Ulazimo u NATO

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
BEOGRAD - Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srđan Srećković ocenio je da ako SCG bude istrajala na reformama i međunarodnim obavezama postoje realne šanse da uskoro uđe i u "Partnerstvo za mir" i u NATO.
"Ako ne bude opstrukcije reformi sistema odbrane", naglasio je on u pisanom saopštenju, "i ako se program saradnje sa Haškim tribunalom reši do kraja ove godine, automatski ulazimo u 'Partnerstvo za mir' i realno je očekivati da postanemo i punopravni član NATO u januaru 2007. godine. Za Srpski pokret obnove ulazak u NATO je od najvećeg nacionalnog interesa i veoma važan adut Srbije u procesu pregovora o budućem statusu Kosova. Ne postoji nijedan primer gde su velike sile dozvolile stvaranje novih država na teritoriji zemalja članica najmoćnijeg vojnog saveza današnjice. Vreme je da i mi počnemo da se rukovodimo interesima - naglasio je Srećković.
Potpredsednik SPO je, inače, podvukao da Vlada Srbije u narednim mesecima mora da pokaže odgovornost i ozbiljnost kako bi pregovori o stabilizaciji i pridruživanju sa EU bili što pre okončani.
"Put je jasan i samo jedan. Ne sme biti kolebanja i neodlučnosti. Ko ne može i ne sme, neka odustane bez obzira na to da li je trenutno u vlasti ili opoziciji. Moramo se osloboditi ideoloških stega i vući hrabre poteze. Ne sme biti osvrtanja i reakcije političara koji žive u prošlom veku" - kaže se u saopštenju potpredsednika SPO.


Mozda ce i nama da svane jednog dana....
 
katana_blade:
BEOGRAD - Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srđan Srećković ocenio je da ako SCG bude istrajala na reformama i međunarodnim obavezama postoje realne šanse da uskoro uđe i u "Partnerstvo za mir" i u NATO.
"Ako ne bude opstrukcije reformi sistema odbrane", naglasio je on u pisanom saopštenju, "i ako se program saradnje sa Haškim tribunalom reši do kraja ove godine, automatski ulazimo u 'Partnerstvo za mir' i realno je očekivati da postanemo i punopravni član NATO u januaru 2007. godine. Za Srpski pokret obnove ulazak u NATO je od najvećeg nacionalnog interesa i veoma važan adut Srbije u procesu pregovora o budućem statusu Kosova. Ne postoji nijedan primer gde su velike sile dozvolile stvaranje novih država na teritoriji zemalja članica najmoćnijeg vojnog saveza današnjice. Vreme je da i mi počnemo da se rukovodimo interesima - naglasio je Srećković.
Potpredsednik SPO je, inače, podvukao da Vlada Srbije u narednim mesecima mora da pokaže odgovornost i ozbiljnost kako bi pregovori o stabilizaciji i pridruživanju sa EU bili što pre okončani.
"Put je jasan i samo jedan. Ne sme biti kolebanja i neodlučnosti. Ko ne može i ne sme, neka odustane bez obzira na to da li je trenutno u vlasti ili opoziciji. Moramo se osloboditi ideoloških stega i vući hrabre poteze. Ne sme biti osvrtanja i reakcije političara koji žive u prošlom veku" - kaže se u saopštenju potpredsednika SPO.


Mozda ce i nama da svane jednog dana....

Хтео си да кажеш: АКО НЕ БУДЕ ПРОТИВЉЕЊА ПОТПУнОМ УНИШТЕЊУ ВОЈНЕ МОЋИ СРБИЈЕ... АКО БУДУ УХАПШЕНИ И
"ИСПОРУЧЕНИ" КАРАЏИЋ, МЛАДИЋ И ЈОШ ЊИХ НЕ ЗНАМО БРОЈА...

е, онда ћемо у ПАРТНЕРСТВО ЗА МИР И У НАТО...

Наводне "погодности" уласком у ове организације су само булажњења Вука Драшковића за кога тренутно "не знам на чему је".

