Kv-gitarijada

blago receno gitarijada je bila ocaj!!! Jedino su valjali VISESTRUKI PRELOM!!! I tu i tamo AKT i oni SPIDERS, mada nista extra. A najjaci su oni tzv. metalci i HC ili punkeri, sta vec, tesko je prepoznati sta pokusavaju da sviraju...
 
Blah...
Ljudi krecem se u tim vodama, bila sam na svim lokalnim svirkama poseldnjih godina i znam sve likove, sve bendove i sve pesme, pa mi je malo dosadno...
No, nije mi bio problem da se lepo provedem, da se malo iskacem i da iskuliram...
Naravno da sam se osvezila kod kuce doooobrom muzikom...(;
 
SAD VAM FALI NESHTO I GITARIJADI!!!!PA NARAVNO KAD NISHTA NE RADITE NE POSHTUJETE NI ONE SHTO SE TRUDE DA MAKART IMALO ODRZHE OVAJ GRAD ZHIVIM...A OVAMO SVI VI KAO VERUJETE KOJEKAKVIM PRINCIPIMA!!!!!!LICIMERI!!!!
 
ovako, svake srede imash svirku u faraonu, bicje neka svirka u pozorishtu u novembru, javicju ti kojeg..mmm u marzhiku se povremeno otvaraju izlozhbe , mozhda neshto i bude..kako shta bude stizalo ja cju da ti jaVnem ok?:)
 
@ Bie
Heh, hoces da budes nas on-line psiholog?? Ajde please!!

I ja isto kapiram da je gitarijada ok i da je Misantrhropia ok, onog lika ne znam, i da, kapiram da sam ja ok....i nisam narcis....
Po nekoj tvojoj logici g-djice Bie mi ne bi trebali da mislimo da nismo ok?? Ili da mislimo, ali da to ne smemo javno da kazemo?? Au.....

11. novembra je svirka u pozoristu...

18. novembra mi iz Iskre organizujemo izlozbu fotografija i svirace Decja Radost
Ali ce sve biti zatvorenog tipa. Moze da se udje samo sa ulaznicom, a ulaznice se dobijaju po slobodnom izboru clanova Iskre.....
 
Majesty Of The Nightsky:
@ Bie
Heh, hoces da budes nas on-line psiholog?? Ajde please!!

I ja isto kapiram da je gitarijada ok i da je Misantrhropia ok, onog lika ne znam, i da, kapiram da sam ja ok....i nisam narcis....
Po nekoj tvojoj logici g-djice Bie mi ne bi trebali da mislimo da nismo ok?? Ili da mislimo, ali da to ne smemo javno da kazemo?? Au...

A jel; ovo ironija bez naglaska ironije?!Narcisi smo i on i ti i ja ;) slazesh li se majesty?
 
Majesty Of The Nightsky:
@ Bie
Heh, hoces da budes nas on-line psiholog?? Ajde please!!

I ja isto kapiram da je gitarijada ok i da je Misantrhropia ok, onog lika ne znam, i da, kapiram da sam ja ok....i nisam narcis....
Po nekoj tvojoj logici g-djice Bie mi ne bi trebali da mislimo da nismo ok?? Ili da mislimo, ali da to ne smemo javno da kazemo?? Au.....

11. novembra je svirka u pozoristu...

18. novembra mi iz Iskre organizujemo izlozbu fotografija i svirace Decja Radost
Ali ce sve biti zatvorenog tipa. Moze da se udje samo sa ulaznicom, a ulaznice se dobijaju po slobodnom izboru clanova Iskre.....
lolooo, molim te, daj meni jednuu, please :) umrecju ionako je u ovom kraljevu dosadnooooo:)
 
Ne brini Andjo dobices, naravno....
Mislim svi se mi znamo, i onda bi svako podelio ulaznice istim ljudima.....tako da cemo svi biti tamo....

Mada ljudi iskreno mene i to smara........mene sve smara....
Samo me ne smara da citam i slusam muziku...
Jel hoce neko da placa za to?? pa da mogu od toga lepo da zivim...

Evo i oglasa:
~ citam po kucama (sve dolazi u obzir osim ljubavnih wc romana); postupak je sledeci:
sedim (udobno) u vasoj kuci, citam knjigu u sebi i onda vam telepatijom prenosim misli....(naravno ne namecem svoje misljenje :mrgreen: )

~ za sve ljude operisane od ukusa slusam muziku (po kucama)....i pomazem vam da izaberete bas ono sto valja....

A vi mi samo dajte novac za knjige i za one fancy original diskove iz Mordora i s vremena na vreme mi dajte nesto da ruckam i uzivancija......

(p.s. majesty je pukla.......gimnazija je zlo!!)
 

Back
Top