Kad su vam dosadile igrice?

SoniXX

Zainteresovan član
Poruka
115
8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.
 
8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.

Nemoj da igras te gluposti.
Ja sam igrao ko lood igrice jedno 5-6 godina. Sad nosim cvikere, hbg.
Sport i strani jezici u slobodno vreme, a ne komp. To ti je moj savet.

A da, umalo da zaboravim. xD Dosadile su mi tek sa 19 godina, mada bih Managera i sad opicio samo da znam da ce mi ista dioptrija ostati. :D

PS: Ustvari, kad malo bolje razmislim nije da su mi u potpunosti dosadile, vec sam naucio da se kontrolisem.
 
Poslednja izmena:
Nisam ih baš ni igrao nešto preterano. Samo sam CS cepao k'o blesav neko kratko vreme, a onda sam i to prestao. Wow sam malo kao klinac igrao i to je to... Uglavnom zato što mi je komp sranje pa ne može da podrži ništa jače od super maria. Na nintendu sam igrao neke kauboje/indijance i zabo na nekoj misiji, smorio se i batalio.
 
Nisam ih baš ni igrao nešto preterano. Samo sam CS cepao k'o blesav neko kratko vreme, a onda sam i to prestao. Wow sam malo kao klinac igrao i to je to... Uglavnom zato što mi je komp sranje pa ne može da podrži ništa jače od super maria. Na nintendu sam igrao neke kauboje/indijance i zabo na nekoj misiji, smorio se i batalio.
Nintendo je bio zakon :D.Inace ja ih igram kad nemam sta da radim.Kad ima fudbal da se igra,kosarka ili bilo sta drugo ja naravno izadjem.Ali tokom leta niko ne izlazi danju svi kao ono vrucina mnogo pa nemam s kim da se druzim tokom dana.
 
Ја не рачунам колико играм... не играм редовно, ал' имам периоде (јес' као жена што има период)... да, имам стомак и носим наочаЛе... вероватно због тога аутор теме пита... и да, не бој се... имаћеш девојке иако играш игрице.

Било како било, игрице су кул исто као и девојке... али много је боља та сцена прљавог секса са реалном особом него да побијеш све ликове на кантеру!

ААААА


ЕПИК!

Искуцао сам све, иако сам пијан!!!!

ААААА!!!

fieling cool! - :cool:
 
Ја не рачунам колико играм... не играм редовно, ал' имам периоде (јес' као жена што има период)... да, имам стомак и носим наочаЛе... вероватно због тога аутор теме пита... и да, не бој се... имаћеш девојке иако играш игрице.

Било како било, игрице су кул исто као и девојке... али много је боља та сцена прљавог секса са реалном особом него да побијеш све ликове на кантеру!

ААААА


ЕПИК!

Искуцао сам све, иако сам пијан!!!!

ААААА!!!

fieling cool! - :cool:

onajpostodpregdesinamodaonekesvojetajneapoduticajemalkoholajebiozanimljiviji

aliniovajnijelosusvakomslucajunasmejosime

josakoovouspesdaprocitaspoduticajemalkoholabratesvakaticast
 
Poslednja izmena:
Bioshock nikad ne dosadi






jer kako može dosaditi lutanje klaustrofobičnim hodnicima podzemnog grada koji predstavlja distopiju po uzoru na filozofiju objektivizma sa okidač-frazom i kontrolom glavnog lika čime se objašnjava uopšte ograničenost i mogućnost kretanja kroz svet igara
 
8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.

Nisu mi dosadile. Odigram ponekad nesto sa dobrom pricom (uglavnom starije) da ubijem dosadu.
Najvise sam igrao u srednjoj, uklapao sam se sa crtanjem grafickih radova.
Mozes i da citas knjige ako ti je dosadno, sada se polako njima vracam.
 

Back
Top