Зашто су људи наивни... ЗАШТО НЕКО НЕ ОБЈАСНИ НАРОДУ КАКВЕ СУ НАШЕ ОБАВЕЗЕ, ТЈ. ДРЖАВЕ СРБИЈЕ ако
се то деси.
 
eremita:
katana_blade:
BEOGRAD - Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srđan Srećković ocenio je da ako SCG bude istrajala na reformama i međunarodnim obavezama postoje realne šanse da uskoro uđe i u "Partnerstvo za mir" i u NATO.
"Ako ne bude opstrukcije reformi sistema odbrane", naglasio je on u pisanom saopštenju, "i ako se program saradnje sa Haškim tribunalom reši do kraja ove godine, automatski ulazimo u 'Partnerstvo za mir' i realno je očekivati da postanemo i punopravni član NATO u januaru 2007. godine. Za Srpski pokret obnove ulazak u NATO je od najvećeg nacionalnog interesa i veoma važan adut Srbije u procesu pregovora o budućem statusu Kosova. Ne postoji nijedan primer gde su velike sile dozvolile stvaranje novih država na teritoriji zemalja članica najmoćnijeg vojnog saveza današnjice. Vreme je da i mi počnemo da se rukovodimo interesima - naglasio je Srećković.
Potpredsednik SPO je, inače, podvukao da Vlada Srbije u narednim mesecima mora da pokaže odgovornost i ozbiljnost kako bi pregovori o stabilizaciji i pridruživanju sa EU bili što pre okončani.
"Put je jasan i samo jedan. Ne sme biti kolebanja i neodlučnosti. Ko ne može i ne sme, neka odustane bez obzira na to da li je trenutno u vlasti ili opoziciji. Moramo se osloboditi ideoloških stega i vući hrabre poteze. Ne sme biti osvrtanja i reakcije političara koji žive u prošlom veku" - kaže se u saopštenju potpredsednika SPO.


Mozda ce i nama da svane jednog dana....

Хтео си да кажеш: АКО НЕ БУДЕ ПРОТИВЉЕЊА ПОТПУнОМ УНИШТЕЊУ ВОЈНЕ МОЋИ СРБИЈЕ... АКО БУДУ УХАПШЕНИ И
"ИСПОРУЧЕНИ" КАРАЏИЋ, МЛАДИЋ И ЈОШ ЊИХ НЕ ЗНАМО БРОЈА...

е, онда ћемо у ПАРТНЕРСТВО ЗА МИР И У НАТО...

Наводне "погодности" уласком у ове организације су само булажњења Вука Драшковића за кога тренутно "не знам на чему је".

Зашто су људи наивни... ЗАШТО НЕКО НЕ ОБЈАСНИ НАРОДУ КАКВЕ СУ НАШЕ ОБАВЕЗЕ, ТЈ. ДРЖАВЕ СРБИЈЕ ако
се то деси.

Ajde da se jednom i ja slozim sa tobom. Samo, prije nego sto pocnes da urlas na mene, da li se prica odnosi na zajednicu SCG ili samo na Srbiju?

Da bismo usli u NATO izgubicemo stosta, treba uporediti sa tim koliko dobijamo.
 
a kakvo ti je to pitanje nevena djevojko
ti pitas a da li cemo uci kao scg ili srbija i onaj ostatak
pa tvoje pitanje izgleda kao onaj vic kad su mis i slon trcali preko mosta pa kad su presli mis sav vazan izvali al smo protutnjali :D :arrow:
 
HEBEHA:
eremita:
katana_blade:
BEOGRAD - Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srđan Srećković ocenio je da ako SCG bude istrajala na reformama i međunarodnim obavezama postoje realne šanse da uskoro uđe i u "Partnerstvo za mir" i u NATO.
"Ako ne bude opstrukcije reformi sistema odbrane", naglasio je on u pisanom saopštenju, "i ako se program saradnje sa Haškim tribunalom reši do kraja ove godine, automatski ulazimo u 'Partnerstvo za mir' i realno je očekivati da postanemo i punopravni član NATO u januaru 2007. godine. Za Srpski pokret obnove ulazak u NATO je od najvećeg nacionalnog interesa i veoma važan adut Srbije u procesu pregovora o budućem statusu Kosova. Ne postoji nijedan primer gde su velike sile dozvolile stvaranje novih država na teritoriji zemalja članica najmoćnijeg vojnog saveza današnjice. Vreme je da i mi počnemo da se rukovodimo interesima - naglasio je Srećković.
Potpredsednik SPO je, inače, podvukao da Vlada Srbije u narednim mesecima mora da pokaže odgovornost i ozbiljnost kako bi pregovori o stabilizaciji i pridruživanju sa EU bili što pre okončani.
"Put je jasan i samo jedan. Ne sme biti kolebanja i neodlučnosti. Ko ne može i ne sme, neka odustane bez obzira na to da li je trenutno u vlasti ili opoziciji. Moramo se osloboditi ideoloških stega i vući hrabre poteze. Ne sme biti osvrtanja i reakcije političara koji žive u prošlom veku" - kaže se u saopštenju potpredsednika SPO.


