administratoru

drago41

Primećen član
Poruka
589
Ovaj momak sa ovim pricama o kurvama i svim svojim postovima krsi sve ljudske norme, ( Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti
- Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti
- Pozivanje na nasilje
- Klevete ili uznemiravanje
- Nepristojno ponašanje
- Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
- Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
- Korišćenje više različitih nadimaka
- Odgovaranje na uvrede istom merom
- Postavljanje više poruka iste sadržine )
Ovo su pravila krstarice , cemu sluzi administrator
kada se ovo pretvorilo u sve sto je ovde zabranjeno,
osi m ako i on nije slican lik :?: :!: :!: :!:
 
VISPAK је претерао у клевети, омаловажавању, вређању Срба и Србског народа.

ХОЋЕ ЛИ НЕКО ДА РЕАГУЈЕ?
АДМИНИСТРАТОРЕ???????

Ако VISPAKOVE пљувачине имају "благослов" од стране администратора, питам се имали сврхе уопште комуницирати и учествовати у овом подфоруму.
 
Nemojte da dirate dragog nam vispaka, pre neki dan na Istoriji rece da je poceo da uci hakerisanje i da je inzenjer informatike. :lol: :lol: :lol: Eremita aj slozi ono iz pravog ugla ja ne umem, a i nemam onog smajlija sto se valja.
 
marlon:
Nemojte da dirate dragog nam vispaka, pre neki dan na Istoriji rece da je poceo da uci hakerisanje i da je inzenjer informatike. :lol: :lol: :lol: Eremita aj slozi ono iz pravog ugla ja ne umem, a i nemam onog smajlija sto se valja.

ееееееееееј... то волим ингенере оф инфомратике... хацкере ...оооооооооооо ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:razz: :razz: :razz:
:cry:
 
drago41:
Ovaj momak sa ovim pricama o kurvama i svim svojim postovima krsi sve ljudske norme, ( Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti
- Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti
- Pozivanje na nasilje
- Klevete ili uznemiravanje
- Nepristojno ponašanje
- Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
- Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
- Korišćenje više različitih nadimaka
- Odgovaranje na uvrede istom merom
- Postavljanje više poruka iste sadržine )
Ovo su pravila krstarice , cemu sluzi administrator
kada se ovo pretvorilo u sve sto je ovde zabranjeno,
osi m ako i on nije slican lik :?: :!: :!: :!:
uh,ebote ko mi drzi pridiku iz lijepog ponasanja,pa jos ste mi trebali nakalemiti genocid i genocidnost da optuznica bude potpunija.imam utisak ko da sam na Staljinovom sudu o podrivanju drustvenog sistema.
 
zato sto je "Bosnjak" naziv izmisljen da bi se muslimanima dao "status" nacije...
kako mozes biti pravoslavni musliman?

Православни муслиман? :-)

Муслимани са простора бивше БиХ (Срби и у мањем броју Хрвати који су примили ислам) у време Турака сами себе су звали Турцима. У време Југославије до 1974. звали су се Србима или Хрватима исламске вероисповести. Од 1974. па до почетка рата 1992. (па и касније) називали су се муслиманима. За разлику од тадашњег, не тако давног времена, данас не воле када их зову Турцима, потурицама, муслиманима него захтевају да их се назива Бошњацима. :-))
 
БОЖЈА БАШТА ИМА СВАШТА... и као што се ја већ раније изјасних ЈА САМ ПРОТИВ БАНОВАЊА БИЛО КОГА НА ОВОМ ПОДФОРУМУ - дакле, ако виспак неће да разговара као нормалан човек, ок. разговараћемо као уличари... ок... међутим та јајара ПРИЈАВЉУЈЕ АДМИНИСТРАТОРУ када добије увреду натраг... рецимо жалио се што ја приметих "да овде на подфоруму смрди лој" и ја због тога добих 2. опомену од извесног растмана (Супер Администратора)... људи који имају низак ниво поимања једино разумеју језик улице - значи ако добије добар ударац међу рогове, он је бар једно кратко време миран...

ДАКЛЕ, ЈА ДОСЛЕДНО ОСТАЈЕМ ПРИ ТОМЕ ДА НЕ ТРЕБА БАНОВАТИ БИЛО КОГА... ЈЕР ЈЕДИНО ТАКО ИМАМО ПРАВУ СЛИКУ ДРУШТВА У КОМЕ ЖИВИМО !
 
eremita:
БОЖЈА БАШТА ИМА СВАШТА... и као што се ја већ раније изјасних ЈА САМ ПРОТИВ БАНОВАЊА БИЛО КОГА НА ОВОМ ПОДФОРУМУ - дакле, ако виспак неће да разговара као нормалан човек, ок. разговараћемо као уличари... ок... међутим та јајара ПРИЈАВЉУЈЕ АДМИНИСТРАТОРУ када добије увреду натраг... рецимо жалио се што ја приметих "да овде на подфоруму смрди лој" и ја због тога добих 2. опомену од извесног растмана (Супер Администратора)... људи који имају низак ниво поимања једино разумеју језик улице - значи ако добије добар ударац међу рогове, он је бар једно кратко време миран...

ДАКЛЕ, ЈА ДОСЛЕДНО ОСТАЈЕМ ПРИ ТОМЕ ДА НЕ ТРЕБА БАНОВАТИ БИЛО КОГА... ЈЕР ЈЕДИНО ТАКО ИМАМО ПРАВУ СЛИКУ ДРУШТВА У КОМЕ ЖИВИМО !
i ja sam moderator na jednom bosanskom forumu i nikad nisam banaovao ni jednog Srbina,bez obzira na njegovo ekstremno pisanje i prosipanje cetnistva na forumu.
 
analiticar:
Banovati Vispaka???? A ostaviti KiM iliti Mihajla iliti BL
Valjda se na Forumu moraju čuti i različita mišljenja, a ne samo hvalospeve i ode Ljotiću, Nediću i Velimiroviću....

А шта да се ради са Латином,комунистом и "Србином" Аналитичарем.
Он је страшно толерантан и смирен.
 
vispak:
i ja sam moderator na jednom bosanskom forumu i nikad nisam banaovao ni jednog Srbina,bez obzira na njegovo ekstremno pisanje i prosipanje cetnistva na forumu.

Nesto sam se zajebo sa ovim smajlijima ali poruka je jasna....

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:p :p :p
:)
:p :p :p
:)
:p :p :p
:)
:p :p :p
:)
 
eremita:
Ма јок... ниси се зезн'о, је л' то F од фак ју... а да ли и Ти осећаш да нешто мирише на форуму ???


Mislis da smrducka lojce. Osetio sam ja to davno jos, al znas otupe cula, pa kad se ponovo vratih sa zenskog kutka, vrati se i davno zaboravljeni miris smrada. :lol:
 

Back
Top