mashta je bitna

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
video sam temu mashta...al neshto mi je palo na pamet...shto mozhe biti nadahnutje....e ovaaakoooo

bili kad na ringishpilima...e jestel kad skidali patku za nagradnu vozhnju?...pa ono gurne vas ortak shto sedi iza...i ako je tajming dobar...nagradna vozhnja in tha house...e sad...zashto je na ringishpilima skidanje bash patke a ne plishanog mede il zeke...shta mislite?
 
Ringispili koji kod nas dolaze obicno imaju medu, zeku, nikad patiku, a nekad ne stave nista :roll:
Tako smo ti se ja i drugarica jednom "bacale" i u jednom trenutku vidis- djecko zateze onaj konopac i dignu igracku gore da se ne moze dohvatiti... :shock:
Koji bolidi...
 
nikad nisi chula da ima fora ko skine patkicu sa kanapa dobija nagradnu vozhnju???...ma priseti se...mora da se setjash...ja se ne setjam da sam bio na istom...a da nije bilo patke...

ma ne znam to za patq...puno sam razmishljao ovijek dana...i sve neshto mozhda je ovo...mozhda je ono...mozhda je to neko drevno nasledje putujutjih ringishpila...e zamislite prvi ringishpil...zamisli da si klinac koji se vozio na prvom ringishpilu ikad napravljenom...e pade mi na pamet...o ringishpilima se jako malo zna...tj ja ne znam nishta o njima...gde su nastali?...ko je napravio prvi?...kada?...od chega?...etc...aj organizujemo pokret za promociju ringishpila kao ultimativnog obilka zabave mladih i dece...da se zove "vrtimo se"...i bude nam amblem neki mali ringishpil...evo mozhda ima neky dizajner na 4umu...pa da zbudzi neshta...organizujemo chlanarina 300din mesechno...i za 2 kintu pravimo plakate...zaqpimo bilbord...dajemo nekoj deci...mogli smo letos da organizujemo za frikomom neq akciju..."vrtimo se za sladoled" i onda kao negde na nekoj livadi oqpimo decu...i kazhemo im da se vrte po livadi...kad zavrshe sa vrtenjem svakom po sladoled...eto...imal josh neko nekije predloga?
 
Тренутно се врти рингишпил у луна-парку на ''Данима пива'' у мојој вароши, али нема патке! :(

Зашто ми нисмо имали патку?! Ко нам је укинуо?!
 

Back
Top