NORTON 2005 ???
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: NORTON 2005 ???

Zainteresovan član TajRad (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NORTON 2005 ???

Da li nekog zeza Norton 2005 kod update-a,konkretno,
    "Norton AntiVirus Internet Worm Protection Signature Updates"?
    Reinstalirao sam ga i opet isto,ako neko ima isti problem neka napise od kada to traje.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Radio sam jedno vrijeme sa Nortonom 2003, i mogu da predpostavim moguce probleme, mada je kod Nortona neki nazovimo standard..

Moguci problemi...

Kako je vec poznati Norton (misli se na AV) nije bas spretan da otkrivanjem svih virusa i gamadi koji dodju na racunar te s toga moguce je da imas neki virus koji NAV ne prepoznaje, a iz iskustva kazem da neki od tih virusa ne dozvoljavaju da se tvoj AV updatuje..
    Drugi moguci problem je da ti je istekla licenca, odnosno Trial verzija kada je Update sa stranica Nortona onemoguceno automatski...

I treci problem moze da bude da je sam AV ostecen i bez obzira na instlaciju on Nece da radi..

Moja iskustva sa NAV-om su veoma losa i ne mogu da kazem da sa trialima mezs mnogo da postignes...

Preporuka:

Pored AV programa pregledaj racunar i sa nekim anti adware i anti spyware programima....
    Ako ti je bila Trial verzija NAV,pa istekla, reinstalacija ti ne pomaze jer ostaju kljucevi u Registry windowsa, tako da reinstalacija ne pije vode...

Poz.

Zainteresovan član TajRad (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Radio sam jedno vrijeme sa Nortonom 2003, i mogu da predpostavim moguce probleme, mada je kod Nortona neki nazovimo standard..

Moguci problemi...

Kako je vec poznati Norton (misli se na AV) nije bas spretan da otkrivanjem svih virusa i gamadi koji dodju na racunar te s toga moguce je da imas neki virus koji NAV ne prepoznaje, a iz iskustva kazem da neki od tih virusa ne dozvoljavaju da se tvoj AV updatuje..
    Drugi moguci problem je da ti je istekla licenca, odnosno Trial verzija kada je Update sa stranica Nortona onemoguceno automatski...

I treci problem moze da bude da je sam AV ostecen i bez obzira na instlaciju on Nece da radi..

Moja iskustva sa NAV-om su veoma losa i ne mogu da kazem da sa trialima mezs mnogo da postignes...

Preporuka:

Pored AV programa pregledaj racunar i sa nekim anti adware i anti spyware programima....
    Ako ti je bila Trial verzija NAV,pa istekla, reinstalacija ti ne pomaze jer ostaju kljucevi u Registry windowsa, tako da reinstalacija ne pije vode...

Poz.
    Nemam pojma...
    Nije istekla licenca jer traje godinu dana,"pretrchao" sam comp sa AdAware-om i Spybot-om i nista nisam nasao :?
    P.S. Sve hoce da update-uje,samo nece
    "Norton AntiVirus Internet Worm Protection Signature Updates" :?

Slične teme

1. norton 2005 mi ne skenira u safe modu
    Autor orfey u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.02.2005., 15:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •