Da li od B92 postoji kontrolisaniji forum?

Aurora Aurea

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
111
Da li od B92 postoji kontrolisaniji forum?

U onom negativnom smislu reči, na srpsko-hrvatskom Web-ambijentu, da li postoji neki manipulativno i cenzorski kontrolisaniji i restriktivniji forum nego B 92?

Poznato je da sa tog mondijalističkog Veranovog foruma možete leteti samo ako stavitite neki link prema stranici koja razotkriva laži i gnusobe koje Matiću donose profit (npr. 'akcije' u Exit). Forum B92 npr. ne dozvoljava da se na njemu nađe link koji razotkriva laži satanskih i narkomanskih svetkovina poput Exita, Guče, Gitarijade:

http://vjera.org/svetkovine_razuzdanosti_srpskog_naroda.php

Takvi linkovi se tretiraju kao 'reklama',... Reklama sa nekomercijalnih sajtova ...

Koji je konkretni interes Verana Matića da promoviše narkomanske 'kulturne' manifestacije? Poznato nam je da njegova 'dinosaurus' televizija u svom muzičkom programu upravo naglašeno forsira, kao i Treći kanal, žestoku satansku muziku, muziku dekadencijem, muziku haosa, muziku novog satanskog poretka koja svet treba da pripremi za Antihrista.

Zašto se na Forumu B92 učesnici eliminišu bez upozorenja, iako to forumske propozicije traže i omogućavaju.

Zašto su moderatori, 'velika braća', tog mondijalističko-manipulantskog foruma potpuni anonimusi?

Zašto se TV B92 i Forum B92 tako grozničavo bore protiv svetla, imitirajući jadno nekakve svetlonoše, svetlonoše bez Svetla?



 
Ja ljudi ne mogu da vas razumem. Toliko se ovde drvi o B92 forumu. Imamo i Stormfront koji takodje ne pusta postove bez provere i uplitanja Moderatora. A oni se bore za Srpsku stvar ekstremnijim metodama. Ovo je Krstarica i sve suprotno od B92 i Stormfronta. Vidite nivo demokratije koji Moderator dopusta. Ovde moze svako da sere o cemu zeli. Budimo sretni sta je tako.
 
ebote... dakle ovaj podforum sve više postaje leteći cirkus montija pajtona ...

ebo te ovaj uči nečiju decu!!!!! strašno!!!!

a što se slobode na forumu tiče: nije neograničena sloboda rešenje, jer ako je ima, forum se pretvori u ovakvo sr.anje u koje se pretvorio ovaj forum....
moderatora nema! nije on ni tolernatan ni divan ni lud za tim da vi tu pišete koješta nego ne dolazi...dugo...
ja se sećam vremena kada je admin bio i pazio ko šta piše i sećam se brisane su i diskusije i teme... bez izuzetka, bili je dovoljno da skreneš sa teme i tvog posta cica papala ( malo frustrira to doduše ali čovek se navikne).

ali kako admina nema, što bi rekao naš narod: gde mačke nema tu miševi kolo vode.
Postoje pravila Krstarice i ovde se ona konstantno krše...


da, b92 jeste kontrolisani forum kao što treba da bude svaki forum... pa i ovaj

e ne mogu da verujem...mislim vama objavljuju na jednom forumu spiskove građana kao za odstrel a vas brine b92....
mora taj b92 da je jako važan i štagajaznam...
 
marlon:
Ja ljudi ne mogu da vas razumem. Toliko se ovde drvi o B92 forumu. Imamo i Stormfront koji takodje ne pusta postove bez provere i uplitanja Moderatora. A oni se bore za Srpsku stvar ekstremnijim metodama. Ovo je Krstarica i sve suprotno od B92 i Stormfronta. Vidite nivo demokratije koji Moderator dopusta. Ovde moze svako da sere o cemu zeli. Budimo sretni sta je tako.


Е баш тако!
 
Они сморови са Б92 су онемогућили да се људи логују користећи јавне маил сервисе. Тако су сами признали да су полузатворени форум.

Иначе, мени није проблем да признам како сам тамо поражен. Игнорисали су ме и кад ме је управа бановала учинила ми је услугу да не губим време.
 
Ma ljudi postoji i Moderator i Administrator. Oni deluju na svim drugim podforumima i kad neko ogrezne u pljuvacini i bude banovan. Stvar je u tome da Politiku pustaju da bude ovakva. Sad da li je to necija ideja odozgo ili odozdo ne znam , ali ako mene pitate ima dosta pljuvaca koji su stacionirani na jednom mestu sudeci po IP adresama.
 
CIKLON B:
Ja sam zivi primer!

Leteo sam odande - odma!
Tek sto su svatili da gotivim Obraz, Zbor, Boga, Crkvu, Karadzica, Ljotica... Hitlera nisam ni stigo da spomenem!
Vec sam bio napolju.