Mozda ce i nama da svane jednog dana....

Хтео си да кажеш: АКО НЕ БУДЕ ПРОТИВЉЕЊА ПОТПУнОМ УНИШТЕЊУ ВОЈНЕ МОЋИ СРБИЈЕ... АКО БУДУ УХАПШЕНИ И
"ИСПОРУЧЕНИ" КАРАЏИЋ, МЛАДИЋ И ЈОШ ЊИХ НЕ ЗНАМО БРОЈА...

е, онда ћемо у ПАРТНЕРСТВО ЗА МИР И У НАТО...

Наводне "погодности" уласком у ове организације су само булажњења Вука Драшковића за кога тренутно "не знам на чему је".

Зашто су људи наивни... ЗАШТО НЕКО НЕ ОБЈАСНИ НАРОДУ КАКВЕ СУ НАШЕ ОБАВЕЗЕ, ТЈ. ДРЖАВЕ СРБИЈЕ ако
се то деси.

Ajde da se jednom i ja slozim sa tobom. Samo, prije nego sto pocnes da urlas na mene, da li se prica odnosi na zajednicu SCG ili samo na Srbiju?

Da bismo usli u NATO izgubicemo stosta, treba uporediti sa tim koliko dobijamo.
NEBENA,ma pobogu odkud ti dodje takav izraz(URlASH)?
Ti kazesh ovog puta se slazesh sa eremitu,a sta je prije toga, mislish da si u prvu, prma njegove,jel' da? Ili samo...cesh!...
 
eremita ti si nabrojao nekoliko standardnih uslova koje i beogradske vrane znaju ali za prijem u partnerstvo za mir pa nato a verovatno i u jos neke zaje*ancije postoje i uslovi tipa
-cementare uz neograniceno eksploatisanje lapora prodacete tome i tome za toliko i toliko
-zelezaru smederevo morate pokloniti jenkijima ali bez milijardice $ duga to vracajte sami
-nekoliko izvora vode morate prepustiti coca coli
-kontrolu naftnog trzista treba da date tome i tome
-elekroprivredu bilo bi dobro da kontrolise opet taj i taj
-preporucili bi vam da smanjite proizvodnju hrane pa nabrajaju to i to
-bilo bi opet dobro da kod nas podignete kredit za izgradnju mosta kod beske na dunavu a jedna nasa ugledna kompanija ce ga sagraditi vase je samo da nam uredno vratite kredu
-preporucujemo vam da po ovom spisku roba i usluga podignete cene do nivoa koji odgovara nama da bi mi imali racuna ovde plasirati svoje proizvode
ovo pokorni gospodari srbije uspesno izvrsavaju i pretvaraju stanovnistvo srbije u kmetove koji ce biti veslei ko tranzistori sljakajuci za stoju $
 
Ajde da se jednom i ja slozim sa tobom. Samo, prije nego sto pocnes da urlas na mene, da li se prica odnosi na zajednicu SCG ili samo na Srbiju?

Da bismo usli u NATO izgubicemo stosta, treba uporediti sa tim koliko dobijamo.





Pa..., nadam se da se u jednom svi slazemo a to je da posto poto sprecimo "odlazak" KiM.
Ako treba i sa samim djavolom u koaliciju i partnerstvo samo da ne ode KiM.
A sto se tice SCG ili Srbije, meni je vazna nasa Srbijica, a za Crnogorce me boli uvo.
 
veKsla:
eremita ti si nabrojao nekoliko standardnih uslova koje i beogradske vrane znaju ali za prijem u partnerstvo za mir pa nato a verovatno i u jos neke zaje*ancije postoje i uslovi tipa
-cementare uz neograniceno eksploatisanje lapora prodacete tome i tome za toliko i toliko
-zelezaru smederevo morate pokloniti jenkijima ali bez milijardice $ duga to vracajte sami
-nekoliko izvora vode morate prepustiti coca coli
-kontrolu naftnog trzista treba da date tome i tome
-elekroprivredu bilo bi dobro da kontrolise opet taj i taj
-preporucili bi vam da smanjite proizvodnju hrane pa nabrajaju to i to
-bilo bi opet dobro da kod nas podignete kredit za izgradnju mosta kod beske na dunavu a jedna nasa ugledna kompanija ce ga sagraditi vase je samo da nam uredno vratite kredu
-preporucujemo vam da po ovom spisku roba i usluga podignete cene do nivoa koji odgovara nama da bi mi imali racuna ovde plasirati svoje proizvode
ovo pokorni gospodari srbije uspesno izvrsavaju i pretvaraju stanovnistvo srbije u kmetove koji ce biti veslei ko tranzistori sljakajuci za stoju $

