Kad su vam dosadile igrice?

Prestao sam da ih igram krajem osnovne skole,jer sve sto si stariji,neke stvari od ranije te manje zanimaju. Tako da kada sasd zavrsis osnovnu,pa krene upis,frka oko toga,upis u srednju,novi drugari itd... Izlasci u setnje sa drustvom ili na neki sok, shvatices koliko te igrice ti nece nista znaciti. Secam se da sam poslednju igru igrao 2008 odnosno da sam se bas lozio, a to je bilo za Evropsko prvenstvo,toliko sam zeleo tu igricu da izadje,skinuo je, obrnuo za par sati i tako s smorio da sam je posle 2 dana obrisao i bacio. Posle toga sam presao na Flight Simulator koji i dan danas picim,kad uhvatim slobodno vreme,jer volim takve vrste realnih igara. Kad oponasaju pravi zivot i svet,ispunjava me da malo odletim i popricam sa ljudima sirom Evrope.
LoL sam igrao pred kraj srednje,jedno 4 meeseca jer su vecina mojih ortaka igrali to,pa reko da probam i ja,kupio par karaktera,razgradio se,ali sam je tako brzo i batalio i zaboravio. Evo od tog dana i dan danas,ne pada mi napamet da ista igram... Osim ako me neko ne pozove na PES recimo ili se zadesi tako da ,kao na brodu sto smo imali, xBOX na izovl'te pa smo malo picili FIFU u neke pare ili pivo ili tako nesto... To moze...

Moj ti je savet i predlog da sad kad krene leto i zavrsis sa skolom osnovnom,vidis ko ti je pravi drug/drugarica i da sa njima nastavis druzenje,ostali ce te zaboraviti otom potom,jer kako krene srednja,svako na svoju stranu i cao! izadji negde u setnju,na bleju,sa drustvom,sa ovm sa onim...
 
Nisu mi nikad dosadile, samo ih igram u malo manjoj meri nego ranije. Mada mi se igre izašle poslednjih godina mahom ne dopadaju, ne samo zato što dominiraju žanrovi koje ne volim, nego i što stalno povećavaju hardversku zahtevnost. A za igru nije neophodno da zahteva zver od mašine da bi izgledala dobro. Zato sam više u retro fazonu kad je gejming u pitanju.
 
Nisu mi nikad dosadile, samo ih igram u malo manjoj meri nego ranije. Mada mi se igre izašle poslednjih godina mahom ne dopadaju, ne samo zato što dominiraju žanrovi koje ne volim, nego i što stalno povećavaju hardversku zahtevnost. A za igru nije neophodno da zahteva zver od mašine da bi izgledala dobro. Zato sam više u retro fazonu kad je gejming u pitanju.

igras li ove novije indie igre?
 
8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.

Pikam igre od kada znam za sebe, nikad mi ne dosade, ali ih ne igram kao no lifer, na svakih par dana po malo, tipa jedno 3 sata. :D
 
8. sam razred igram igrice dosta vremena.Najvise tokom letnjeg raspusta jer su mi tokom skole zabranjene.Odlican sam djak i idem na takmicenja.Nego da ne menjam temu,Kad su vam igrice dosadile jer ne zelim da budem zavisnik o njih ceo zivot.Ja ih igram jer mi je dosadno i nemam sta da radim.Da li su vam one dosadile polaskom u srednju skolu.Ako jesu jel su zbog obaveza ili je to mnogo zanimljiviji period od osnovne.

Više sam se ih zasitio kada je krenula srednja, mada s vremena na vrijeme znam da upalim tf2 i bacim kojih sat vremena...
 
nisu mi jos dosadile od kako imam pc laptop ja igram igrice

- - - - - - - - - -

mada dosadile su mi igre kao Counter-Strike 1.6 ali volim da igram Gta San Andreas SAMP (Online) ali kada imam vremena , posto ne provodim mnogo vremena igrajuci igrice zbog drugih obaveza
 
Мени нису досадиле никад.
Не играм их много, тако да не могу да ме презасите, јер ионако не претерујем играјући их.

Мада, у последње време углавном играм неки тенис који нађем.
Нашао сам у подруму Вир.Тенис 3, одусевио сам се кад видех да је преживео ону водурину :mrgreen:
 
Ne razumes ti to.
ovo je jedna ******* svima koji se satro zgrozavaju na nasilje,a sami igraju druge nasilne igrice. Ok je ubijati Ruse,Kineze,Arape u igrici,ali ako ubijas obicne Amere,e onda je igra samo delo satane.
Mada su i ovi *****,poceli su da se pravdaju po novinama i nece da ubace decu u igru. To bi bilo kenjanje u usta svim laznim moralistima,ali ovi nemaju dovoljno petlje za to.
Ovo je visi nivo od postala,ovo ima neku dubinu i mracnost. Surova i brutalna slika realnosti,ovakve stvari se desavaju u svetu i ovakvi ljudi postoje i njihovu pricu treba ispricati i doziveti kroz igru.
Za mene nema niceg boljeg od neke teske i mracne price kroz koju mozes da prodjes i da je dozivis jer to pokazuje realnost. Bol,patnja,traume,bes,mrznja... to su stvari koje su svakodnevnica,koje cine vecinu naseg vremena koje provodimo na ovom svetu. Ponekad nas usere nesto i zivot nam baci kosku srece,ali to je jedna velika iluzija. Kada smo srecni mi se samo spremamo na patnju.
Pakao nije na nebu,on je ovde na zemlji,mi zivimo u njemu. Mi smo izabrali da zmurimo,da prolazimo ulicom i da sklanjamo pogled sa nepravde,da saltamo kanal kad dodje neka vest o eboli,ratu,masovnim stradanjima,ali ovakve igre,filmovi poput taxi drivera,sajtovi poput bestgore i mracnjaka prikazuju pravu realnost i pravu prirodu coveka. :cool:
 

Back
Top