da ne budem dosadna

muzipuzi

Početnik
Poruka
41
Dosla sam u jedan grad...pozelela da vidim nekog s kim sam imala avanturu pre dve god. Manje vise smo od tog doba bili u kontaktu i kad sam mu se javila reklo bi se da je bio iskreno obradovan...Dogovorismo se da se vidimo samo kaficu da popijemo i malo se ispricamo...Rece da ce zvati i nema ga...Ja moram sutra natrag...Glupo mi da ga zovem i pitam bilo sta...Verujem da je nesto privatno u pitanju i da zato ne sme...A opet ko zna kad cu vise ovde doci..zao mi da odem da ga ne vidim razumite me...Sta biste uradili...a da ne bude napadno ni dosadno... :oops:
 
Svejedno sta je u pitanju, stvar opste kulture moderne civilizacije koja zna za telekomunikacije je da covek okrene telefon i kaze: Izvinjavam se ne mogu zato i zato...!
Ne bitno dal je obrzlozenje izmisljeno, zato sto mozda ipak hoce da izbegne kontakt ili je stvar ozbiljna, red je javiti se onome s kim postoji neki dogovor.

Ovo je cini mi se danas postao opsti trened, svasta obecavati i dogovarati se, a ne ispunjavati. Sto mrzim takve ljude, nemate pojma!
 
muzipuzi:
Dosla sam u jedan grad...pozelela da vidim nekog s kim sam imala avanturu pre dve god. Manje vise smo od tog doba bili u kontaktu i kad sam mu se javila reklo bi se da je bio iskreno obradovan...Dogovorismo se da se vidimo samo kaficu da popijemo i malo se ispricamo...Rece da ce zvati i nema ga...Ja moram sutra natrag...Glupo mi da ga zovem i pitam bilo sta...Verujem da je nesto privatno u pitanju i da zato ne sme...A opet ko zna kad cu vise ovde doci..zao mi da odem da ga ne vidim razumite me...Sta biste uradili...a da ne bude napadno ni dosadno... :oops:
Kazi mi broj,ja cu ga zvati!Majmun jedan!Zovi ga!
 
kreni ga i reci mu....."taj moj nos da se popraviti...a evo i smrshatju za 15 dana...ima i veshtachki rep da metem" (:{


ma zovi mladitja i lepo ga pitaj...."e tjao u tvom sam gradu...aj odemo na neko pitjence il neshto...da se isprichamo...bash bi volela da te vidim"...pravi se i ti luda ko on....il mu poshalji poruq "ko ne odgovori taj majmun"
 
muzipuzi:
Dosla sam u jedan grad...pozelela da vidim nekog s kim sam imala avanturu pre dve god. Manje vise smo od tog doba bili u kontaktu i kad sam mu se javila reklo bi se da je bio iskreno obradovan...Dogovorismo se da se vidimo samo kaficu da popijemo i malo se ispricamo...Rece da ce zvati i nema ga...Ja moram sutra natrag...Glupo mi da ga zovem i pitam bilo sta...Verujem da je nesto privatno u pitanju i da zato ne sme...A opet ko zna kad cu vise ovde doci..zao mi da odem da ga ne vidim razumite me...Sta biste uradili...a da ne bude napadno ni dosadno... :oops:

Nemoj ga zvati ko ga j..e.
 
eeee....sad mi pade na pamet....shto je ova tema na ljubav i sex ako tjesh samo da pijesh kafu?...mislim shto ne u zhenski qtak il svashtaru...u tom grmu lezhi zec daklen...pa sad je jasno...NE SVIDJASH MU SEEEE (:{
 
Groucho_Marx:
Negde sam ovo pročitao - ''Kad ne znaš šta da uradiš, zamisli da ceš sutra umreti, pa proceni da li će ti biti žao što nisi drugačije postupio.''
Pretpostavljam da može da pomogne u odluci...
Ovo mozda jeste ispravno,ali je ipak to krupna recenica sa jedan ovako sitan i beznacajan incident,tako da ga nazovem.
Licno,ne vredi kajati se...sto je uradjeno uradjeno je.Bolje nije moglo.
 
AntunTun:
eeee....sad mi pade na pamet....shto je ova tema na ljubav i sex ako tjesh samo da pijesh kafu?...mislim shto ne u zhenski qtak il svashtaru...u tom grmu lezhi zec daklen...pa sad je jasno...NE SVIDJASH MU SEEEE (:{

eh...trebalo je ipak na kulinarstvo,da ne bismo imali jos i te dileme... :wink:
 
Pa ljudi moji on je ipak nazvao i evo cekam da dodje...ja sam malo nestrpljiva zenska...nije mogao kaze...ajd da ne ulazim u dubinu razloga neka bude tako...al znate kako je kad ga nema onda kad treba sad vise nije dozivljaj.
 
muzipuzi:
Dosla sam u jedan grad...pozelela da vidim nekog s kim sam imala avanturu pre dve god. Manje vise smo od tog doba bili u kontaktu i kad sam mu se javila reklo bi se da je bio iskreno obradovan...Dogovorismo se da se vidimo samo kaficu da popijemo i malo se ispricamo...Rece da ce zvati i nema ga...Ja moram sutra natrag...Glupo mi da ga zovem i pitam bilo sta...Verujem da je nesto privatno u pitanju i da zato ne sme...A opet ko zna kad cu vise ovde doci..zao mi da odem da ga ne vidim razumite me...Sta biste uradili...a da ne bude napadno ni dosadno... :oops:

Idi ti lepo kucici,da je bio zainresovan i da je hteo da te vidi,vec bi te zvao.A i da je sprecen,ima mob pa bi ti se javio.Dakle,sto bi se ti spustala i zvala nekog kome nije stalo 8)
 
-zakon ponude i potraznje je bitan
-sujeta je bitna
-posle sexa nema kafe...sta ako dobijes manijacko-erotsko-samoubilacki nagon usred druge solje, i naskocis ga u sred kafica
-bila nekad teorija da ljudi koji se istinski razumeju mogu biti prijatelji i posle sexa..ali pala je u vodu..
so...odluku ces ipak doneti sama :wink:
 

Back
Top