Sta je bre sta me gledas ima li problema....

Luciferko:
Lik ide sa devojkom ulicom , susretne se sa necijim pogledom i odma "sta je sta me gledas", "ima li problema" i slicno.

Zanima me kako musko drustvo odreagujete na takve likove???

I da li devojke vole takve likove tj. da li ocekujete da se vas momak pobije samo ako vas neko pogleda?

Cica koja voli takve likove je nista drugo do i sama shabanka najgore vrste. To je samo demonstracija velike nesigurnosti koja se manifestuje kroz agresivnost...ili velike gluposti, kako god 8)
 
ne, nikako nije dobro imati takvog tipa! :shock: jos mu devojka dodje kao izgovor da se zakaci s nekim... trulo je :?
mada nisam ni za varijantu koju moja drugarica ima sa svojim deckom- tipovi joj dobacuju, a on ponosno seta s njom, ima covek dobru ribu pa mu prija... izes krajnosti! bar da ih mrko pogleda- ali nista! :roll:
 
Luciferko:
Lik ide sa devojkom ulicom , susretne se sa necijim pogledom i odma "sta je sta me gledas", "ima li problema" i slicno.

Zanima me kako musko drustvo odreagujete na takve likove???

I da li devojke vole takve likove tj. da li ocekujete da se vas momak pobije samo ako vas neko pogleda?
Najbolje da joj natuče feredžu na glavu, pa se neće znati je li muško ili žensko, i gdje joj je lice a gdje dupe.
 
Luciferko:
Lik ide sa devojkom ulicom , susretne se sa necijim pogledom i odma "sta je sta me gledas", "ima li problema" i slicno.

Zanima me kako musko drustvo odreagujete na takve likove???

I da li devojke vole takve likove tj. da li ocekujete da se vas momak pobije samo ako vas neko pogleda?

Koja devojka može da voli tako nešto ? Šta treba svaki put kad izađe u grad sa njim da strepi da li će i koliko se pobiti dok prođu ulicom....
Ne verujem ja da to nekome može da prija...
 
Luciferko:
Lik ide sa devojkom ulicom , susretne se sa necijim pogledom i odma "sta je sta me gledas", "ima li problema" i slicno.

Zanima me kako musko drustvo odreagujete na takve likove???

I da li devojke vole takve likove tj. da li ocekujete da se vas momak pobije samo ako vas neko pogleda?

Imala jednog takvog... uzhas, bre..! Kao - ljubomora je OK u granicama (mada, ni sa ovim se ne slazhem - shto bi bio ljubomoran ako se veza bazira na poverenju i iskrenosti), ali takve stvari daaaaaleko premashuju granicu. Rekoh li, imaLA..?
 
Takve stvari treba maksimalno iskulirati (jedino ako nema izlaza onda udri po qrvinom sinu)zato sto moze doci do velikog problema.

Tako sam ja jednom bio sa jednom zenskom ustvari sirovinom i ko za vraga imao pistolj (inace to nikad ne nosim ni taj nije bio moj) i dodje idiot ***** glupsti,dobacuje i ja s njim jedva smirim situaciju.
Kad meni ova ludara kaze kakav si ti to frajer kad se nisi potukao, a ja njoj ispod stola dodam gun i kazem idi pa ga ukantaj.
I nije smela djubre. Nego lako je tudjim qrcom po plotu. I ja ga uzmem nazad i steram je u ****.

Treba biti smiren,nije to bas za salu.
 
Luciferko:
Lik ide sa devojkom ulicom , susretne se sa necijim pogledom i odma "sta je sta me gledas", "ima li problema" i slicno.

Zanima me kako musko drustvo odreagujete na takve likove???

I da li devojke vole takve likove tj. da li ocekujete da se vas momak pobije samo ako vas neko pogleda?

Nisam shvatio ko ide sa devojkom, ja ili dobacivač?
Ako meni neko dobacije dok sam sa devojkom, od raspoloženja zavisi kako ću da odreagujem. Sve je u rukama dobre procene situacije.
Ali, to je stvar i temperamenta, zrelosti, a bogami i fizičke snage, od svega svega pomalo.
Uvek je najpametnije ignorisati.
 

Back
Top