Naj Cert

Goblin

Zainteresovan član
Poruka
190
Ne znam dali postoji ova tema, ako postoji izvinjavam se.
Vashi najupechatljiviji kocerti
kod mene ovako neshto ide
1 Ramones -zagreb
2Leb i sol zajechar
3Sex pistols -roskilde (istina u malo izmenjenoj postavi bez Sida)
4 Rage agains the mashine -hulsfred
5Brejkersi
6 Entombed -Roskilde
7 Slayer -Roskilde
8 i zadnje ali definitivno ne i najmanje SEPULTURA Stockholm
 
Sto se tice koncerata kojima sam prisustvovao licno najjaci utisak ostavio je Vlatko Stefanovski.
Inace...RHCP-Off The Map (zapravo, kompilacija sa vise koncerata, ali je rokanje do bola)
 
slabo sam bio na koncertima stranih grupa ali od domacih nabolji utisak mi je ostavila yu grupa.Dedice stvarno rokaju... i Blaza uvek napravi dobru atmosferu a najgoru svirku imaju Van Gog i Del arno bend
 
Meni je ubedljivo najbolji provod bio na koncertu Riblje Corbe prosle godine na Uscu....Nema neki poseban razlog ali taj koncert mi je bas ostao u lepom secanju.. 8)
 
AJde posto si krenuo sa Ramonsima....

Izdvojio bih pored ostalih:

Ramones - Ljubljana 1989.
Donington Festival - Engleska 1988. (Guns`n`Roses, Megadeth, Kiss, David Lee Roth sa Stevie Vai-om, Iron Maiden)
John Lee Hooker - London 1990.
Paco De Lucia - BG 199X.
Jerry Lee Luis - BG 199x.
 
klika:
AJde posto si krenuo sa Ramonsima....

Izdvojio bih pored ostalih:

Ramones - Ljubljana 1989.
Donington Festival - Engleska 1988. (Guns`n`Roses, Megadeth, Kiss, David Lee Roth sa Stevie Vai-om, Iron Maiden)
John Lee Hooker - London 1990.
Paco De Lucia - BG 199X.
Jerry Lee Luis - BG 199x.
Fina lichna karta , narochito jerry lee lois, gledao sam ga zajedno u paketu sa malim richardom-atmosfera neopisiva
 
krejzi_dajmond:
Arnold_Layne:
od onih na kojim sam bio bash ovim redom prvih 5

Live 8 (Floydi!!!!!!)
Black Sabbath
Queen + Paul Rodgers
Jethro Tull
Deep Purple

ima ih josh dosta ali ovi su nezaboravni.

Nemoj da seres da si bio na Live8? Gledao si Floyde uzivo? Jel mogu da te dodirnem?

:D otprilike sam zacrtao sebi par ciljeva u zivotu. bilo je ili sad ili (verovatno) nikad. ne pitam za cenu.
 
KISS 1994,Minhen.
Bez make upa,kada su otkinuli sve svojom zestokom sivrkom i prosto nisam mogao da verujem sta sve znaci taj band zvani KISS i da to nije nikakva atrakcija,nikakav show,nego pravi stari dobri Heavy Metal.
1997 u Bg kada su vratili make up i originalne clanove daleko zaostaje za cistim zvukom koji su furali bez sminke.

ACCEPT 1997,Keln
Matorci koji su na "oprostajnoj" turneji isprasili i dali toliku kolicinu energije.A verujem da danas kada su se opet okupili zvuce jos bolje.

SAXON 2003 Oslo.
Heavy Metal Thunder!!! Harizmaticni Byff i kompanija uvek izgleda daju sve od sebe.

...ima mnogo koncerata na kojima sam bio,,,,mnooooogo.Ali ovi su bili bas upecatljivi.
 

Back
Top