Izbacili su me jednom cak i radikali! Valjda sam bio suvise desno za njih.

Šta češ! I među vašim 'radikalima' ima takvih kao naš Đapić-Paćić! Sam Račan ne bi mogao stvoriti boljeg pionira od njega...
 
Aurora Aurea:
Da li od B92 postoji kontrolisaniji forum?

U onom negativnom smislu reči, na srpsko-hrvatskom Web-ambijentu, da li postoji neki manipulativno i cenzorski kontrolisaniji i restriktivniji forum nego B 92?

Poznato je da sa tog mondijalističkog Veranovog foruma možete leteti samo ako stavitite neki link prema stranici koja razotkriva laži i gnusobe koje Matiću donose profit (npr. 'akcije' u Exit). Forum B92 npr. ne dozvoljava da se na njemu nađe link koji razotkriva laži satanskih i narkomanskih svetkovina poput Exita, Guče, Gitarijade:

http://vjera.org/svetkovine_razuzdanosti_srpskog_naroda.php

Takvi linkovi se tretiraju kao 'reklama',... Reklama sa nekomercijalnih sajtova ...

Koji je konkretni interes Verana Matića da promoviše narkomanske 'kulturne' manifestacije? Poznato nam je da njegova 'dinosaurus' televizija u svom muzičkom programu upravo naglašeno forsira, kao i Treći kanal, žestoku satansku muziku, muziku dekadencijem, muziku haosa, muziku novog satanskog poretka koja svet treba da pripremi za Antihrista.

Zašto se na Forumu B92 učesnici eliminišu bez upozorenja, iako to forumske propozicije traže i omogućavaju.

Zašto su moderatori, 'velika braća', tog mondijalističko-manipulantskog foruma potpuni anonimusi?

Zašto se TV B92 i Forum B92 tako grozničavo bore protiv svetla, imitirajući jadno nekakve svetlonoše, svetlonoše bez Svetla?



ПОЗДРАВ! ПОТПУНО СУ У ПРАВУ,Б-92 ЈЕ НАЈГОРИ ФОРУМ
ТИПИЧАН ПРИМЕР ДЕКОКРАТИЈЕ И ИЗНОШЕЊА ДРУГАЧИЈИХ МИШЉЕЊА!!!!
ЧИТАВА КОНЦЕПЦИЈА Б -92 СЕ САСТОЈИ ОД СЕРВИРАЊА ГОМИЛА ГЛУПОСТИ И ЛАЖИ!!!
МОДЕЛАТОРИ СУ АНОНИМУСИ ИЗ ПРОСТОГ РАЗЛОГА ШТО НИСУ ОДАВДЕ!!!!
ЧИСТА МАСОНСКА ПРОПАГАНДА ЊИХОВ СМРАД СЕ ОСЕТИ ОДМАХ!!!!
 
Keeper:
odushevio me je onaj sajt www.vjera.org iz prvog posta.
pravoslavlje&vegeterijanstvo :lol: koja sekta majko moja. greshna hrana, greshno picje, greshna muzika, greshna chulnost......... ej bre, da je bog hteo da ne uzhivamo u tome stvorio bi od nas dobre duhove poput kaspera i te stvari. e ti su meni satanisti.



kladimse u ladno pivo, moj kiperu... To su zaceci pravoslavne inkvizicije. Vekovima smo se podsmevali katolicima zbog spaljivanja jeretika, a sad sami izmisljamo sta je KOSHER a sta nije... TOTALNA LUDOST.
To je sve sto imam da kazem...
A za sve je krivo pogresno citanje Nikolaja.
 
Imamo i Stormfront koji takodje ne pusta postove bez provere i uplitanja Moderatora

Stvar je osuditi inkvizitorstvo i cenzorstvo kod onih koje se pretvaraju u anđela svetla i grozničavo glume nekakve svetionike slobodne reči,... To je ona čuvena priča o 'otvorenom društvu' koje je otvoreno za sve laži samo ne i za reč koja nosi Snagu i Život, Božiju reč. Jednoumlje koje vlada na TV B92 svi očigledno vidimo po izboru sagovornika u kontakt emisijama. No ko to još ima volje da prati podrobno ...

Ovde moze svako da s... o cemu zeli. Budimo sretni sta je tako.

Pa nije baš tako. I ovaj forum je delimično restriktivan. Npr. u Društvu ne sme da se otvori, odnosno vrati religija, pod izgovorom da to vodi širenju međuverske mržnje. No ljudi-vernici se snalaze pa drugde i zaobilazno plasiraju religijske teme ... No u svakom slučaju sada je Krstarica ipak za dve klase tolerantniji forum od B92 i sličnih mondijalističko-cionističkih sorosovskih teatra. Pre godinu dana sam imao slučaj da mi baš ovde moderator pakosno dva puta briše temu koja razotkriva neke demagoško-proklamacione gadosti iz Nove Srbije.

a što se slobode na forumu tiče: nije neograničena sloboda rešenje, jer ako je ima, forum se pretvori u ovakvo sr.anje u koje se pretvorio ovaj forum....