... a posle toge ce da naprave jedan zooloski vrt od srbije, pa ce da nas pokaziju kao atrakciju i hrane nas kikirikijem i kokicama....
tako to ide...
a, da je ulazak u nato jedino resenje da se vrati kosovo, ne mogu da se slozim. dokle cete samo da mislite da je jedini nachin da dodjes do necheg ako nekog poljubis u dupe?!
o kosovu je trebalo da mislite malo ranije, onda kad ste reshili da vam je pun ku*ac raketa gore pomenute alijanse, i da je bolje da popustimo...
pa, popustili smo i popusili...
 
veKsla:
JABUCHILO:
veKsla:
a kakvo ti je to pitanje nevena djevojko
ti pitas a da li cemo uci kao scg ili srbija i onaj ostatak
pa tvoje pitanje izgleda kao onaj vic kad su mis i slon trcali preko mosta pa kad su presli mis sav vazan izvali al smo protutnjali :D :arrow:

мислиш - коликог добијамо?
ne znam sta da mislim :?:

Ma mozemo mi da mislimo sta hocemo i zelimo. Kad slonovi budu resili da tutnje misevi treba da se sklone ili ih nece biti.
 
NATO,je severno-atlantik savez organizacija,(nista nije razlika od Adolfa Hitlera sila-osovina,za vreme rata nazvata je fashizam.
1)NATO cilj je da okupira,koga? naravna stvar,onog od koga ce imati marterijalne i druge koristi,a narocito u vojne srvhe kada se pita vojnog peshaka.
2)Posto je NATO skoro u raskol,dugovi su veliki koji su duzni Zionistickim bankarama,da bi im se olakshali ti dugovi! ,oni trebaju ZRTVE.E,sad koje ce to drzave biti Zrtve?...nadam se, da Srbija se nece uhvati u takvo kolo da igra!!!!
 
vzeoy7y9:
NATO,je severno-atlantik savez organizacija,(nista nije razlika od Adolfa Hitlera sila-osovina,za vreme rata nazvata je fashizam.
1)NATO cilj je da okupira,koga? naravna stvar,onog od koga ce imati marterijalne i druge koristi,a narocito u vojne srvhe kada se pita vojnog peshaka.
2)Posto je NATO skoro u raskol,dugovi su veliki koji su duzni Zionistickim bankarama,da bi im se olakshali ti dugovi! ,oni trebaju ZRTVE.E,sad koje ce to drzave biti Zrtve?...nadam se, da Srbija se nece uhvati u takvo kolo da igra!!!!

Vzeoy ti uvek kazes sve lepo, ali ne vredi ljudi ne citaju. Brate, Srbija se nikad NECE uhvatiti u takvo kolo. U tom su kolu oni koji odlucuju u ime Srbije. Razumes?
 
marlon:
vzeoy7y9:
NATO,je severno-atlantik savez organizacija,(nista nije razlika od Adolfa Hitlera sila-osovina,za vreme rata nazvata je fashizam.
1)NATO cilj je da okupira,koga? naravna stvar,onog od koga ce imati marterijalne i druge koristi,a narocito u vojne srvhe kada se pita vojnog peshaka.
2)Posto je NATO skoro u raskol,dugovi su veliki koji su duzni Zionistickim bankarama,da bi im se olakshali ti dugovi! ,oni trebaju ZRTVE.E,sad koje ce to drzave biti Zrtve?...nadam se, da Srbija se nece uhvati u takvo kolo da igra!!!!

Vzeoy ti uvek kazes sve lepo, ali ne vredi ljudi ne citaju. Brate, Srbija se nikad NECE uhvatiti u takvo kolo. U tom su kolu oni koji odlucuju u ime Srbije. Razumes?
Jludi ne citaju.marlon,mislim sto se tice nas Srba,bolje je da pishemo(upzoravamo)svoj narod, nego da se predamo nekolicminam koji je Zapad uhvatio za "brnjicu pa ih vuku kao nerezite veprove", dok Srbija polako nestaje...
Ajd zdravo!
 
