Da li,Da li.....

Shag Ivory:
A u slucaju da ne mozes da zaboravis, dakle pamtis... ako pamtis, da li to znaci da nisi oprostio? :wink:
To znaci da si 'kao' oprostio,a znaci da ipak nisi (u velikoj vecini slucajeva)
Mislim (subjektivno :lol:) da se ne moze i oprostiti i zaborraviti. Stavise,ne moze ni jedno ni drugo :?
 
snaja88:
Shag Ivory:
A u slucaju da ne mozes da zaboravis, dakle pamtis... ako pamtis, da li to znaci da nisi oprostio? :wink:
To znaci da si 'kao' oprostio,a znaci da ipak nisi (u velikoj vecini slucajeva)
Mislim (subjektivno :lol:) da se ne moze i oprostiti i zaborraviti. Stavise,ne moze ni jedno ni drugo :?


Ma u stvari ti si kao oprostio a ovamo cekas prvi ispad ili da ti nesto ne odgovara pa da ga podsetis:e secas se.... jel da? :twisted:
 
Uglavnom oprastam, mada ne zaboravljam. Ako neko bas stalno ponavlja gresku cak i da nije u zloj nameri, onda ne oprostim. Neki ljudi i nisu svesni koliko me njihovo ponasanje nervira ma koliko da im to stavljam do znanja. I onda se distanciram od njih.
 
posto su svi odgovori isti mada cisto sumnjam da svi bas tako lako oprastaju...evo i ja da se nadovezem takodje i ja da oprastam svima samo onima koji su me zesce zayebali ne i nikada.
 
Olako praštaju, ali zato ne zaboravljaju. Nešto se jednostavno ne može zaboraviti, ali kako onda da ne budeš zopamtilo?
Ja bih sve dala da ostanem ljuta na neke ljude, ali ne mogu. Jednostavo pređem preko nekih stvari, a tako bih volela da zadržim taj trenutak.
Ali možda je ovako lakše. Rekla sam, opraštam, jer sutra moram da ih gledam. Pa ih tu sačekam.
 

Back
Top