Naravno, kad se sloboda u negativnom smislu shvati, da svako može i najpogrdnije da blati i psuje sagovornika nije dobro rešenje. Govorim o slobodi da se kulturnim jezikom može izneti ono što žigoše i najmanju društveno-tinjajuću ili plamsajuću negativnost.


Leteo sam odande - odma!
Tek sto su svatili da gotivim Obraz, Zbor, Boga, Crkvu, Karadzica, Ljotica... Hitlera nisam ni stigo da spomenem!

Neka svako ima pravo da se registruje pod svakim nikom koji nije imperativno pogromaški ili vulgaran. Na našem forumu jedan par muslimana su se, misleći da će nas isprovocirati i da ćemo ih odmah oterati, registrovali kao »terorist« i »Bin Laden«. Prvi si je sam, videvši da nema odjeka, tiho napustio diskusije a drugi je posle mesec dana uzeo prikladniji nik. Tolerancija i strpljivost puno znače. Važno da se čovek trudi da ništa ne preduzima iz pakosti i inata, već ciljano, osmišljeno i uravnoteženo.

brat Vasa
http://vjera.org (nekomercijalni duhovni sajt, mora za mondijaliste, cioniste, sektaše, pseudohrišćane, sataniste, džihadlije, bezbožnike,...)

Preporuka za pročitati:

Smrt iz tanjira:
http://vjera.org/veg_smrt_iz_tanjira.php

 
Један бивши учесник Форума Бе92 је недавно изрекао сјајну мисао. Парафразирам: „Тај форум представља огласну таблу једне политичке опције.”
Заиста је тако. Тамо нема неке размене мишљења, цивилизоване расправе итд. већ само изношење парола типа „Срби су фашисти”, „Република Српска – геноцидна творевина”, „Сребреница - највећи злочин у Европи после Другог светског рата”, „Српска православна црква – злочиначко удружење” и сл. Као и свака мантра, када је понављате милион пута она почиње да делује на мозак. Управо то је и циљ Форума Бе92. Сталним понављањем ових флоскула они желе да Србима наметну некакву кривицу, да би нас, потом, „денацификовали”. Они то и не крију. Ако пажљивије пратите тај Форум, а за то треба да имате добре живце, видећете да они о томе отворено говоре. Дакле, реч је о класичном програму контроле ума (Mind Control).

По мом скромном мишљењу, на Форуму Бе92 уопште нема Срба. Када кажем Срба, не мислим на људе који су по рођењу Срби, већ на оне који срцем и душом припадају овом народу. На Бе92, по мом уверењу, делују плаћеници који имају задатак да глуме Србе како би испало да тамо не влада једноумље. Таквих има можда 5-6. Осталих 20-30 су такође плаћеници, али они наступају са антисрпских позиција, и већина њих има најмање дупле псеудониме. Присутан је и одређени број Шиптара, такозваних Хрвата и потурица, и њима је задовољство да учествују на тобоже српском форуму на коме је дозвољено повраћати по свему што је српско.

Модераторски тим сачињавају сами учесници форума, тако да није ни чудо што се одатле одстрањује свако ко размишља својом главом. Модератори имају могућност да читају ваше приватне поруке, што увелико и чине, тако да вам је приватност на том форуму у старту угрожена. То одговорно тврдим јер сам на Форуму Бе92 провео две године (2002-2004).

Моја препорука вам је да се клоните тог места.
 
Не разумем У ЧЕМУ ЈЕ ПРОБЛЕМ СА ОРГАНИЗАЦИЈОМ "ОБРАЗ". Они су званично регистровани према Закону у овој земљи... значи потпуно легално... како онда неко може такву организацију називати погрдним именима као "фашисти" и слично... ОНИ ЗВАНИЧНО И ЛЕГАЛНО ПОСТОЈЕ И ТАЧКА !
 
eremita:
Не разумем У ЧЕМУ ЈЕ ПРОБЛЕМ СА ОРГАНИЗАЦИЈОМ "ОБРАЗ". Они су званично регистровани према Закону у овој земљи... значи потпуно легално... како онда неко може такву организацију називати погрдним именима као "фашисти" и слично... ОНИ ЗВАНИЧНО И ЛЕГАЛНО ПОСТОЈЕ И ТАЧКА !

Tos to su registrovani ne znaci da ne smemo kritikovati njihov ekstremizam. Meni je recimo mnogo blizi narodni pokret "Svetozar Miletic". I B 92 je legalan medij pa vidis kako smo ga ispljuvali.
 

Back
Top