Makedonija i Srbija u buducnosti jedna zemlja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

oki1987

Domaćin
Poruka
4.858
Dobro je poznato da ova dva naroda imaju dobre da ne kazem bratske odnose. Ova prepucavanja su glupost i njih ne smatram ozbiljim, jer moze da se desi da se prepucavam sa detetom od 5 godina, ali i sa starkeljom kome su svrake popile mozak ima 90 godina a poenta mu je da prozivi jos neki dan, pa da mu bude zanimljivije pise ovde bezveze.

Dosta je mesovitih brakova i to ce se verovatno i u buducnosti desavati jer smo iste vere, slicnog jezika i bliskog zajednickog porekla. Nikom ne odgovara da se rasparcava jos vise (osim EU i Americi i njihovim potcinjenima) em zbog ekonomije i vojno gledano.
Siptati su nam zajednicki neprijatelj stoga nas i to povezuje. U Srbiji ima oko 50.000 Makedonaca, dosta njih deca mesovitih brakova i siguran sam da bi medju prvima doleteli u Makedoniju ako ne daj Boze nesto se desi. Isti je slucaj siguran sam i sa Srbima u Makedoniji, koji da zanemarima razne izmisljotine koje se ovde pisu kao o "Srbima ugrozene vrste" od toga nista nije tacno. Srbi su iste vere kao i mi Makedonci tako da imaju ista prava, a ne da se pise kako ne mogu da propovedaju svoju veru. :rotf:
Pljuvaci ce prvi da se skupe ko muva na gvno, samo ih posmatrajte. :D
 
130316833741007541.jpg
 
Наравно да ће бити! Лондону треба нова Југославија, те се из центра у Подгорици којим оперативно руководи Беба Поповић, ( иначе је центар под директним патронатом енглеског лорда Менделсона, бившег лабуристе а сада једног од директора британске обавештајне службе), ствара Нова Југославија (Балканска федерација, конфедерација, 'балканска сфера' - зовите то како хоћете) од шест држава - Црне Горе, Србије, БиХ, Косова*, Македоније и Албаније. То се ствара као противтежа савезу Белрина и Москве и као брана интересима тог савеза на Балкану. Још једном, као и 27 марта 1941, или када су Американци и Британци помогли нову Југославију после одважног Титовог НЕ! бркатом џелату Стаљину, интереси Лондона и наших народа и народности су се поклопили. Само се чека да српски националисти на власти заврше свој задатак гледе КиМ, и цела ствар ће се интезивирати. НЕЋЕ ПРОЋИ МНОГО ВРЕМЕНА, А ОВО ЋЕ БИТИ ЈЕДНА ОД ГЛАВНИХ ТЕМА НА ПДФ ПОЛИТИКА! живи били па видели.
 
Poslednja izmena:
da su balkanci spremni za ujednijenje--ne bi dosad propala ni kraljevina a ni federalan jugoslavija...zato nas i nece u EU...kad bi nas primili--razbucali bi EU u roku od odmah...
-svi susedi su jasno pokazali da preziru srbiju i da sa njom nece...srbija je konacno samostalna drzava--i ako je pameti tako treba i da ostane...integracija dolazi u obzir mozda samo sa RSK..ostali...aupm..
 
u ybt....opet ujedinjenje, kako da ne. :lol:



a toga se niste setili kada ste trazili otcepljenje. :zcepanje: siqter....

Pa ko da se raspravlja sa onima koji zele samo rat, eno vam je Bosna(Republika Srpska), eno njima Mostar, a ovi poslednji su dobili Novi Pazar kao ratnu ostetu. Sad vam smeta Tito, a kukate kako se tada bolje zivelo(ovo znam iz licnog iskustva, hiljadnu puta slusano).
 
