Ajmo! MUdonje!

dao si ga na filmu pa sad reko moze i ovde :lol:

evo moj :arrow:

skyv.gif
 
# zamisli #:
iluzionista:
Idiotizam... I šta sad? Očekujete da će vas ribice spopadati od kad ste lupili broj na forumu... Ne ide to tako. :roll:

a ti daješ broj samo radi riba, da nisi malko opterećen? 8)

haha Kakav fejkerizam... :lol:

Kao prvo: ja ne dajem svoj broj. Nikome. Osim u izuzetnim slučajevima.
Kao drugo: A zašto bi ti javno ostavljao broj, ako ti nije u interesu da ribice znaju tvoj broj...
Kao treće: Ukradoše mi mob. i imam novi broj koji baš i može da mi posluži da se malo ogradim od raznoraznih persona koje ne bih voleo da čujem. A ne da još sebi nalepim manijake za vrat... Tako da i hoću, ne bih ostavljao ovde broj.
 
iluzionista:
# zamisli #:
iluzionista:
Idiotizam... I šta sad? Očekujete da će vas ribice spopadati od kad ste lupili broj na forumu... Ne ide to tako. :roll:

a ti daješ broj samo radi riba, da nisi malko opterećen? 8)

haha Kakav fejkerizam... :lol:

Kao prvo: ja ne dajem svoj broj. Nikome. Osim u izuzetnim slučajevima.
Kao drugo: A zašto bi ti javno ostavljao broj, ako ti nije u interesu da ribice znaju tvoj broj...
Kao treće: Ukradoše mi mob. i imam novi broj koji baš i može da mi posluži da se malo ogradim od raznoraznih persona koje ne bih voleo da čujem. A ne da još sebi nalepim manijake za vrat... Tako da i hoću, ne bih ostavljao ovde broj.

au gde ti živiš rođače :roll:
 
# zamisli #:
iluzionista:
# zamisli #:
iluzionista:
Idiotizam... I šta sad? Očekujete da će vas ribice spopadati od kad ste lupili broj na forumu... Ne ide to tako. :roll:

a ti daješ broj samo radi riba, da nisi malko opterećen? 8)

haha Kakav fejkerizam... :lol:

Kao prvo: ja ne dajem svoj broj. Nikome. Osim u izuzetnim slučajevima.
Kao drugo: A zašto bi ti javno ostavljao broj, ako ti nije u interesu da ribice znaju tvoj broj...
Kao treće: Ukradoše mi mob. i imam novi broj koji baš i može da mi posluži da se malo ogradim od raznoraznih persona koje ne bih voleo da čujem. A ne da još sebi nalepim manijake za vrat... Tako da i hoću, ne bih ostavljao ovde broj.

au gde ti živiš rođače :roll:

Znam dobro gde živim, zato ovo i pišem. ;)
 
Evo popustiću. Dakle... Ovo je moj stari broj (sa ukradenog fona). Još uvek se javlja voice mail. Ako želite da mi čujete glas, evo prilike. 8)

0638055305

Mada, šteta što ne mogu da proveravam poruke sa fiksnog... :( To bi bilo zabavno. :roll: :lol:

"Perice!
Molim!
Samo da ti čujem glas..."

hehe :D
 
A zashto bi vam trebao moj br.
Pa niko ga i ne zheli... :lol:
A retjitju vam samo br. zgrade...

4/7(zgrada/stan)...eto dobili ste i stan... :D


____________________
Studije su zakon,samo
ako studirash <5god.
 
Ja bih da ostanem skroz anoniman. Znate, imam povecu kolicinu evrica i drzim ih kod komsije u ulici Kraljice Natalije br 6 u podrumu a ja zivim u broju 14 i zovem se Darko. E zbog te povece sume evra ja bih znate voleo da ostanem skroz anoniman i ne bih dao svoj broj mobilnog! Hvala!
 

Back
Top