Čemu žurba, nema smisla da pre uđe SCG u NATO nego Hrvatska, a ona izgleda neće skoro!
Osim toga, ko šljivi te zapadne 'demokracije' dok nam nisu priznali stradanja srpskog naroda pod tiletovim režimom i izjasnili se o zločinačkom karakteru toga režima. Ako ih ni sada nije briga za to, neće ih biti briga ni ubuduće... :D
 
vzeoy7y9:
marlon:
vzeoy7y9:
NATO,je severno-atlantik savez organizacija,(nista nije razlika od Adolfa Hitlera sila-osovina,za vreme rata nazvata je fashizam.
1)NATO cilj je da okupira,koga? naravna stvar,onog od koga ce imati marterijalne i druge koristi,a narocito u vojne srvhe kada se pita vojnog peshaka.
2)Posto je NATO skoro u raskol,dugovi su veliki koji su duzni Zionistickim bankarama,da bi im se olakshali ti dugovi! ,oni trebaju ZRTVE.E,sad koje ce to drzave biti Zrtve?...nadam se, da Srbija se nece uhvati u takvo kolo da igra!!!!

Vzeoy ti uvek kazes sve lepo, ali ne vredi ljudi ne citaju. Brate, Srbija se nikad NECE uhvatiti u takvo kolo. U tom su kolu oni koji odlucuju u ime Srbije. Razumes?
Jludi ne citaju.marlon,mislim sto se tice nas Srba,bolje je da pishemo(upzoravamo)svoj narod, nego da se predamo nekolicminam koji je Zapad uhvatio za "brnjicu pa ih vuku kao nerezite veprove", dok Srbija polako nestaje...
Ajd zdravo!

Која иронија...

potpisan memorandum o školovanju američkih oficira u scg
Tanjug - Пре 10 сати

BEOGRAD - Predstavnici Ministarstva odbrane Srbije i Crne Gore i ambasade SAD danas su potpisali memorandum o školovanju profesionalnih pripadnika kopnene vojske SAD u SCG, kojim se nastavlja saradnja i poboljšavaju bilateralni odnosi dve zemlje u toj oblasti.
 
SRAMOTA !
17.gif

To su te forice, kao posalju vojnicica na skolovanje kod nas, kao mlado nevinasce uci Srpski, interesuje se za nasu kulturu.....
Pa koje je ovo zaludjivanje....i kakvo zaludjivanje....pljuvanje u lice narodu !
Sad smo mi kao blesavi pa ne znamo da je taj Amer dosao ovde da snima situaciju i infiltrira se u nase vojne strukture.... Ali sto NAJVISE MRZIM kod ove vlasti..... STO NAS LAZU ?!?!
40.gif


Kad odete u USA i pridjete nekom objektu kao sto je brana ili nuklearna elektrana, vojni objekat nema slikanja
1.gif



P. S. DOS-ovci ovo nije nekakva teorija urote ovo je realnosti.... Pogledajte kako rade druge vlasti u svetu i naucite nesto !!
 
jeste,jeste ..glavni cilj nato-a i cele medjunardne zajednice je zelezara u smederevu,i izvori vode za coca colu... :lol: :lol: oni zapravo zato i postoje-sada im je samo cilj da obuhvate i poslednju branu svetskom imperijalizmu,srbiju,pa da im zadatak bude zavrsen...
da,da,da,da....
 
Petar_FPN:
jeste,jeste ..glavni cilj nato-a i cele medjunardne zajednice je zelezara u smederevu,i izvori vode za coca colu... :lol: :lol: oni zapravo zato i postoje-sada im je samo cilj da obuhvate i poslednju branu svetskom imperijalizmu,srbiju,pa da im zadatak bude zavrsen...
da,da,da,da....

Glavni cilj Petre je teritorijalna pretenzija i stacioniranje vojne sile i stvaranje velike vojne baze na ovom delu Balkana. Sve ostalo je predigra.
 
uostalom,sta je lose sto bi i imali baze kod nas..imali su i u nemackoj pa prezivese nemci..mi ionako s njima nismo ni u kakvom konfliktu,zapravo idemo kao ubrzanom partnerstvu..i normalno je da se povezujemo,idemo u nato..necemo sigurno da idemo u hamas,vec tamo gde je vecina najjacih..
 
Zarathustra:
<snip>
Kad odete u USA i pridjete nekom objektu kao sto je brana ili nuklearna elektrana, vojni objekat nema slikanja
1.gif

<snip>

Cini mi se da nisi mnogo prilazio vojnim objektima u USA...ja sam, npr. slobodno fotografisao pored MARCH AFB (SC), kao i unutar BANGOR AFB (dok je bio aktivan).
 

Back
Top