџару и да реактивирамо ону четничку тројку о којој смо пролетос постигли споразум.
 
ZILOT IZ CACKA:
dje si brate novokrsteni!!!

DE SI PALJEVINO, sta je, nazuljalo te pa ne mozes da spavas... oce to... kostret je chudo... a i suknene gace mora da te zakivaju... probaj bokserice...
Nisi ti Jovan preteca pa da pokrstavas ljude po Srbiji...
Opusti se...


P.S.
i bre ja se to malo salim sa tobom... velika si bre paljevina... cacani treba bre da budu u cetnicima i na Jelici, a ne po isposnicama i manastirima... capisco? Zato mi malo smesno... A da sam krsten, krsten sam - manje od godinu dana po rodjenju... Nemoj ti da lupas glavu oko toga... pocepaces kamilavku...
 

Back
Top