nesrecni pandur...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: nesrecni pandur...

Početnik leblebije (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nesrecni pandur...

Drugar jedan se skoro vozio po gradu sa tri druga... stali, zavarili se, nastavili da se voze... zaustavlja ih pandur, noc je, i nalazi na instrument tabli lampicu, uzmija i uperava u fiocicu kod suvozacha i nalazi rizlu... "Sta je ovo?" upita on...
    "heroin a?"

Ima te li nekih zanimljivih situacija sa pandurima, koje bi podelili sa ostalima?

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

dovela dva pandura kod mene u ambulantu zatvorenika na pregled.ovaj se zali nesto boli ga navodno bubreg pa ako mogu da mu dam trodon i kao ne moze da ide u WC...odaljim ja pandura u stranu i pitam ga :je li ovaj vas jel stvarno ima bolove?on kaze ma nemam pojma.
    a jel stvarno ima zatvor tek ce ovaj imbecil:ma da...tamo je vec par meseci uboo coveka nozem u stomak.
    ja se nasla u rebusu gledam ga da li me zeza umalo se ne izvrnuh od smeha.ma neeeeee...rekoh...stolica kakva mu je?a on..a to...ma ne znam ni to.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano .........

e peki sam ti pricho kad nas iscimo pub u parq...davno...nina krla dmitra i mene...i kao nadje npr meni u dzepu npr 1000din..."a jeli otqd ti ove pare"

mislim...otqd mi pare...ukro sam ih...aj ti pokazhem odakle...debili

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Krenuo ja na party jedno 20-ak kilometara od grada pa reko da zapalim dzokavac.I taman ja ispushi kad zaustavlja me patrola.Ja otvaram prozor a dimna zavjesa iz auta..Ja nagruvan svim i svacim...Pita drot:Jel momak jesi li voljan duvati?Jesam, jesam sta imas.....Odgovori mu ja izbezumljeno..

PS.U principu imao sam barem 30-40 susreta sa istim i svaku noc novo iskustvo..Ako se sjetim jos necega pisem...

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

vozio sam 80km/h u zoni 60 i zaustavi me policija i pita on mene jel znas koja je zona?ja kazem da znam,a on mene pita zasto sam onda vozio 80?Ja njemu kazem da su tockovi na autu vetji nego obichno pa se njemu na radaru pokazuje da vozim vishe nego sto meni pokazuje unutra u kolima instrument,on meni ma znam ja to,1500 dinara na licu mesta ili ako nemash morash u pritvor jednu notj,ja naravno nemam 1500 nego samo 500,dadoh mu ono on napisa kaznu i ode.

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Dogovorili se ja i drug da idemo na pivo.I odemo nas dvojica lepo i otvori se dizna i krenemo da locemo jedna tura,druga,treca,cetvrta...dodje konobarica da pokupi flase, kaze taj moj mentol: "Ostavi flase, da znamo dokle smo stigli!" I nastavimo mi tako, kad u ponoc neko ugasi muziku.Krenemo mi da se bunimo u fazonu: "aLo ide nasa pesma ovo, ono" kad odjednom ispred mene nadje se pandur velik ko medved, a za njim jos dvojica.Kaze: "Ajde momci licne karte", mi naravno nemamo.A ker: "Ajde na noge!" i zgrabi me za kragnu digne me na sred kafica, kaze: Shiri noge, ruke uza zid...i pretrese me pajser od glave do pete i mog druga takodje.Ovi ostali nas gledaju, krste se... i sprovedu nas do izlaza i jedan od njih vadi pendrek i mene po butini iz sve snage...LJUDI KAKO TO BOLI!!!Mamicu im kerovsku...koji me je **** udario nije mi jasno!

Slične teme

1. Policijska skola
    Autor W.A.S.P. u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 12:04
  2. e zivote moj nesrecni
    Autor Luciferko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 22.08.2007., 17:32
  3. [b]Mesar,lekar,pandur....[/b]
    Autor aleksandra160583 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4