Pa ko da se raspravlja sa onima koji zele samo rat, eno vam je Bosna(Republika Srpska), eno njima Mostar, a ovi poslednji su dobili Novi Pazar kao ratnu ostetu. Sad vam smeta Tito, a kukate kako se tada bolje zivelo(ovo znam iz licnog iskustva, hiljadnu puta slusano).

ko zeli rat? ja sam prva protiv ratova i uvek sma pisala da je najveca greska srbije bila stvaranje prvo kraljevine shs, a zatim i jugoslavije, ciji je posledica bila ona titova jugoslavija. greska proslosti (ujedinjenje) se ne moze ispraviti, mi srbi placamo najvecu cenu, al' ne moramo ni da ponavljamo tu gresku. svako svojim putem i cao zdravo...
 
Zasto tako kolege ?

U čije ime se odičete Prilepa grada gde je stara Jevrosima majka svetovala Marka Kraljevića.

To su samo komunoidi radili.

Ако желе да опет буду Срби онда можда можемо да разговарамо, али некакве Титославије, братства, јединства, трице и ку(р)чине, од тога се само добија пролив.
 
U Srbiji ima oko 50.000 Makedonaca,
Према последњем попису Македонаца има око 25.000, не знам одакле ти цифра од 50.000. Попис морамо да поштујемо, јер нисмо шиптари који бојкотују пописе, и код вас и код нас су обе националне мањине изашле на попис.

Међутим незванично, а проверавајући и македонске и српске изворе, долазимо до тога да у Србији живи око 200.000 до 250.000 Македонаца и да се већина њих, дакле око 90% њих изјашњавају као Срби и везују са српску традицију,историју, државу, нацију и веру.
Ако си мислио на те Македонце, онда ти је цифра премала.

Не сумњам да и у Македонији нема Срба са типичним -вић презименом, а који се изјашњавају као Македонци, али далеко од тога да их има као Македонаца овде.
 
Према последњем попису Македонаца има око 25.000, не знам одакле ти цифра од 50.000. Попис морамо да поштујемо, јер нисмо шиптари који бојкотују пописе, и код вас и код нас су обе националне мањине изашле на попис.

Међутим незванично, а проверавајући и македонске и српске изворе, долазимо до тога да у Србији живи око 200.000 до 250.000 Македонаца и да се већина њих, дакле око 90% њих изјашњавају као Срби и везују са српску традицију,историју, државу, нацију и веру.
Ако си мислио на те Македонце, онда ти је цифра премала.

Не сумњам да и у Македонији нема Срба са типичним -вић презименом, а који се изјашњавају као Македонци, али далеко од тога да их има као Македонаца овде.

E bas na te. :D
 
Dobro je poznato da ova dva naroda imaju dobre da ne kazem bratske odnose. Ova prepucavanja su glupost i njih ne smatram ozbiljim, jer moze da se desi da se prepucavam sa detetom od 5 godina, ali i sa starkeljom kome su svrake popile mozak ima 90 godina a poenta mu je da prozivi jos neki dan, pa da mu bude zanimljivije pise ovde bezveze.

Dosta je mesovitih brakova i to ce se verovatno i u buducnosti desavati jer smo iste vere, slicnog jezika i bliskog zajednickog porekla. Nikom ne odgovara da se rasparcava jos vise (osim EU i Americi i njihovim potcinjenima) em zbog ekonomije i vojno gledano.
Siptati su nam zajednicki neprijatelj stoga nas i to povezuje. U Srbiji ima oko 50.000 Makedonaca, dosta njih deca mesovitih brakova i siguran sam da bi medju prvima doleteli u Makedoniju ako ne daj Boze nesto se desi. Isti je slucaj siguran sam i sa Srbima u Makedoniji, koji da zanemarima razne izmisljotine koje se ovde pisu kao o "Srbima ugrozene vrste" od toga nista nije tacno. Srbi su iste vere kao i mi Makedonci tako da imaju ista prava, a ne da se pise kako ne mogu da propovedaju svoju veru. :rotf:
Pljuvaci ce prvi da se skupe ko muva na gvno, samo ih posmatrajte. :D

Ujedinjenje balkanskog ološa i gologuzanije, zvali se oni Srbi, Makedonci, Bugari ili neko drugi, ne donosi ništa drugo, do još većih glavobolja i problema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top