Kad su vam dosadile igrice?

8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.
Dosadice kad-tad ja sam jedno vreme bio zavistan od cs 1.6 mada sve dosadi
 
Ма и ја морам ово моје чудо да дам ортаку да ишамара. Типа, имам интелову графичку, а 8-ица нема драјвере за њу. :eek:

А ******, не бих баш да се одрекнем 8-ице, већ сам се навикао на онај почетни мени. Десктоп готово и да не користим.

Инсталирам седмицу, одвојим за њу 80 гига само за ГТА.
 
Meni su ovi noviji GTA sranje nekako. Jeste da je grafika bolja i mogućnosti veće, ali nešto mi tu nedostaje, ne znam. Recimo što me posebno iritira u ovom najnovijem - previše filmskih sekvenci i budjave filmske priče i trtljanje, dijalozi kao izvadjeni iz nekog akcionog filma b produkcije. Previše razvodnjena priča, tri lika koja izbacuju fazone itd.Igraš igraš pa te prekine sekvenca, i nekako su se previše potrudili, premašili su svoje granice. Recimo Vice City (pa i San Andreas) iako dosta jednostavniji po svemu mi je bio veći užitak za igranje. Nekako je bilo opuštenije,brže, bolja zabava je bila. Nije sve ni u detaljima i grafici.
 
Ne znam, ja sam gledao gejmplej, i onu kompilaciju, tipa sto stvari koje možete da uradite u petici, i meni izgleda prilično zabavno. Ebote, kolike su mogućnosti :D
Doduše, dosadilo bi posle nekog vremena, kapiram... meni je četvorka bila očaj, inače... ebeš ti i Srbina glavnog lika kad je jadan.
 
Stavio sam da se skida pa šta mi Bog da,sa 1.6 procesorom,4GB RAM-a i ATI 6300 grafičkom.
2145rmp.gif
Šta znam,GTA IV mi radi OK.
 
pff, ja na jednoj particiji imam 25gb a na drugoj 27gb što znači da bih možda uspeo da uklopim za daunload, a morao bih da brišem ko-zna-šta sve xD
Tako da mi se ne isplati da probam uopšte... postoji šansa da skinem na laptop, jer hvatam odatle brži net od komšija i imam više mesta al onda bih morao da nekako povežem sa pc-jem :confused:
 
skoro sam tako hteo da isprobam onaj novi LOTR, iako sam pretpostavljao da neće šljakati, i skinem ti ja tih četres' giga, nabavim još toliko za igru, kad ono on traži i još četres' da mu ekstraktuje sve te papazjanije
zaebi xD
 
Dosadice kad-tad ja sam jedno vreme bio zavistan od cs 1.6 mada sve dosadi

CS je zarazna igrica al' bogam i zaglupljuje. Ništa drugo ne radiš do pucanja u protivnika, jednostavno nakon nekoliko sati igranja glava ti postane ko cocin bubanj. Uglavnom, ako već 'oćete IGRU, ne igricu, skinite l.a Noire ili sherlock holmes: crimes and punishments (postao bih ja i link al' ne znam kako ovaj sajt tolerira warez). Jednostavno moraš uključiti vijuge da to pređeš, nije sve ratatatatatata...
 
dokle god je neigrivo nije bolje nego očekivano :D
Dobro, sad znam gde neću da bacim vreme xD
Idemo na druga srranja


Bioshock sam igrao sad ponovo a onda je odjednom počeo da baguje i da crashuje na desktop, kršina od kompa. Ništa, odo da čitam Hajdegera, šta sad
 
ovo mi je privlacna tema pa evo,osvrnucu se jos jednom na nju. dosadile su mi onog trenutka kada sam sklopio konacno sve dobre komponente na svom racunaru,instalirao sve zive igre koje imam,napunio tvrdi disk i onda su mi - dosadile. to je bilo tamo neke 2010 godine mozda. sve sam poceo igrati,nista nisam zavrsio,svaku igru poceo,ni jednu zavrsio...ali ni jedna nije seckala (stekala) kako mi muski to kazemo,a to je izgleda i bio moj cilj...nije mi bio cilj da igram,vec da mi ne steka ni jedna igra i da sve rade na maksimalnim podesavanjima...tako da je to mozda i bilo samo neko bildovanje mog strasnog ega,gde sve mora da bude cista perfekcija. 75 frejmova i sve na very high,haha...tako da sam to crno snazno kuciste prodao,jer mi je sve u njemu totalno dosadilo,pa onda kupio klavijaturu,bacio se na muziku itd...kad se ohladis od jednog hobija,onda dolazi drugi itd...
 

Back
Top